» هوش مصنوعی » 3 مرحله آسان برای استفاده از کاراکتر AI بدون فیلتر
هوش مصنوعی

3 مرحله آسان برای استفاده از کاراکتر AI بدون فیلتر

دی 11, 1348 30110

Character AI یک پلت فرم مکالمه مبتنی بر هوش مصنوعی است که از فیلتر NSFW برای ایمن نگه داشتن کاربران از محتوای نامناسب استفاده می کند. برخی از کاربران تمایل خود را برای انعطاف پذیری مکالمه ابراز کرده اند و کاربران شروع به جستجوی راه هایی برای یافتن هوش مصنوعی شخصیت بدون فیلتر کردند.

در این مقاله، همه چیز را در مورد Character AI no filter و چند ترفند و نکته مفید برای دور زدن فیلترها بررسی خواهیم کرد.

Character.AI چیست

شخصیت AI یک پلت فرم چت است که از هوش مصنوعی برای تولید مکالمات واقعی و جذاب استفاده می کند. می‌توانید با شخصیت‌های مجازی که از افراد مشهور، شخصیت‌های بازی ویدیویی و منابع دیگر الگوبرداری شده‌اند، ارتباط برقرار کنید. شما همچنین می توانید شخصیت هوش مصنوعی خود را با ویژگی های شخصیتی منحصر به فرد، علایق و سبک های ارتباطی توسعه دهید و آموزش دهید. این آن را به یک پلتفرم عالی برای هر کسی که می‌خواهد تجربه چت فراگیرتر و شخصی‌شده‌تری داشته باشد تبدیل می‌کند.

مراحل استفاده از کاراکتر هوش مصنوعی بدون فیلتر؟

فیلترهای NSFW AI کاراکتر گاهی اوقات به کاربران اجازه می‌دهند در مورد موضوعاتی بحث کنند که برای استفاده کاربران تورفتگی ندارند. بسیاری از کاربران ادعا می‌کنند که این فیلتر بیش از حد سخت‌گیرانه است و کاربران را از گفتگوهای باز و سرگرم‌کننده باز می‌دارد.

توجه داشته باشید که اگر فیلتر AI کاراکتر را دور بزنید، این برخلاف شرایط خدمات Character AI است. اگر بخواهید کارهایی را انجام دهید که مخالف پلتفرم هستند، ممکن است از این پلتفرم محروم شوید. بنابراین لطفاً مراحل زیر را با مسئولیت خود امتحان کنید

1. ربات خصوصی با تبریک NSFW

می توانید یک ربات خصوصی ایجاد کنید و با کلماتی مانند NSFW و کلمات دیگری که در چت استفاده خواهید کرد، تبریک اضافه کنید. این به ربات چت اطلاع می دهد که کاربر می خواهد از چت صریح یا حساس استفاده کند و در را برای شما باز می کند تا یک چت باز داشته باشید. این یکی از راه‌های استفاده از کاراکتر AI بدون فیلتر است.

2. بازی نقش – با موضوعات عمومی شروع کنید

یک راه دشوار دیگر برای دور زدن فیلتر هوش مصنوعی کاراکتر، شروع گفتگو با موضوعات کلی است. هنگامی که ربات چت قصد کلی شما را درک کرد، می توانید به تدریج اصطلاحات و عبارات واضح تری را معرفی کنید. با این کار می توانید ربات چت را با محتوای NSFW استفاده کنید و به تدریج فیلتر محتوای NSFW را دور می زند.

3. از اشتباهات تایپی برای دور زدن فیلتر NSFW

استفاده کنید

یک راه دیگر برای دور زدن فیلتر NSFW در c.ai اضافه کردن فضاهای اضافی یا استفاده از کاراکترهای اضافی بین کلمات NSFW است. مدل Character AI برای شناسایی کلمات NSFW بر اساس املای آنها آموزش دیده است. با افزودن فضاهای اضافی، مدل نمی تواند کلمات را به عنوان NSFW تشخیص دهد و آنها را فیلتر نمی کند. بنابراین، وقتی چت را شروع می‌کنید، همیشه می‌توانید این روش را با روش‌های دیگر ترکیب کنید تا از فیلتر NSFW جلوگیری کنید.

برنامه های افزودنی برای دور زدن فیلتر NSFW؟

متأسفانه هیچ برنامه افزودنی یا نرم افزاری در وب موجود نیست که بتواند از Character AI بدون فیلتر استفاده کند. تنها راه دور زدن فیلتر، اصلاح کلمات و استفاده از نکات و ترفندهای ذکر شده در بالا است.

بنابراین به کاربران توصیه می‌شود که قربانی نرم‌افزار شخص ثالثی که ممکن است داده‌های شما را بدزدد، نشوند.

چگونه فیلتر NSFW از کاربران AI کاراکتر محافظت می کند؟

Character Ai No Filter

C.AI [Character AI] ابتدا به عنوان یک ربات چت راه اندازی شد که می توانست پاسخ های چت انسان مانند ایجاد کند. با این حال، مدل تنظیم نشده بود و در صورت درخواست شروع به تولید محتوای نامناسب کرد.

تیم Character AI متوجه این موضوع شد و یک فیلتر NSFW توسعه داد. این فیلتر هرگونه محتوای ناامنی را که هوش مصنوعی می تواند تولید کند را شناسایی و حذف می کند. این فیلتر با استفاده از ترکیبی از الگوریتم‌ها و تکنیک‌های یادگیری ماشینی، تصاویر، ویدئوها و متن‌ها را تجزیه و تحلیل می‌کند تا مشخص کند آیا آنها حاوی چنین محتوایی هستند یا خیر. فیلتر NSFW به کاهش میزان محتوای نامناسب ایجاد شده توسط Character AI کمک کرد.

فیلتر NSFW در Character AI برای تنظیم مکالمات مرتبط با موضوعات مضر ایجاد شده است. با این حال، برخی از کاربران احساس می‌کنند که فیلتر محدودیت‌های زیادی برای گفتار آنها ایجاد می‌کند و مانع از بیان آزادانه خود می‌شود. لطفاً اگر نیاز دارید که چگونه با کاراکتر AI کاراکتر هوش مصنوعی خود را بسازید

این را بخوانید.

نتیجه گیری

Character AI یک پلتفرم منحصربه‌فرد است که به کاربران اجازه می‌دهد تا مکالمات جالبی با شخصیت‌های هوش مصنوعی داشته باشند. با این حال، این پلتفرم فیلتری به نام NSFW دارد که گاهی اوقات بحث در مورد موضوعات بالغ را محدود می کند. امیدوارم این مقاله نکات و ترفندهایی را برای کمک به کاربران در دور زدن فیلتر NSFW و داشتن گستره وسیع تری از مکالمات ارائه کرده باشد.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×