» هوش مصنوعی » Google Slide AI: روشی هوشمند برای ایجاد تصاویر برای ارائه
هوش مصنوعی

Google Slide AI: روشی هوشمند برای ایجاد تصاویر برای ارائه

دی 11, 1348 1063

در محیط پر سرعت امروزی، مطالب بصری برای جلب توجه و انتقال موفقیت آمیز ایده ها حیاتی است. ارائه ها به یک ابزار مهم برای انتشار دانش در کلاس های درس، اتاق های هیئت مدیره و جلسات مجازی تبدیل شده اند. با درک اهمیت گرافیک، گوگل با راه اندازی Google Slide گام بزرگی به جلو برداشته است.

Google Slide AI

Google Slides اکنون یک ویژگی تولید تصویر با هوش مصنوعی دارد. با یک پیام نوشتاری ساده، کاربران می توانند با استفاده از ابزار “Help Me Visualize” تصاویر شخصی سازی شده برای ارائه های خود ایجاد کنند.

سلب مسئولیت ویژگی Workspace Labs

 • توصیه‌های ویژگی Workspace Labs دیدگاه‌های Google نیستند و نباید به Google نسبت داده شوند.
 • از ویژگی‌های Workspace Labs نباید به عنوان مشاوره پزشکی، حقوقی، مالی یا سایر مشاوره‌های حرفه‌ای استفاده شود.
 • ویژگی‌های Workspace Labs ممکن است داده‌های نادرست یا نامناسب را نشان دهند. پیشنهادات شما Workspace Labs را مفیدتر و ایمن تر می کند.
 • اطلاعات شخصی، محرمانه یا حساس نباید گنجانده شود.
 • داده‌ها و تجزیه و تحلیل‌های Workspace Labs توسط Google برای ایجاد، بهبود، و ساخت محصولات، خدمات و فناوری‌های یادگیری ماشین در سراسر شرکت استفاده می‌شود. Google داده‌های Workspace Labs را هنگامی که با ویژگی‌های آن درگیر می‌شوید، جمع‌آوری می‌کند، از جمله درخواست‌ها و ورودی‌های خود، اصلاحات درخواستی و ورودی، خروجی تولید شده، اصلاحات خروجی تولید شده، و بازخورد. Google همچنین آمار استفاده از این ویژگی ها را جمع آوری می کند.
 • بازبین‌های انسانی ممکن است داده‌های تعاملات Workspace Labs شما را بخوانند، تجزیه و تحلیل کنند و پردازش کنند تا به توسعه ویژگی‌های Workspace Labs کمک کنند.
 • تصاویر تولید شده فقط در اسلایدهای Google قابل استفاده هستند.
 • تصاویر تولید شده از Workspace Labs برای زنده کردن تخیل شما در اسلایدها در نظر گرفته شده است و ممکن است شرایط دنیای واقعی را نشان ندهند.

نحوه جمع آوری داده های Workspace Labs در Google Slides

Google هنگام استفاده از درخواست “Help me visualization” در Google Slides از داده های زیر استفاده می کند و نگه می دارد:

 • از شما درخواست می کند که وارد یا انتخاب کنید.
 • سبک های تصویری که انتخاب می کنید.
 • تصاویر تولید شده
 • بازخورد شما در مورد تصاویر تولید شده

می‌توانید با مطالعه Google Workspace Labs Term=”_blank”>Term = 13447401، اطلاعات بیشتری در مورد نحوه استفاده از این داده‌ها کسب کنید..

نحوه استفاده از Google Slide AI

ابتدا، ثبت‌نام کنید تا به آزمایشگاه‌های Google Workspace بپیوندید.

Workspace Labs در حال حاضر فقط برای آزمایش‌کنندگان مورد اعتماد به زبان انگلیسی در ایالات متحده در دسترس است و ممکن است در https://support.google.com/docs/answer/13607340″ شما در دسترس نباشد. > برای اینکه ببینید آیا به قابلیت‌های Workspace Labs دسترسی دارید، یک ارائه Google Slides را باز کنید و در نوار ابزار بالا به دنبال Help me visualize بگردید.

