» هوش مصنوعی » SuperAGI: چارچوب منبع باز برای ساخت عوامل مستقل
هوش مصنوعی

SuperAGI: چارچوب منبع باز برای ساخت عوامل مستقل

دی 11, 1348 2074

یک ماشین با هوش عمومی مصنوعی (AGI) ممکن است از نظر تئوری هر کار فکری را که یک فرد می تواند انجام دهد. مفهوم superAGI به پتانسیل یک ماشین برای پیشی گرفتن از هوش انسانی در همه زمینه ها و ابعاد اشاره دارد. ما در این پست بررسی خواهیم کرد که superAGI چیست، چگونه ممکن است توسعه یابد، و پیامدهایی که برای مردم و پیشرفت تمدن خواهد داشت.

SuperAGI چیست

SuperAGI یک پلت فرم منبع باز است که به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا عوامل مفید هوش مصنوعی مستقل را به سرعت و با اطمینان بسازند، مدیریت و اجرا کنند. یک برنامه نرم‌افزاری که به عنوان عامل هوش مصنوعی مستقل شناخته می‌شود، می‌تواند از طرف یک کاربر یا سازمان بدون نظارت یا دخالت دائمی انسان، وظایفی را انجام دهد.

Superagi

راه اندازی SuperAGI با Docker و Pinecone

 1. می‌توانید به سادگی آرشیو ZIP را از وب‌سایت GitHub دانلود کنید یا از دستور ترمینال git clone https://github.com/TransformerOptimus/SuperAGI.git برای دانلود مخزن استفاده کنید.
 2. از دستور cd SuperAGI برای دسترسی به دایرکتوری استفاده کنید.
 3. فایل config_template.yaml را کپی کرده و با نام config.yaml ذخیره کنید. دستور cp config_template.yaml config.yaml را برای انجام این کار اجرا کنید.
 4. کلیدها و شناسه‌های API منحصربه‌فرد شما باید در فایل config.yaml بدون هیچ نقل قول یا فاصله وارد شوند. کلیدهای زیر مورد نیاز است:
توسعه‌دهنده OpenAI

کلیدها دسترسی به کلیدها
Google Cloud Console، یک پروژه ایجاد کنید و APIهای لازم را فعال کنید (مانند Google Custom Search JSON API). سپس، در بخش “Credentials”، یک کلید API ایجاد کنید.
شناسه موتور جستجوی سفارشی برای ایجاد یک موتور جستجوی منحصر به فرد برای برنامه خود و دریافت شناسه موتور جستجو، به موتور جستجوی قابل برنامه‌ریزی Google.
کلید Pinecone API پس از ثبت‌نام با Pinecone.
کلیدهای هوش مصنوعی
 1. لطفاً توجه داشته باشید که اگر از طرح رایگان Pinecone استفاده می کنید، فقط یک غلاف و یک فهرست موجود است. شما باید نام فهرست را در فایل test.py به عنوان راه حل تغییر دهید. خطی را که حافظه به عنوان memory = VectorFactory.get_vector_storage مشخص شده است، پیدا کنید. برای استفاده.
 2. مطمئن شوید که Docker روی سیستم شما تنظیم شده است. اگر قبلاً آن را نصب نکرده‌اید، می‌توانید Docker را از وب‌سایت رسمی Docker (https://www.docker.com/) دانلود کنید.
 3. پس از شروع Docker Desktop، یک ترمینال یا خط فرمان را باز کنید، سپس به فهرست SuperAGI بروید.
 4. Docker-compose up --build باید در فهرست SuperAGI اجرا شود. با اجرای این دستور، برنامه Super AGI همراه با کانتینرهای Docker راه اندازی می شود.
 5. برای مشاهده اجرای SuperAGI، مرورگر وب خود را باز کرده و به localhost:3000 بروید.

چرا از SuperAGI استفاده کنید

SuperAGI با در نظر گرفتن توسعه دهندگان ساخته شده است، بنابراین هنگام ایجاد هوش مصنوعی مستقل، نیازها و ترجیحات آنها را در نظر می گیرد. چندین مزیت دارد، از جمله:

