» هوش مصنوعی » 5 بهترین پلتفرم تجارت هوش مصنوعی در سال 2023
هوش مصنوعی

5 بهترین پلتفرم تجارت هوش مصنوعی در سال 2023

دی 11, 1348 1040

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چگونه می توانید سهام، فارکس، ارزهای دیجیتال و سایر اوراق بهادار را سریع تر، هوشمندانه تر و کارآمدتر معامله کنید؟ اگر چنین است، ممکن است به پلتفرم های معاملاتی هوش مصنوعی علاقه مند باشید. برای کمک به شما در پاسخ به این سوالات و یافتن بهترین پلت فرم معاملاتی هوش مصنوعی برای شما، پنج مورد از محبوب ترین و قدرتمندترین پلتفرم های سال 2023 را بررسی کرده ایم.

در این مقاله نگاه دقیق‌تری به هر یک از آن‌ها خواهیم داشت و خواهیم دید که آنها چه کاری می‌توانند برای شما انجام دهند و چگونه می‌توانند در برابر همتایان انسانی عمل کنند.

5 بهترین پلتفرم تجارت هوش مصنوعی

استفاده از هوش مصنوعی (AI) در معاملات رو به افزایش است زیرا معامله گران به دنبال راه هایی برای به دست آوردن مزیت رقابتی هستند. یادگیری ماشینی توسط پلتفرم‌های معاملاتی هوش مصنوعی برای نظارت بر بازار برای تراکنش‌های احتمالی، کشف الگوها و اجرای خودکار معاملات استفاده می‌شود. در اینجا 5 بهترین پلتفرم تجارت هوش مصنوعی برای سال 2023 آورده شده است:

ایده های تجاری

ایده‌های تجاری پیشرو در ربات‌های معاملاتی خودکار هوش مصنوعی و ربات‌های معاملاتی خودکار، مدیریت بی‌درنگ پورت‌فوله است. این برای معامله گرانی طراحی شده است که می خواهند بهترین فرصت های تجاری را در بازار پیدا کنند و آنها را به طور خودکار با کارگزاران خود اجرا کنند.

Trade Ideas

Trade Ideas دو طرح قیمت گذاری دارد: استاندارد و Premium. هزینه طرح استاندارد 118 دلار در ماه یا 1068 دلار در سال است و شامل دسترسی به هوش مصنوعی Holly، ChartMill، Trade Ideas University و غیره است. طرح Premium 228 دلار در ماه یا 2268 دلار در سال هزینه دارد و شامل دسترسی به Brokerage Plus، بک تست، سازنده شانس و موارد دیگر است. برخی از ویژگی هایی که Trade Ideas ارائه می دهد عبارتند از:

Holly AI: این ویژگی اصلی Trade Ideas است که بازار را اسکن می‌کند و ایده‌های تجاری را بر اساس داده‌های تاریخی و معیارهای عملکرد ایجاد می‌کند. هوش مصنوعی Holly از بیش از 35 استراتژی مختلف برای یافتن معاملات سودآور برای بازه های زمانی مختلف و پروفایل های ریسک استفاده می کند.

Brokerage Plus: این ویژگی است که با کارگزار شما یکپارچه می‌شود و معاملات را به‌طور خودکار براساس سیگنال‌های Holly AI یا قوانین خودتان انجام می‌دهد. همچنین می‌توانید با استفاده از داشبورد Brokerage Plus موقعیت‌ها و عملکرد خود را در زمان واقعی نظارت کنید.

تیکرون

Tickeron یک پلت فرم معاملاتی قدرتمند هوش مصنوعی است که برای تجزیه و تحلیل الگوهای مختلف و ارسال الگوها برای خرید و ارسال مجدد استفاده می‌کند. کریسمس این برای معامله گرانی طراحی شده است که می خواهند از قدرت هوش مصنوعی برای یافتن بهترین فرصت های معاملاتی و بهینه سازی عملکرد خود استفاده کنند.

Tickeron

Tickeron پنج نوع اوراق بهادار را پوشش می‌دهد: سهام، ETF، فارکس، ارزهای دیجیتال و صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک. شما می توانید هر سهام فهرست شده در بورس های اصلی مانند NYSE، NASDAQ، AMEX و OTC را معامله کنید. همچنین می توانید بیش از 50 جفت ارز، بیش از 1000 ارز دیجیتال، بیش از 2000 ETF و بیش از 8000 صندوق سرمایه گذاری مشترک معامله کنید. برخی از ویژگی هایی که Tickeron ارائه می دهد عبارتند از:

موتور پیش‌بینی روند: این قابلیتی است که حرکت‌های آتی قیمت سهام، ETF، فارکس و ارزهای دیجیتال را بر اساس تحلیل‌های آماری و یادگیری ماشینی پیش‌بینی می‌کند. احتمال، جهت، مدت زمان و میزان روند را برای هر اوراق بهادار به شما نشان می دهد.

AI Swing Trader: این ویژگی است که نقاط ورود و خروج بهینه را برای معاملات نوسانی بر اساس تحلیل تکنیکال و تشخیص الگو مشخص می‌کند. این نسبت سود بالقوه، توقف ضرر، سود برد و نسبت ریسک به پاداش را برای هر معامله به شما نشان می دهد.