Google Slide Ai
 1. یک ارائه اسلایدنگار Google در رایانه خود باز کنید.
 2. اسلایدی را که می‌خواهید تصویر را به آن اضافه کنید، با کلیک کردن روی آن انتخاب کنید.
 3. درج > تصویر به من کمک کن در بالا تجسم کنم کلیک کنید.
 4. در نوار ابزار، روی Help me visualize کلیک کنید.
 5. یک درخواست را در پانل سمت راست وارد کنید. به عنوان مثال:
  • برای نتایج بهتر، موضوع، زمینه، فاصله تا موضوع، مواد یا پس‌زمینه را در نظر بگیرید. به عنوان مثال: “نمای نزدیک از یک قایق ساخته شده از چوب بر روی دریاچه ای که در طلوع خورشید توسط درختان احاطه شده است.”
  • در درخواست خود، از استفاده از زبان مجازی اجتناب کنید.
  • «عکسی زیبا از یک ساحل هاوایی در غروب آفتاب با درختان نخل در دوردست» «یک بشقاب کلوچه زغال اخته تازه پخته شده روی میز چوبی آشپزخانه کنار یک پنجره بزرگ» «نقاشی آبرنگی از گل های هندی در پارچ آب» «منظره شهری آینده نگر با آسمان خراش ها و ماشین های پرنده در شب با جزئیات HDli.»>
 6. (اختیاری) می‌توانید با کلیک کردن روی افزودن سبک، تصویر را سفارشی کنید.
 7. برای دریافت لیستی از عکس های پیشنهادی، روی ایجاد کلیک کنید.
 8. (اختیاری) پس از کلیک بر روی ایجاد، می‌توانید:
  • ارسال بازخورد درباره متن پیشنهادی: روی پیشنهاد خوب یا پیشنهاد بد در زیر هر تصویر کلیک کنید.
  • ویرایش درخواست خود: روی فرمان در بالای پانل سمت راست کلیک کنید. پس از اتمام ویرایش درخواست خود، روی ایجاد کلیک کنید.
  • مشاهده تصاویر پیشنهادی بیشتر: روی مشاهده بیشتر کلیک کنید.
 9. وقتی کارتان تمام شد، دکمه Insert را فشار دهید.

تصاویر ایجاد شده توسط هوش مصنوعی می‌توانند در طیف وسیعی از ژانرها، از جمله عکاسی، تصویرسازی، و فلت lay باشند. کاربران همچنین می‌توانند اندازه و وضوح تصویر را سفارشی کنند.

ویژگی «Help Me Visualize» ابزاری مؤثر برای کمک به کاربران در ایجاد ارائه‌های جذاب‌تر و زیباتر است. اکنون در جدیدترین نسخه اسلایدهای Google در دسترس است.

مزایای استفاده از ویژگی جدید تولید تصویر مبتنی بر هوش مصنوعی در اسلایدهای Google:

 • صرفه جویی در زمان: هوش مصنوعی می تواند به سرعت و به راحتی تصاویر تولید کند و در زمان شما از جستجو و دانلود تصاویر صرفه جویی کند.
 • ایجاد ارائه‌های جذاب‌تر: تصاویر سفارشی می‌توانند به بهبود جذابیت بصری و تعامل ارائه‌های شما کمک کنند.
 • مهارت های ارائه خود را بهبود بخشید: هوش مصنوعی با کنترل خلاقانه تری بر سبک و احساس ارائه های خود به شما کمک می کند تا مهارت های ارائه خود را افزایش دهید.

اگر می‌خواهید ارائه‌های جالب‌تر و از نظر بصری جذاب‌تر ارائه دهید، ویژگی جدید تولید تصویر مبتنی بر هوش مصنوعی Google Slides یک جایگزین شگفت‌انگیز است. استفاده از آن ساده است و می تواند به شما در صرفه جویی در زمان کمک کند و در عین حال مهارت های ارائه خود را نیز بهبود بخشد.

با کمی تمرین، می‌توانید از ویژگی جدید تولید تصویر مبتنی بر هوش مصنوعی Google Slides برای ایجاد ارائه‌های خیره‌کننده و جذاب استفاده کنید.

اعلام “Help me visualize” را خاموش کنید

برای غیرفعال کردن هر یک از ویژگی‌های Google Workspace Labs، ابتدا باید از Workspace Labs خارج شوید. اگر خارج شوید، دسترسی به همه ویژگی های Workspace Labs به طور نامحدود و نمی تواند دوباره به Workspace Labs ملحق شود. درباره خروج از

این مقاله به شما کمک می‌کند تا با هوش مصنوعی Google Slide آشنا شوید. ما اطمینان داریم که برای شما مفید بوده است. لطفاً نظرات و بازخورد خود را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • ×