» هوش مصنوعی » TweetDeck – داشبورد قدرتمند توییتر اکنون فقط برای کاربران تایید شده
هوش مصنوعی

TweetDeck – داشبورد قدرتمند توییتر اکنون فقط برای کاربران تایید شده

دی 11, 1348 1043

در عصر دیجیتال امروز، محافظت از هویت آنلاین شما مهمتر از همیشه است. یک روش اعتبارسنجی حساب TweetDeck است. راستی‌آزمایی تضمین می‌کند که شما همانی هستید که می‌گویید، و همچنین می‌تواند از شما در برابر هرزنامه و سوء استفاده محافظت کند.

اگر حساب TweetDeck خود را تأیید نکرده اید، اکیداً به شما توصیه می کنم فوراً این کار را انجام دهید. این یک روش کوتاه و ساده است که ممکن است تأثیر قابل توجهی در امنیت حضور آنلاین شما داشته باشد.

تأیید الزامات TweetDeck

تویتر تنظیمات بزرگی را برای کاربران پلت فرم TweetDeck محبوب خود ایجاد کرده است. طبق بیانیه پشتیبانی توییتر. این حرکت سعی در بهبود امنیت و افزایش اعتبار کاربر دارد.

Tweetdeck

نسخه بهبود یافته TweetDeck منتشر شد

همراه با الزامات احراز هویت، توییتر نسخه به روز شده TweetDeck را منتشر کرده است. پلتفرم بازطراحی شده با اجازه دادن به کاربران برای دسترسی به چندین جدول زمانی از طریق یک رابط کاربر پسند، تجربه ساده تر و آسان تر توییتر را ارائه می دهد. این شامل طیف گسترده‌ای از ویژگی‌ها است که به شما کمک می‌کند بیشترین بهره را از Twitter ببرید، مانند مدیریت چند حساب، زمان‌بندی توییت‌های آینده، و تولید مجموعه‌های توییت.

Tweetdeck

انتقال بدون درز برای کاربران موجود

تویتر به کاربران فعلی TweetDeck تضمین داده است که جستجوها، لیست‌ها و ستون‌های ذخیره شده آنها بدون مشکل به نسخه جدید منتقل می‌شوند. از کاربران درخواست می شود که ستون های فعلی خود را در اولین باری که از برنامه استفاده می کنند وارد کنند. این یک انتقال آسان به پلت فرم جدید TweetDeck را فراهم می کند.

کارکردهای پیشرفته و محدودیت موقت تیم

آخرین نسخه TweetDeck عملکردهایی مانند قابلیت های کامل آهنگساز، ادغام فضاها، اتصال ویدیویی و نظرسنجی را افزایش داده است. از سوی دیگر، عملکرد تیم در داخل TweetDeck به طور موقت غیرقابل دسترسی خواهد بود اما در هفته‌های آینده بازیابی می‌شود.

محدودیت‌های پست روزانه موقت اعمال شد

تویتر به‌منظور مبارزه با حذف بیش از حد داده‌ها و دستکاری سیستم، تعداد پست‌هایی را که کاربران می‌توانند هر روز مشاهده کنند، موقتاً محدود کرده است. کاربران تایید شده اکنون می توانند حداکثر 6000 پست در روز را مشاهده کنند، در حالی که حساب های تایید نشده فقط می توانند 600 پست در روز را بخوانند. علاوه بر این، حساب‌های تأیید نشده جدید به 300 پست در روز محدود می‌شوند.

ایلان ماسک اقدامات توییتر را تایید کرد

کارآفرین برجسته و کاربر توییتر ایلان ماسک تغییرات اخیر را در توییتی تایید کرد. او ضرورت محدودیت‌های پست موقت را برای رفع نگرانی‌های مربوط به خراش داده‌ها و دستکاری سیستم درک کرد. ماسک بر تفاوت‌های بین حساب‌های تایید شده و تایید نشده تاکید کرد و بر اهمیت حفظ یک شبکه ایمن و قابل اعتماد برای همه کاربران تاکید کرد.

همچنین بخوانید:

اجرای این اقدامات توسط توییتر نشان‌دهنده تعهد این شرکت به اطمینان از یکپارچگی خدمات و حفاظت از تجربیات کاربر است. هدف توییتر با نیاز به تأیید برای دسترسی TweetDeck و اعمال محدودیت‌های موقت پست، افزایش امنیت کاربر و مبارزه با فعالیت‌های مخرب در پلتفرم است. همانطور که کاربران خود را با تغییرات جدید وفق می دهند، نسخه بهبودیافته TweetDeck نوید ارائه تجربه کارآمدتر و لذت بخش تر از توییتر را می دهد.

نتیجه گیری

در پایان، اعلامیه اخیر توییتر در مورد الزامات تأیید برای کاربران TweetDeck، گامی مهم در جهت ارتقای امنیت و اعتبار در پلتفرم است. هدف توییتر با اجرای این تغییر، اطمینان از تجربه کاربری ایمن تر و قابل اعتمادتر است. راه‌اندازی نسخه بهبودیافته TweetDeck راحتی و عملکرد ارائه شده به کاربران را بیشتر افزایش می‌دهد و به آن‌ها اجازه می‌دهد چندین حساب را مدیریت کنند، توییت‌ها را برنامه‌ریزی کنند و به طور یکپارچه با ویژگی‌های مختلف تعامل داشته باشند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×