» هوش مصنوعی » Murf AI: یک نرم افزار ساده و قدرتمند متن به گفتار
هوش مصنوعی

Murf AI: یک نرم افزار ساده و قدرتمند متن به گفتار

دی 11, 1348 2058

یکی از چالش‌های ایجاد محتوای جذاب و همه‌جانبه، یافتن صدای مناسب برای متن شماست. اما اگر زمان، مهارت یا تجهیزات لازم برای ضبط صدای خود را نداشته باشید، چه؟ اگر بخواهید با صداها، لهجه ها یا زبان های مختلف آزمایش کنید، چه؟ Murf AI یک نرم افزار متن به گفتار ساده و قدرتمند است که به شما امکان می دهد هر متنی را به گفتار طبیعی و رسا تبدیل کنید.

در این مقاله به شما نشان خواهیم داد که چگونه از هوش مصنوعی Murf برای ایجاد گفتار شگفت انگیز از متن استفاده کنید. چه مبتدی یا حرفه ای باشید، هوش مصنوعی Murf می تواند به شما کمک کند خلاقیت خود را آزاد کنید و با صدای خود به مخاطبان خود برسید. بیایید شروع کنیم!

Murf AI چیست و چگونه کار می کند؟

Murf AI یک نرم افزار متن به گفتار است که به شما امکان می دهد هر متن نوشته شده را تنها در چند دقیقه به گفتاری با صدای طبیعی تبدیل کنید. می‌توانید از Murf AI برای ایجاد صدا برای ویدیوها، ارائه‌ها، پادکست‌ها، کتاب‌های صوتی، دوره‌های آموزش الکترونیکی، تماس‌های تلفن گویا و موارد دیگر استفاده کنید. تنها چیزی که نیاز دارید یک اتصال اینترنت و یک مرورگر است.

Murf AI به هوش مصنوعی (AI) و الگوریتم‌های یادگیری عمیق برای تولید صداهایی شبیه انسان که طبیعی و رسا به نظر می‌رسند متکی است. برخلاف سایر نرم‌افزارهای متن به گفتار که از صداهای روباتیک یا یکنواخت استفاده می‌کنند، Murf AI از صدای افراد واقعی استفاده می‌کند که توسط تیم Murf AI ضبط و پردازش شده است. سپس این صداها در حوزه‌ها و زمینه‌های مختلف آموزش داده می‌شوند تا واقعی و همه‌کاره به نظر برسند.

Murf AI فقط یک نرم افزار ساده از متن به گفتار نیست. همچنین یک صدا ساز قدرتمند است که طیف وسیعی از ویژگی ها و مزایا را برای موارد استفاده مختلف ارائه می دهد. در اینجا برخی از آنها آمده است:

 • شما می توانید از بین بیش از 120 متن به صداهای گفتاری به 20 زبان و لهجه، از جمله انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، هندی، چینی، ژاپنی، کره ای، عربی و غیره انتخاب کنید.
 • می توانید ویدیو، تصویر یا فایل موسیقی خود را آپلود کرده و با صدای دلخواه خود همگام سازی کنید.
 • می‌توانید با زیر و بم، علائم نگارشی و تأکید بازی کنید تا صدا طبیعی‌تر و رساتر به نظر برسد.
 • می‌توانید از ویژگی تغییر صدای هوش مصنوعی برای تبدیل ضبط‌های خانه خود به صداگذاری حرفه‌ای استفاده کنید.
 • شما می توانید به بیش از 8000 موسیقی متن مجاز و موسیقی بدون حق امتیاز برای پروژه های خود دسترسی داشته باشید.
 • می توانید با اعضای تیم خود در پروژه های خود همکاری کنید و خروجی خود را از طریق پیوند یا اشتراک گذاری محافظت شده با رمز عبور به اشتراک بگذارید.
 • می توانید صدای خود را به عنوان فایل صوتی یا تصویری در قالب های مختلف دانلود یا صادر کنید.

چرا باید از Murf AI برای نیازهای Voiceover خود استفاده کنید؟

برخی از دلایل استفاده از Murf AI برای نیازهای صوتی خود عبارتند از:

 • با از بین بردن نیاز به تجهیزات ضبط یا صداپیشگان، در وقت و هزینه شما صرفه جویی می کند.
 • به شما امکان دسترسی به بیش از 120 صدا در 20 زبان و لهجه را می دهد که طیف وسیعی از حوزه ها و زمینه ها را پوشش می دهد.
 • این به شما امکان می‌دهد با استفاده از استودیوی ساده و شهودی Murf، صداهای خود را به راحتی سفارشی و ویرایش کنید.
 • این به شما امکان می‌دهد با تیم خود همکاری کنید و پروژه‌های خود را با استفاده از پلتفرم Murf به‌طور امن به اشتراک بگذارید.

