» هوش مصنوعی » Microsoft Copilot: همه چیزهایی که باید بدانید
هوش مصنوعی

Microsoft Copilot: همه چیزهایی که باید بدانید

دی 11, 1348 2056

آیا تا به حال آرزو کرده اید که ای کاش یک خلبان برای کار داشته باشید؟ کسی که بتواند در انجام کارهای خسته کننده به شما کمک کند، خلاقیت شما را برانگیزد و شما را بازدهی بیشتر کند؟ خب، ممکن است آرزوی شما با Microsoft 365 Copilot محقق شده باشد. Microsoft Copilot یک ابزار انقلابی مبتنی بر هوش مصنوعی است که در برنامه‌های Microsoft 365 که هر روز استفاده می‌کنید، در کنار شما کار می‌کند.

در این مقاله توضیح خواهیم داد که Microsoft Copilot چیست، چگونه کار می کند و چقدر هزینه دارد. ما همچنین به شما چند نمونه از نحوه کمک Copilot در وظایف و سناریوهای مختلف را به شما نشان خواهیم داد. در پایان این مقاله، درک بهتری از اینکه چگونه Copilot می‌تواند خلبان شما برای کار باشد، خواهید داشت.

Microsoft Copilot چیست؟

مایکروسافت 365 ویژگی جدید مایکروسافت 365 Copilot در مدل های بزرگ داده های شما در Microsoft Graph و برنامه های Microsoft 365. LLM ها سیستم های هوش مصنوعی پیشرفته ای هستند که می توانند زبان طبیعی را بر اساس یک درخواست یا زمینه خاص تولید کنند. آنها می توانند مقصود شما را درک کنند، از داده های شما بیاموزند و متن مرتبط و منسجمی تولید کنند.

Microsoft Copilot از LLM برای تبدیل کلمات شما به یکی از قدرتمندترین ابزارهای بهره وری در این سیاره استفاده می کند. این برنامه در کنار شما در برنامه‌های Microsoft 365 که هر روز از Word، Excel، PowerPoint، Outlook، Teams و غیره استفاده می‌کنید، کار می‌کند تا خلاقیت شما را آزاد کند، قفل بهره‌وری شما را باز کند و مهارت‌هایتان را ارتقا دهد.

What Is Microsoft Copilot?<:Yoursoft Nefigureed Topilot><:Yoursoft Nefigureed Topilot" .>با Copilot، می‌توانید کارهایی مانند: را انجام دهید

  • پیشنهاد پروژه را بر اساس داده های یک سند و یک صفحه گسترده پیش نویس کنید.
  • نکات کلیدی و موارد اقدام از یک جلسه Teams را خلاصه کنید.
  • یک پاراگراف را بازنویسی کنید تا مختصرتر شود یا لحن آن را تغییر دهید.
  • یک ارائه خیره کننده بر اساس یک طرح کلی ایجاد کنید.
  • Jumpstart به ایمیل‌ها با آهنگ‌ها و محتوای پیشنهادی پاسخ می‌دهد. و خیلی بیشتر!

Microsoft Copilot چگونه کار می کند؟

Microsoft Copilot در برنامه‌های Microsoft 365 که قبلاً هر روز استفاده می‌کنید، یکپارچه شده است. می توانید با کلیک بر روی نماد Copilot در نوار برنامه یا با استفاده از میانبر صفحه کلید به آن دسترسی پیدا کنید. همچنین می توانید از دستورات صوتی برای فعال کردن Copilot استفاده کنید.

هنگامی که Copilot را فعال کردید، می‌توانید به آن دستورات یا دستورات زبان طبیعی بدهید تا به آن بگویید چه کاری می‌خواهید انجام دهید. برای مثال، می‌توانید بگویید «پیشنهاد یک پروژه دو صفحه‌ای بر اساس داده‌های [یک سند] و [یک صفحه گسترده] پیش‌نویس کنید». Copilot سپس اولین پیش نویس را برای شما ایجاد می کند و در صورت نیاز اطلاعاتی را از سراسر سازمان شما به ارمغان می آورد. می‌توانید پیش‌نویس را به‌صورت دلخواه بررسی و ویرایش کنید.

Copilot همچنین در تمام داده‌ها و برنامه‌های شما با یک تجربه کاملاً جدید کار می‌کند: گپ تجاری. چت تجاری مانند مکالمه با Copilot است. می توانید از آن سؤال بپرسید یا با استفاده از زبان طبیعی به آن دستورالعمل بدهید. برای مثال، می‌توانید بگویید «به تیم من بگویید چگونه استراتژی محصول را به‌روزرسانی کردیم» و Copilot یک به‌روزرسانی وضعیت را بر اساس جلسات صبحگاهی، ایمیل‌ها و موضوعات چت شما ایجاد می‌کند. اکنون که Windows Copilot در ویندوز 11 در دسترس است، اگر می‌خواهید در مورد آن بدانید، این مقاله را بخوانید Windows Copilot اکنون در Windows موجود است1>1>

برای استفاده موثر و تعاملی از گپ تجاری، در اینجا چند نکته وجود دارد:

  • در مورد کاری که می‌خواهید Copilot انجام دهد مشخص و واضح باشید.
  • زمینه یا اطلاعات کافی برای Copilot برای درک مقصود شما فراهم کنید.
  • از سؤالات یا دستورات بعدی برای اصلاح یا گسترش خروجی Copilot استفاده کنید.
  • به Copilot بازخورد بدهید تا به مرور زمان بهبود یابد.

هزینه Copilot Microsoft 365 چقدر است؟

Microsoft Copilot در طرح‌ها و قیمت‌های مختلف بسته به نیاز و ترجیحات شما در دسترس است. در اینجا گزینه های اصلی وجود دارد:

نتیجه گیری

Microsoft Copilot یک ابزار انقلابی مبتنی بر هوش مصنوعی است که در برنامه‌های Microsoft 365 که هر روز استفاده می‌کنید، در کنار شما کار می‌کند. فقط با چند کلمه از شما می تواند بنویسد، ویرایش کند، خلاصه کند، ایجاد کند و کارهای بیشتری انجام دهد. و این کار را با استفاده از داده های شما در Microsoft Graph و قدرت مدل های زبان بزرگ (LLM) انجام می دهد.

Copilot در طرح‌ها و قیمت‌های مختلف بسته به نیاز و ترجیحات شما موجود است. همچنین می‌توانید به برنامه دسترسی زودهنگام بپیوندید یا از Semantic Index برای Copilot استفاده کنید تا از پتانسیل کامل Copilot استفاده کنید. اگر می‌خواهید درباره Copilot اطلاعات بیشتری کسب کنید یا خودتان آن را امتحان کنید، می‌توانید از وب‌سایت Microsoft 365 Copilot دیدن کنید.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×