الگوریز

Algoriz یک پلتفرم معاملاتی مبتنی بر هوش مصنوعی است که به هر کسی اجازه می‌دهد تا استراتژی‌های معاملاتی رمزنگاری شده را ایجاد، پس آزمون و خودکارسازی کند. رابط کاربر پسند شما را به بسیاری از تامین کنندگان داده متصل می کند و از بیت کوین، اتریوم، XRP و انواع ارزهای دیگر پشتیبانی می کند.

Algoriz

Algoriz حاوی عناصری است که برای موفقیت به آن نیاز دارید، چه تازه شروع کرده باشید و چه یک معامله گر با تجربه. قبل از قرار دادن پول واقعی در خط، می توانید ایده های خود را با استفاده از موتور تطبیق شبیه سازی شده پلت فرم آزمایش کنید. اگر مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، Algoriz یک کتابخانه با بیش از 10000 تاکتیک از پیش ساخته شده برای کمک به شما در شروع کار دارد. در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی Algoriz آمده است:

رابط بصری: Algoriz دارای یک رابط کاربری بصری است که استفاده از آن ساده است حتی اگر هیچ مهارت برنامه نویسی نداشته باشید.

به چندین فروشنده داده متصل می‌شود: Algoriz دسترسی به طیف گسترده‌ای از داده‌های بازار را فراهم می‌کند و به شما امکان می‌دهد تصمیمات تجاری آگاهانه بگیرید.

از BTC، ETH و موارد دیگر پشتیبانی می‌کند: Algoriz طیف گسترده‌ای از ارزهای دیجیتال را ارائه می‌کند و به شما امکان می‌دهد دارایی‌های مورد علاقه خود را معامله کنید.

همچنین می‌توانید وبلاگ ما را بررسی کنید، TrendSpider

TrendSpider یک پلت‌فرم تحلیل تکنیکی پیشرفته، نمودارها و تراشه‌های هوش مصنوعی است که از تراشه‌های خودکار و تراشه‌کننده‌ها در تراشه‌های تجاری استفاده می‌کند. این برای معامله گرانی طراحی شده است که می خواهند از قدرت هوش مصنوعی برای تقویت مهارت های تحلیل فنی خود و یافتن بهترین فرصت های معاملاتی استفاده کنند.

Trendspider

TrendSpider یک ابزار معاملاتی قدرتمند است که می تواند به شما در افزایش نتایج خود کمک کند. TrendSpider یک جایگزین عالی برای نرم افزار تجزیه و تحلیل سهام مبتنی بر هوش مصنوعی است که می تواند به شما کمک کند بزرگترین فرصت های معاملاتی را پیدا کنید و آنها را به طور خودکار اجرا کنید. در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی TrendSpider آمده است:

ربات‌های معاملاتی: ربات‌های معاملاتی TrendSpider می‌توانند به شما کمک کنند تا استراتژی معاملاتی خود را به یک ربات کاملاً خودکار و آگاه از موقعیت تبدیل کنید که قادر به انجام تقریباً هر کاری است. می‌توانید روش خود را قبل از راه‌اندازی به‌عنوان یک ربات تجاری، با استفاده از تستر رویکرد پلتفرم آزمایش کنید.

هشدارهای قیمت پویا: اعلان‌های قیمت پویا TrendSpider می‌توانند به شما در بهبود زمان‌بندی تجارت خود با ارائه اعلان‌های هم‌زمان در زمانی که شرایط خاص قیمت راضی هستند، کمک کنند.

قهرمان سهام

Stock Hero is a cloud-based stock trading bot platform that enables you to quickly design, test, and deploy bots.The platform offers a simulated paper exchange so you can test your strategy in a risk-free manner. پس از اینکه از نتایج راضی شدید، می‌توانید به سرعت ربات خود را در دنیای واقعی مستقر کنید.

Stock Hero

Stock Hero یک ابزار معاملاتی قدرتمند است که می‌تواند به شما در افزایش نتایجتان کمک کند. اگر شما یک پلتفرم ربات معاملات سهام مبتنی بر هوش مصنوعی می خواهید که استفاده از آن ساده و قوی باشد، Stock Hero یک جایگزین عالی است. در اینجا برخی از ویژگی های کلیدی Stock Hero آورده شده است:

بدون نیاز به کد: ربات‌ها را می‌توان بدون دانش کدنویسی ایجاد و اجرا کرد.

آزمایش برگشتی: می‌توانید از داده‌های قبلی برای مشاهده عملکرد روبات‌هایتان در گذشته استفاده کنید.

تجارت کاغذ: قبل از استقرار ربات‌های خود در دنیای واقعی، می‌توانید آنها را در یک تبادل کاغذ شبیه‌سازی شده آزمایش کنید.

نتیجه گیری

پلتفرم‌های معاملاتی هوش مصنوعی، پلتفرم‌های آنلاینی هستند که از هوش مصنوعی، یادگیری ماشین و الگوریتم‌ها برای تحلیل بازار و انجام معاملات از طرف شما استفاده می‌کنند. آنها مزایای بسیاری مانند سرعت، دقت، کارایی و مدیریت ریسک را ارائه می دهند. امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد تا در مورد پلتفرم‌های معاملاتی هوش مصنوعی و نحوه انجام معاملات سریع‌تر، هوشمندانه‌تر و کارآمدتر به شما کمک کند.

اگر این مقاله را مفید می‌دانید، لطفاً نظر خود را با ما در میان بگذارید. خیلی ممنون از وقتی که گذاشتید.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×