» هوش مصنوعی » MidJourney نسخه 5.2 در مقابل Stable Diffusion XL 0.9: ویژگی ها و قیمت
هوش مصنوعی

MidJourney نسخه 5.2 در مقابل Stable Diffusion XL 0.9: ویژگی ها و قیمت

دی 11, 1348 2045

تولید تصویر AI زمینه‌ای است که به سرعت در حال رشد است و دو تا از محبوب‌ترین تولیدکننده‌های تصویر هوش مصنوعی MidJourney v5.2 و Stable Diffusion XL 0.9 هستند. هر دو ژنراتور نقاط قوت و ضعف خاص خود را دارند، بنابراین تصمیم گیری در مورد اینکه کدام یک برای شما مناسب است دشوار است.

در این مقاله MidJourney v5.2 و Stable Diffusion XL 0.9 را از نظر کیفیت تصویر، ویژگی ها و قیمت مقایسه می کنیم. ما همچنین مقایسه ای کنار هم از دو ژنراتور ارائه خواهیم کرد، بنابراین می توانید خودتان ببینید کدام یک بهترین نتایج را ایجاد می کند.

Midjourney v5.2 

Midjourney “ تعدادی از ویژگی‌های جدید را بهبود می‌بخشد، از جمله ویژگی‌های جدید “، Zo” و غیره فرمان، و غیره را بهبود می‌بخشد.

Stable Diffusion XL (SDXL) 0.9

انتشار پایدار، کیفیت تصویر و تمرکز بر روی دست دیگر تاثیر می گذارد. مدل جدید از مجموعه داده بزرگ‌تر و الگوریتم قدرتمندتری استفاده می‌کند که در نتیجه تصاویر واضح‌تر، واقعی‌تر و منسجم‌تر هستند.

Midjourney 5.2 vs Stable Diffusion XL

در زیر برخی از تفاوت های تولید تصویر Midjourney و Stable Diffusion ارائه شده است. از همان دستورات در هر دو برنامه استفاده شد و شما می توانید تفاوت ها را در جنبه های مختلف مشاهده کنید.

انیمه

پیشنهاد: تصویری نوستالژیک از یک شخصیت انیمه در حال دور شدن از خیابان شهری با نور کم در شب، با گرافیک با وضوح پایین و رنگ‌های خاموش که یادآور انیمه‌های دهه 90 است، صحنه‌ای بد خلق و جوی پر از رمز و راز و فتنه ایجاد می‌کند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×