 • سهولت استفاده: SuperAGI به پیکربندی کمی نیاز دارد و نصب و راه اندازی آن ساده است. علاوه بر این، یک رابط کاربری آسان ارائه می دهد که توسعه دهندگان را قادر می سازد با عوامل ارتباط برقرار کنند.
 • انعطاف پذیری: SuperAGI به توسعه دهندگان این فرصت را می دهد تا با پشتیبانی از طیف گسترده ای از مدل ها، پایگاه های داده برداری، پلتفرم ها و زبان ها، بهترین گزینه ها را برای نمایندگان خود انتخاب کنند.
 • مقیاس‌پذیری: SuperAGI می‌تواند وظایف پیچیده و در مقیاس بزرگ را با چندین عامل که به طور همزمان کار می‌کنند، بدون کاهش سرعت یا کیفیت، مدیریت کند.
 • متن‌باز: جامعه تشویق می‌شود در پروژه SuperAGI که ​​منبع باز است، مشارکت کند. در GitHub، توسعه‌دهندگان ممکن است با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، اشکالات را گزارش کنند، ویژگی‌ها را ارائه دهند و کد منبع را ببینند.
 • نوآوری: ویژگی‌ها و ارتقاءهای جدید اغلب به SuperAGI اضافه می‌شوند که به طور مداوم در حال توسعه و بهتر شدن است. برای توسعه عوامل جدید و کاربردی، توسعه دهندگان همچنین می توانند با ابزارها و روش های مختلف آزمایش کنند.

ویژگی های SuperAGI

در اینجا برخی جزئیات بیشتر در مورد ویژگی های SuperAGI آورده شده است:

 • رابط کاربری گرافیکی (GUI): رابط کاربری گرافیکی مدیریت و تعامل با عوامل را برای توسعه دهندگان ساده می کند. توسعه‌دهندگان ممکن است عواملی را بسازند و پیکربندی کنند، گزارش‌های عامل را بررسی کنند، و عملکرد عامل را با استفاده از رابط کاربری گرافیکی پیگیری کنند.
 • کنسول اکشن: کنسول اکشن ارتباط مستقیم بین توسعه دهندگان و عوامل را امکان پذیر می کند. توسعه‌دهندگان می‌توانند وضعیت عامل‌ها را پرس و جو کنند، فرمان‌هایی را برای آن‌ها صادر کنند و با استفاده از کنسول اقدام از آنها بازخورد دریافت کنند.
 • پشتیبانی از چندین اتصال Vector DB: چندین اتصال به Vector DB توسط SuperAGI پشتیبانی می شود. این امکان را برای توسعه دهندگان فراهم می کند تا داده های عامل را در پایگاه داده های مختلف ذخیره کنند، که می تواند عملکرد عامل و دسترسی به داده ها را افزایش دهد.
 • قابلیت ایجاد عوامل چند مدل: عوامل چند مدل را می توان با کمک Super AGI ساخت. عامل های چند مدل عاملی هستند که یک کار را با استفاده از مدل های مختلف انجام می دهند. این می‌تواند به کارگزاران کمک کند هنگام انجام فعالیت‌هایی که به مهارت‌های مختلفی نیاز دارند، عملکرد بهتری داشته باشند.
 • تنظیم دقیق مسیر عامل: عملکرد عامل را می توان در طول زمان با استفاده از فرآیندی به نام تنظیم دقیق مسیر عامل بهبود بخشید. بازخورد عملکرد عامل ها از طریق تنظیم دقیق مسیر عامل ارائه می شود، که از آن برای عملکرد بهتر در چالش های بعدی استفاده می کنند.
 • تلمتری عملکرد: عملکرد عامل را می توان از طریق تله متری عملکرد تجزیه و تحلیل کرد. این داده ها را می توان برای بهبود عملکرد عامل و شناسایی مناطق برای توسعه استفاده کرد.

همچنین بخوانید: installgent”>Gow to install

با وجود این واقعیت که Super AGI هنوز در حال توسعه است، قبلاً برای تولید تعدادی عامل مستقل موفق استفاده شده است، از جمله:

 • روباتی که می‌تواند محصولات را در حین پیمایش در انبار به تنهایی جمع‌آوری و رها کند.
 • یک دستیار مجازی که می تواند وظایف را انجام دهد و از طرف کاربر به سوالات پاسخ دهد.
 • برنامه معاملاتی که قادر به معامله مستقل در سهام و سایر محصولات مالی است.

یک ابزار قدرتمند با پتانسیل تغییر کامل نحوه تعامل ما با دنیای اطرافمان، super AGI است. در حال حاضر برای توسعه عوامل مستقل متعددی که می توانند فعالیت های مختلفی را انجام دهند، استفاده می شود. به منظور ایجاد نسل بعدی عوامل مستقل، توسعه دهندگان باید از Super AGI استفاده کنند، که انتظار می رود با پیشرفت، قدرتمندتر و سازگارتر شود.

این مقاله برای کمک به یادگیری SuperAGI است. ما اطمینان داریم که برای شما مفید بوده است. لطفاً نظرات و بازخورد خود را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • ×