» هوش مصنوعی » 5 روش موثر برای شناسایی تماس گیرنده ناشناس با شماره تلفن آنها
هوش مصنوعی

5 روش موثر برای شناسایی تماس گیرنده ناشناس با شماره تلفن آنها

دی 11, 1348 1060

آیا از یک شماره ناشناس تماسی دریافت کرده اید و در مورد شناسایی تماس گیرنده ناشناس کنجکاو هستید؟ خواه یک کارفرمای بالقوه، دوست قدیمی یا کلاهبردار باشد، کشف بیشتر در مورد آنها امکان پذیر است. روش‌های موثری برای شناسایی تماس‌گیرندگان ناشناس با شماره تلفن‌هایشان وجود دارد که اطمینان می‌دهد شما در جریان و ایمن ماندن هستید.

در این مقاله، پنج مورد از آنها را بررسی خواهیم کرد: استفاده از فهرست‌های راهنمای آنلاین، خدمات جستجوی تلفن معکوس، برنامه‌های شناسه تماس گیرنده، پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی و موتورهای جستجو. در پایان این مقاله، ایده بهتری در مورد نحوه برخورد با تماس های ناخواسته یا مرموز و محافظت از حریم خصوصی خود خواهید داشت.

روش 1: سرویس جستجوی تلفن معکوس برای شناسایی تماس گیرنده ناشناس

یکی از ساده‌ترین و سریع‌ترین راه‌ها برای یافتن نام شخص از طریق شماره تلفن، استفاده از سرویس جستجوی تلفن معکوس است. اینها وب‌سایت‌هایی هستند که به شما امکان می‌دهند یک شماره تلفن وارد کنید و اطلاعاتی درباره مالک، مانند نام، آدرس، مکان و موارد دیگر دریافت کنید. بسیاری از خدمات جستجوی تلفن معکوس به صورت آنلاین در دسترس هستند.

CocoFinder

Identify An Unknown Caller

CocoFinder یک سرویس رایگان است که به شما امکان می دهد شماره تلفن های ایالات متحده را جستجو کنید و کشورهای دیگر. از سوابق عمومی و ردپای دیجیتالی برای ارائه داده‌های قابل اعتماد درباره تماس‌گیرنده، مانند هویت، نمایه‌های رسانه‌های اجتماعی، آدرس‌ها و شماره‌های تماس جایگزین استفاده می‌کند.

WhatIsThisNumber

Identify An Unknown Caller

معرفی WhatIsThisNumber، یک پلت فرم قابل اعتماد و امن که برای کمک به شما در کشف هویت طراحی شده است. تماس گیرندگان ناشناس با خدمات کارآمد خود، به شما امکان دسترسی به اطلاعات حیاتی مانند نام تماس گیرنده، شماره تماس، سن، شناسه ایمیل و مکان را می دهد.

USPhoneLookup 

Identify An Unknown Caller

USPhoneLookup یک راه آسان و رایگان برای فاش کردن هویت تماس‌گیرندگان ناشناس ارائه می‌دهد. با 100٪ رایگان سرویس جستجوی شماره تلفن معکوس آن، می توانید به نام تماس گیرنده، حساب های رسانه های اجتماعی، سن، دوستان مشترک، آدرس خانه و محل کار، شناسه ایمیل و موارد دیگر دسترسی داشته باشید.

روش 2: از موتور جستجوی افراد استفاده کنید

موتور جستجوی افراد یک وب‌سایت تخصصی است که به شما امکان می‌دهد با استفاده از نام، شماره تلفن، آدرس ایمیل یا سایر شناسه‌ها، اطلاعاتی درباره افراد آنلاین پیدا کنید. برخلاف یک موتور جستجوی معمولی، موتور جستجوی افراد بر روی داده های شخصی تمرکز می کند و می تواند نتایج دقیق و مرتبط تری ارائه دهد. چند گزینه رایگان وجود دارد که می توانید امتحان کنید.

Identify An Unknown Caller

جستجوی ایالات متحده به عنوان یک پلت فرم آنلاین قابل اعتماد برای ردیابی افراد در ایالات متحده. از طریق رابط بصری آن، کاربران می توانند نام و شماره تلفن یک فرد را وارد کنند و نتایج جستجو را در عرض چند ثانیه دریافت کنند. برای دقت بیشتر، اطلاعات اضافی را می توان برای محدود کردن سریع نتایج جستجو گنجاند.

حقیقت یاب

Identify An Unknown Caller

Truthfinder یک موتور جستجوی مردمی جامع است که اطلاعات دقیق را از چندین منبع جمع‌آوری می‌کند. . این امکان دسترسی به سوابق پلیس، سوابق دادگاه، عکس های رسانه های اجتماعی، جزئیات تماس و موارد دیگر را فراهم می کند. این با داده های منابع فدرال، ایالتی و شهرستانی کار می کند اما منحصراً برای ایالات متحده در دسترس است.

Pipl

Identify An Unknown Caller

این یک سرویس پولی است که جستجوی جامع‌تر و جهانی‌تری را برای افراد بر اساس نام یا شماره تلفن ارائه می‌دهد. از فناوری پیشرفته برای اسکن وب عمیق و ارائه داده های قابل اعتماد در مورد هویت، مکان، اطلاعات تماس، نمایه های رسانه های اجتماعی و موارد دیگر استفاده می کند.

روش 3: گزارش تماس های کلاهبرداری به FTC (برای شهروندان ایالات متحده )

Identify An Unknown Caller

FTC یک آژانس دولتی ایالات متحده است که از مصرف کنندگان در برابر اعمال ناعادلانه و فریبنده بازار، مانند کلاهبرداری و کلاهبرداری محافظت می کند. FTC می تواند کلاهبردارانی را که از شناسه تماس گیرنده ناشناس برای فریب شما استفاده می کنند، بررسی کرده و احتمالاً تحت پیگرد قانونی قرار دهد. به این ترتیب، آنها می توانند الگوها و روندها را شناسایی کنند و استراتژی هایی برای جلوگیری و توقف کلاهبرداری های آینده ارائه دهند.

اگر می‌خواهید FTC را در مورد کلاهبرداری مطلع کنید، این مراحل را دنبال کنید: به صفحه گزارش کلاهبرداری در وب‌سایت FTC بروید. گزینه “Report Now” را انتخاب کنید و فرم را با جزئیاتی که می توانید ارائه دهید تکمیل کنید. پس از انجام، فرم را ارسال کنید تا گزارش خود را به طور رسمی در FTC ارسال کنید.

اگر تماس‌های کلاهبرداری را به FTC – یا آژانس حفاظت از مصرف‌کننده محلی‌تان اگر در ایالات متحده نیستید – گزارش دهید، به آنها کمک می‌کنید که چشم‌انداز کلاهبرداری را بهتر درک کنند. به یاد داشته باشید، FTC می تواند به جعل تلفن و سایر جرایم مربوط به تلفن کمک کند. همچنین می توانید کلاهبرداری های اینترنتی و اشکال مختلف کلاهبرداری را به آنها گزارش دهید.

Google یکی از قدرتمندترین موتورهای جستجو در جهان است و می تواند به شما کمک کند تقریباً هر چیزی را به صورت آنلاین پیدا کنید، از جمله نام شخصی با شماره تلفن. گوگل میلیاردها صفحه وب را ایندکس می کند و می تواند نتایج مرتبط را بر اساس درخواست شما به شما نشان دهد. برای جستجوی شماره تلفن در گوگل، می توانید مراحل زیر را امتحان کنید:

  • شماره تلفنی را که می خواهید جستجو کنید کپی کنید. Google را در مرورگر خود باز کنید.
  • شماره تلفن را در گیومه (مثلاً “1234567890”) در نوار جستجو جای‌گذاری کنید و اینتر را بزنید. هر صفحه وب حاوی شماره تلفن را جستجو کنید.
  • عنوان و محتوای صفحات وب را بررسی کنید تا ببینید آیا اطلاعاتی در مورد نام شخص یا سایر جزئیات دارند.

همچنین می‌توانید برای محدود کردن جستجوی خود، کلمات کلیدی مانند کد کشور، کد منطقه یا مکان شماره تلفن را به درخواست خود اضافه کنید. با این حال، اگر شماره تلفن در هیچ صفحه وب لیست نشده باشد یا توسط تنظیمات حریم خصوصی پنهان شده باشد، ممکن است این روش کار نکند.

یک راه دیگر برای یافتن نام شخص از طریق شماره تلفن، جستجو در پلتفرم های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر، اینستاگرام، واتس اپ و غیره است. بسیاری از افراد شماره تلفن خود را به حساب رسانه های اجتماعی خود پیوند می دهند که پیدا کردن آن را آسان تر می کند. آنها را آنلاین برای جستجو در شبکه های اجتماعی، می توانید مراحل زیر را امتحان کنید:

  • شماره تلفنی را که می‌خواهید جستجو کنید کپی کنید.
  • پلتفورم رسانه اجتماعی را که می‌خواهید استفاده کنید (مثلاً Facebook) را باز کنید.
  • شماره تلفن را در نوار جستجو جای‌گذاری کنید و اینتر را بزنید.
  • به دنبال نمایه هایی باشید که با شماره تلفن مطابقت دارند.
  • نام و سایر جزئیات نمایه را بررسی کنید تا مطمئن شوید که آیا فرد مورد نظر شما است یا خیر.

همچنین می‌توانید جستجو در چندین پلتفرم رسانه‌های اجتماعی را امتحان کنید تا شانس خود را برای پیدا کردن آن شخص افزایش دهید. اگر شخص شماره تلفن خود را به حساب رسانه های اجتماعی خود مرتبط نکرده باشد یا آن را خصوصی کرده باشد، ممکن است این روش کار نکند. همچنین می‌توانید وبلاگ ما را بررسی کنید، چه کسی از این شماره تلفن با من تماس گرفت؟ از جستجوی تلفن معکوس برای پیدا کردن آن استفاده کنید.

نتیجه گیری

این مقاله پنج روش مؤثر برای شناسایی تماس‌گیرندگان ناشناس با استفاده از شماره تلفن‌هایشان را توضیح می‌دهد: فهرست راهنمای آنلاین، خدمات جستجوی تلفن معکوس، برنامه‌های شناسایی تماس‌گیرنده، پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی و موتورهای جستجو. این روش‌ها به شما کمک می‌کنند در مورد اهداف تماس‌گیرنده، چه قابل اعتماد، دوستانه یا بالقوه مضر، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×