» هوش مصنوعی » Microsoft Chat GPT-4 را برای تقویت تشخیص تصویر Bing ادغام می کند
هوش مصنوعی

Microsoft Chat GPT-4 را برای تقویت تشخیص تصویر Bing ادغام می کند

دی 11, 1348 1055

در رایانه‌های رومیزی، Microsoft Bing Chat به‌روزرسانی بزرگ دیگری را دریافت می‌کند که قابلیت‌هایی را برای تشخیص تصویر اضافه می‌کند که معروف به OCR است. این عملکرد جدید از مدل بینایی ChatGPT-4 OpenAI برای تشخیص و درک چیزها در یک تصویر استفاده می کند و در عین حال توضیحات عمیقی را با مثال هایی از زندگی روزمره به کاربران ارائه می دهد. عملکرد چشم انداز Bing Chat اکنون در حال گسترش است، اگرچه تنها برای تعداد کمی از کاربران در سراسر جهان قابل دسترسی است. اگر شما یکی از معدود افراد خوش شانس هستید، گزینه جدیدی را در کنار نماد صوتی خواهید دید که به شما امکان می دهد عکس ها را از وب جایگذاری کنید و از Bing Image بخواهید که آنها را توضیح دهد یا تصاویر را مستقیماً در چت آپلود کند.

تشخیص تصویر بینگ

افزودن قابلیت‌های تشخیص تصویر، که عموماً به عنوان OCR شناخته می‌شود، به چت Microsoft Bing برای رایانه‌های رومیزی، پیشرفت بزرگی را نشان می‌دهد. این ویژگی، که از مدل بینایی ChatGPT-4 OpenAI استفاده می‌کند، می‌تواند با استفاده از مثال‌هایی از دنیای واقعی، چیزهای موجود در یک تصویر را شناسایی و درک کند.

ویژگی Bing Chat vision اکنون برای گروه منتخبی از کاربران در سراسر جهان در دسترس است. هنگامی که به روز رسانی در دسترس شما قرار گرفت، گزینه جدیدی را در کنار نماد صوتی خواهید دید که به شما امکان می دهد تصاویر را از اینترنت مستقیماً در چت ارسال کنید و از Bing درخواست کنید توضیحاتی ارائه کند.

اگرچه تعداد کمی از افراد گزارش داده اند که به این ابزار “تشخیص تصویر” دسترسی دارند، به نظر می رسد که این ابزار جزء یک تست Microsoft A/B است که به صورت تصادفی انتخاب شده است. مدیران مایکروسافت در بیانیه‌ای دریافتند که کمتر از 10 درصد از کاربران مکرر چت بینگ، تصویر بینگ را دریافت می‌کنند، که از این نظریه پشتیبانی می‌کند که این یک آزمایش تصادفی است.

با این حال، مایکروسافت امیدوار است در هفته‌های آینده مخاطبان گزینه Bing Image را افزایش دهد. توجه به این نکته مهم است که Windows Copilot این عملکرد را نیز شامل می شود. می‌توانید از Copilot بخواهید که یک تصویر را توصیف کند یا با کشیدن آن از روی دسک‌تاپ یا فایل اکسپلورر، تصویری مشابه تولید کند. پس از آن، کپی کردن تصویر در برنامه‌هایی مانند Word، PowerPoint یا کلیپ‌بورد ساده است.

Bing Chat به زودی در Chrome و Safari

مایکروسافت در حال آزمایش عملکرد Bing Chat در کروم و سافاری بوده است و اعلامیه رسمی در مورد توسعه در شرف انتشار است. اگرچه اکنون می‌توان با تغییر عوامل کاربر، Bing Chat را در کروم فعال کرد، برخی از کاربران ممکن است بر این باورند که این راه‌حل غیرضروری است، به‌ویژه با توجه به وجود سایر ربات‌های چت در دسترس مانند Bard.

Bing Image

علاوه بر این، مایکروسافت سخت تلاش می‌کند تا با استفاده از فناوری‌های هوش مصنوعی خود، Bing Image Creator را بهبود بخشد. با ادغام این ویژگی با افزونه های بینگ، این کسب و کار امیدوار است که آن را بهبود بخشد. مقامات به یک “راه اندازی افزونه در مقیاس بزرگ” معلق اشاره کرده اند که عملکرد Bing Chat را بهبود می بخشد و کاربران را به ویژگی های بیشتر دسترسی می دهد.

مایکروسافت اعلام کرده است که می‌خواهد افزونه‌های Bing را برای گسترش ویژگی‌های Bing Chat یکپارچه کند. به گفته مقامات، یک “گسترش پلاگین در مقیاس بزرگ” که توانایی Bing Chat را افزایش می دهد، در حال انجام است.

به عنوان بخشی از این رویکرد، مایکروسافت می‌خواهد هر ویژگی Bing را به یک افزونه تبدیل کند که امکان توسعه جنبه‌های جستجوی متعدد را فراهم می‌کند. این روش به Bing Chat سفارشی‌سازی و انعطاف‌پذیری بیشتری می‌دهد.

مایکروسافت به تازگی بینگ چت را به طور قابل توجهی به روز کرده است و پشتیبانی از حساب های مایکروسافت را در میان سایر تغییرات حذف کرده است. پیش از این، کاربران برای استفاده از برخی از توابع باید با یک حساب مایکروسافت بررسی می کردند. با این حال، مایکروسافت از آن زمان این محدودیت را حذف کرده و بیشتر از سایر سرویس‌ها مانند حساب‌های مایکروسافت یا اج، بر ارتقا و پذیرش هوش مصنوعی Bing تأکید کرده است. این تغییر نشان دهنده تعهد مایکروسافت به بهبود تجربه کاربر و در عین حال ایجاد Bing به عنوان یک پلتفرم قوی و مستقل مبتنی بر هوش مصنوعی است.

همچنین بخوانید: نحوه استفاده از Bing با OpenAI ChatGPT: نکات، ترفندها و مزایا

نتیجه گیری

افزودن GPT-4 به چت مایکروسافت نشان دهنده پیشرفت قابل توجهی برای تشخیص تصویر Bing است. به لطف قابلیت های هوش مصنوعی چند وجهی GPT-4، کاربران اکنون می توانند جستجوهای مبتنی بر تصویر را در چت بینگ انجام دهند. این بهبود نشان دهنده تعهد مایکروسافت به ارائه تجربه جستجوی بهبودیافته و کامل به مشتریان، و همچنین جاه طلبی های آینده آنها برای ادغام افزونه است.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×