چگونه در 3 مرحله آسان کار با هوش مصنوعی Murf را شروع کنیم؟

شروع به کار با هوش مصنوعی Murf بسیار آسان است. در اینجا 3 مرحله وجود دارد که باید دنبال کنید:

مرحله 1: برای یک طرح رایگان یا پولی در وب سایت Murf AI ثبت نام کنید

از وب سایت رسمی Murf AI دیدن کنید و مراحل ثبت نام را دنبال کنید. اولین قدم ایجاد یک حساب کاربری است و شما می توانید با استفاده از حساب Google خود ثبت نام کنید. Murf AI برنامه های رایگان و پولی را ارائه می دهد. شما می توانید از بین چهار طرح انتخاب کنید: رایگان، پایه، حرفه ای، و دسترسی سازمانی و نامحدود.

Murf Ai

مرحله 2: یک صدا را انتخاب کنید و متن خود را وارد کنید یا یک اسکریپت آپلود کنید

مرحله دوم انتخاب یک صدا و وارد کردن متن یا آپلود یک اسکریپت است. شما می توانید از طریق کتابخانه صداها بر اساس زبان، لهجه، دامنه یا سبک مرور کنید. همچنین می توانید با کلیک بر روی دکمه پخش، پیش نمایش هر صدا را مشاهده کنید. هنگامی که صدایی را که دوست دارید پیدا کردید، می توانید متن خود را وارد کنید یا یک اسکریپت را در کادر نوشتاری زیر انتخابگر صدا آپلود کنید.

Murf Ai

مرحله 3: پیش نمایش، دانلود یا صادر کردن صدای خود به عنوان فایل صوتی یا تصویری

مرحله سوم پیش نمایش، دانلود یا صادر کردن صدای خود به صورت فایل صوتی یا تصویری است. با کلیک بر روی دکمه پخش در زیر کادر متن می توانید پیش نمایش صدای خود را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید صدای خود را با تغییر زیر و بم، علائم نگارشی، تأکید، سرعت، صدا و موارد دیگر با استفاده از نوار ابزار بالای کادر متن ویرایش کنید.

هنگامی که از صدای خود راضی شدید، می توانید آن را به صورت فایل صوتی (mp3 یا wav) یا فایل ویدیویی (mp4) با کلیک بر روی دکمه دانلود در گوشه سمت راست بالای صفحه دانلود کنید. همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه صادرات در کنار دکمه دانلود، آن را به عنوان یک ارائه Google Slides صادر کنید.

Murf Ai

سوالات متداول

هزینه Murf AI چقدر است؟

این وب‌سایت چهار طرح ارائه می‌دهد: رایگان، پایه، حرفه‌ای، و دسترسی سازمانی و نامحدود. طرح رایگان به شما امکان می دهد تمام ویژگی ها و صداها را برای 10 دقیقه تولید صدا و زمان رونویسی امتحان کنید.

آیا می توانم از صدای صوتی Murf AI برای اهداف تجاری استفاده کنم؟

بله، تا زمانی که یک طرح پولی داشته باشید و از شرایط خدمات و خط مشی رازداری پیروی کنید، می توانید از این صداها برای اهداف تجاری استفاده کنید. همچنین می‌توانید از ویدیوهای YouTube خود با استفاده از این صداگذاری کسب درآمد کنید.

آیا می توانم صدای خود را آپلود کنم و از آن به عنوان صدای متن به گفتار استفاده کنم؟

خیر، نمی‌توانید صدای خود را آپلود کنید و از آن به عنوان متن به گفتار استفاده کنید. با این حال، می‌توانید از ویژگی تغییر صدای هوش مصنوعی برای تبدیل ضبط‌های خانه خود به صداهای حرفه‌ای استفاده کنید.

شرایط فنی برای استفاده از Murf AI چیست؟

یک اتصال اینترنتی پایدار، مرورگر مدرن که از HTML5 و جاوا اسکریپت پشتیبانی می‌کند، دستگاهی که می‌تواند فایل‌های صوتی و تصویری را پخش کند.

نتیجه گیری

Murf AI یک نرم افزار متن به گفتار ساده و قدرتمند است که می تواند به شما در ایجاد صداهای واقعی در چند دقیقه کمک کند. می‌توانید از Murf AI برای ایجاد صدا برای ویدیوها، ارائه‌ها، پادکست‌ها، کتاب‌های صوتی، دوره‌های آموزش الکترونیکی، تماس‌های تلفن گویا و موارد دیگر استفاده کنید.

شما می توانید از بین بیش از 120 صدای نوشتاری به گفتار در 20 زبان و لهجه انتخاب کنید، صداهای صوتی خود را به راحتی سفارشی و ویرایش کنید، با تیم خود همکاری کنید و پروژه های خود را ایمن به اشتراک بگذارید، و با بی نیازی از تجهیزات ضبط یا صداپیشگان در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • ×