» هوش مصنوعی » Gamma AI Presentations Slides PPT برای جلسات شما
هوش مصنوعی

Gamma AI Presentations Slides PPT برای جلسات شما

دی 11, 1348 1071

Gamma یک برنامه کاربردی مبتنی بر هوش مصنوعی است که به شما در ایجاد ارائه‌های جذاب بدون نیاز به تخصص طراحی کمک می‌کند. می‌توانید ایده‌ها را بنویسید و توسعه دهید، اسلایدهای صیقلی تولید کنید و تعامل را در یک مکان با استفاده از گاما نظارت کنید. در این مقاله، گاما ai چیست، نحوه استفاده از آن، هدف، مزایا، برنامه‌ها و ویژگی‌های اصلی آن چیست.

Gamma AI چیست؟

Gamma Presentations از هوش مصنوعی برای کمک به شما در نوشتن متن، طراحی اسلاید و افزودن انیمیشن استفاده می کند. این برنامه همچنین دارای تعدادی الگو و گزینه‌های سفارشی‌سازی است که به شما امکان می‌دهد ارائه‌هایی ایجاد کنید که با برند و سبک شما سازگار باشد.

  • ارائه‌های گاما: ابزاری برای ایجاد ارائه‌های جذاب بدون تخصص طراحی.
  • جلوگیری از از دست دادن داده گاما (DLP): ابزاری برای محافظت از داده های حساس در برنامه های SaaS.

هدف هوش مصنوعی گاما چیست؟

  • هوش مصنوعی گاما یک فناوری همه کاره است که می تواند برای اهداف مختلف استفاده شود. این یک راه حل مبتنی بر ابر پیشگیری از از دست دادن داده (DLP) است که از هوش مصنوعی (AI) برای بهبود امنیت در برنامه های نرم افزار به عنوان سرویس (SaaS) استفاده می کند.
  • با نظارت بر فعالیت کارکنان، محافظت از داده‌های حساس در برنامه‌های ابری محبوب مانند Gsuite/O365، Slack، Box، Salesforce، Github و Jira، مسائل امنیتی بالقوه را شناسایی و به مدیران اطلاع می‌دهد.
  • هوش مصنوعی گاما همچنین قابلیت‌های یکپارچه‌سازی با برنامه‌های کاربردی داخلی را فراهم می‌کند و به شرکت‌ها در کاهش ریسک و رعایت آنها کمک می‌کند. همچنین یک برنامه Gamma وجود دارد که از هوش مصنوعی برای سرعت بخشیدن به تولید محتوا استفاده می کند.

چگونه با استفاده از هوش مصنوعی گاما ارائه ایجاد کنیم؟

ایجاد یک ارائه اسلاید جذاب، از طرف دیگر، می تواند یک تعهد سخت باشد. اینجاست که گاما وارد تصویر می شود. گاما یک ابزار ارائه مبتنی بر هوش مصنوعی است که ایجاد پاورپوینت های زیبا و جذاب را ساده می کند.

مراحل ایجاد حساب گاما

در اینجا راهنمای گام به گام استفاده از وب سایت Gamma AI برای ایجاد یک ارائه خیره کننده برای پروژه بعدی شما است:

مرحله 1: مرورگر وب خود را باز کرده و به Gamwear>Ai

مرحله 2: در صفحه اصلی گزینه “>

Gamma Ai

مرحله 3: وب سایت شما را به صفحه ورود هدایت می کند.

Gamma Ai

دو راه برای ورود به سیستم وجود دارد:
a. نام کاربری و رمز عبور خود را در فیلدهای ارائه شده وارد کنید، سپس روی دکمه “ورود” کلیک کنید.
b. اگر حساب گوگل دارید، می‌توانید گزینه “ورود با گوگل” را نیز انتخاب کنید.

مرحله 4: پس از موفقیت در ورود به سیستم، به صفحه ایجاد فضای کاری آورده می‌شوید.

Gamma Ai

مرحله 5: با دنبال کردن دستورالعمل‌های روی صفحه، فضای کاری خود را ایجاد کنید. ممکن است از شما خواسته شود اطلاعاتی مانند نام فضای کاری، توضیحات و غیره را ارسال کنید.

Gamma Ai

مرحله 6: هنگامی که فضای کاری شما پیکربندی شد، هوش مصنوعی گاما سه گزینه را در اختیار شما قرار می دهد: ارائه، صفحه وب و سند. با کلیک بر روی آن موردی را انتخاب کنید که به بهترین وجه نیازهای شما را برآورده می کند.

Gamma Ai

مرحله ۷: پس از انتخاب یک گزینه، از شما خواسته می‌شود که درخواست یا موضوعی را برای پروژه خود ارسال کنید. درخواست مورد نظر را وارد کنید و برای ادامه روی “ادامه” یا دکمه مشابه کلیک کنید.

Gamma Ai

مرحله 8: در این مرحله، می‌توانید موضوعی را برای پروژه خود انتخاب کنید. به تم های مختلف نگاه کنید و یکی را انتخاب کنید که بهترین نیازهای شما را برآورده می کند.

Gamma Ai

مرحله 9: برای شروع فرآیند ایجاد، روی “ادامه” یا گزینه مشابه کلیک کنید.

Gamma Ai

مرحله ۱۰: هوش مصنوعی گاما اکنون یک نمایش کامل را بسته به درخواست و انتخاب موضوع شما ایجاد می‌کند. در این مثال، دستور “آینده اکتشاف فضا” را امتحان کنید. اگر می‌خواهید درخواست دیگری را متناسب با نیاز خود تنظیم کنید.

در صورت تمایل، می‌توانید محتوای ارائه، قالب‌بندی یا طرح‌بندی ارائه را تغییر دهید. وقتی نمایش ارائه را به پایان رساندید، دکمه یا گزینه دانلود را در سایت بررسی کنید تا فایل را به صورت رایگان دریافت کنید.

گزینه دانلود را کلیک کنید یا دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید تا ارائه در دستگاه خود ذخیره شود.

با استفاده از هوش مصنوعی گاما، می‌توانید صفحه وب، سند و ارائه ایجاد کنید.

مزایای استفاده از هوش مصنوعی گاما

در زیر برخی از مزایای استفاده از گاما برای ارائه های پاورپوینت آمده است:

مزایای توضیحات
صرفه جویی در زمان و تلاش صرفه جویی در زمان و تلاش گاما می تواند به طور خودکار انجام دهد، طراحی و نوشتن را به صورت خودکار انجام دهد. انیمیشن ها این شما را آزاد می‌کند تا بر روی محتوا و ارائه خود تمرکز کنید.
طراحی و طرح‌بندی را بهبود ببخشید گاما می‌تواند طرح‌بندی، طرح‌ها و جلوه‌های بصری مناسبی را پیشنهاد کند که پیام را بهبود می‌بخشد و مخاطب را درگیر می‌کند. این می‌تواند در وقت و تلاش شما صرفه‌جویی کند، زیرا نیازی نیست خودتان نگران طراحی ایده‌آل باشید.
Consistency پیشنهادات گاما برای رنگ‌ها، فونت‌ها و گرافیک‌ها از نظر بصری جذاب هستند و با موضوع ارائه مطابقت دارند و ظاهری حرفه‌ای به آن می‌دهند. این می‌تواند به شما کمک کند ارائه‌ای منسجم‌تر و حرفه‌ای‌تر ایجاد کنید.
دسترس‌پذیری استفاده از گاما آسان است و استفاده از گاما را برای همه، صرف‌نظر از سطح تخصص‌شان، در دسترس قرار می‌دهد. این بدان معناست که حتی اگر تجربه زیادی در استفاده از پاورپوینت ندارید، می‌توانید از گاما برای ایجاد ارائه استفاده کنید.
ارائه‌های بهبود یافته گاما می‌تواند با ارائه بازخورد در مورد محتوا، طراحی و تحویل به شما در بهبود ارائه‌هایتان کمک کند. این می‌تواند به شما کمک کند تا حوزه‌هایی را که می‌توان ارائه‌هایتان را بهبود بخشید شناسایی کرد و آنها را مؤثرتر کرد.
مزایای ارائه هوش مصنوعی گاما

نکات و ترفندهای استفاده از هوش مصنوعی گاما

  • یک پیش نویس تقریبی از ارائه خود با هوش مصنوعی Gamma ایجاد کنید. پس از تکمیل یک پیش نویس خام، می توانید آن را مرور کنید و در صورت نیاز تنظیمات را انجام دهید.
  • نسخه های زیادی از ارائه خود با هوش مصنوعی Gamma ایجاد کنید. این به شما امکان می‌دهد تاکتیک‌های متعددی را امتحان کنید و تعیین کنید کدام یک برای مخاطبان شما بهترین عملکرد را دارند.
  • با استفاده از هوش مصنوعی گاما با دیگران همکاری کنید. می توانید ارائه های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید و از آنها بازخورد بگیرید.
  • تعامل مخاطبان خود را با هوش مصنوعی گاما دنبال کنید. این ممکن است به شما در تعیین اینکه کدام بخش از ارائه شما جذاب تر است و کدام بخش نیاز به بهبود دارد کمک کند.

همچنین بخوانید: همچنین ممکن است راهنمای ما در نتیجه گیری

در پایان، هوش مصنوعی گاما انقلابی در نسل اسلایدهای ارائه ایجاد می‌کند و ایجاد مطالب بصری جذاب و جالب را ساده می‌کند. هوش مصنوعی گاما به متخصصان کمک می کند تا با ارائه الگوهای قابل تنظیم، عناصر تعاملی و ابزارهای همکاری یکپارچه، ارائه های مؤثری ارائه دهند که مخاطبان خود را جذب کند. جلسات خود را با هوش مصنوعی گاما ارتقا دهید و با اسلایدهای تمیز و جذاب تأثیری ماندگار بر جای بگذارید.

لطفاً نظرات و بازخورد خود را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×