» هوش مصنوعی » 10 افزونه برتر ChatGPT Chrome برای مرور بهتر
هوش مصنوعی

10 افزونه برتر ChatGPT Chrome برای مرور بهتر

دی 11, 1348 1049

ChatGPT یک چت ربات هوش مصنوعی قوی است که می تواند برای طیف وسیعی از مشاغل مانند نوشتن، تحقیق و پشتیبانی مشتری استفاده شود. برای بهبود تجربه مرور شما می توان از انواع افزونه های ChatGPT Chrome استفاده کرد. این برنامه‌های افزودنی می‌توانند به شما در یافتن سریع‌تر اطلاعات، نوشتن محتوای بهتر و سازماندهی کمک کنند.

هوش مصنوعی Perplexity

هوش مصنوعی Perplexity یک موتور جستجوی کاملاً آگاه از هوش مصنوعی است. Perplexity از GPT-3 LLM با دسترسی مستقیم به اینترنت استفاده می کند. وقتی کاربر سوالی می پرسد، از مجموعه داده های خود به همراه دانش مفید اینترنت برای تولید نتایج استفاده می کند. این افزونه Chrome منابع خود را ذکر می کند که بسیار مفید است.

Chatgpt Chrome Extensions

هوش مصنوعی Perplexity می‌تواند محتوای خاصی مانند کل وب‌سایت‌ها یا یک صفحه را بخواند. بنابراین، هنگامی که به یک مورد خاص رسیدید، می توانید از هوش مصنوعی برای جستجو در یک مقاله طولانی و پرسیدن سؤالات استفاده کنید. هوش مصنوعی Perplexity به دلیل تطبیق پذیری و توانایی ذکر منابع، بدون شک یکی از بهترین افزونه های ChatGPT Chrome است.

ChatGPT برای Google

اگر قبلا از این چت ربات هوش مصنوعی استفاده کرده اید، می دانید که محدود به یک برگه مرورگر است. بنابراین، اگر می خواهید همیشه در دسترس باشد، باید آن برگه را باز نگه دارید. این افزونه ChatGPT با قرار دادن ربات در معرض موتورهای جستجو بر این مشکل غلبه می کند. پسوند ChatGPT برای Google، همانطور که از نام آن پیداست، نتایج جستجوی ChatG را در کنار Google PT نشان می‌دهد. برای شروع فقط باید با استفاده از افزونه وارد OpenAI شوید.

Chatgpt Chrome Extensions

هر زمان که از Google استفاده می کنید، برنامه افزودنی فعال می شود و نیازی به درخواست خاصی ندارد. برای شروع، به سادگی یک جستجوی استاندارد در گوگل برای هر موضوعی انجام دهید. پانل دانش موجود در سمت راست با یک پنل ChatGPT جدید جایگزین شده است. اینجاست که ChatGPT مستقیماً از نتایج جستجوی Google شما پاسخ می‌دهد. شما نیازی به انجام هیچ کار اضافی ندارید زیرا با درخواست جستجوی شما به عنوان یک درخواست برخورد می کند. ChatGPT در اینجا، مانند وب‌سایت، می‌تواند پاسخ‌ها را ارائه کند، کد ایجاد کند، به سؤالات پاسخ دهد و موارد دیگر.

نوشتن هوش مصنوعی

Compose AI یک افزونه ChatGPT Chrome است که به افراد اجازه می‌دهد بدون زحمت با خودکار کردن کل فرآیند، ایمیل بنویسند. هوش مصنوعی را می توان در هر قسمت متنی استفاده کرد و مستقیماً در آن قرار می گیرد. مهمتر از همه، شما می توانید از آهنگساز برای ایجاد هر نوع ایمیل استفاده کنید. به سادگی کد کوتاه آن (//) را وارد کنید و نوار منو ظاهر می شود.

Chatgpt Chrome Extensions

Compose AI امکانات متعددی را ارائه می‌کند، از جمله توانایی ایجاد خطوط کلی، لیست گلوله‌ها، سرفصل‌ها، پاراگراف‌ها، جملات، افکار، ایمیل‌ها و موارد دیگر. به سادگی مورد استفاده خود را مشخص کرده و enter را فشار دهید. هوش مصنوعی در کمتر از 30 ثانیه خروجی خوبی ارائه می دهد و بسیار عالی است. Compose AI 1000 کلمه رایگان ارائه می دهد که پس از آن می توانید 15000 کلمه در ماه را با 9.99 دلار خریداری کنید.

هوش مصنوعی TeamSmart

در حالی که بیشتر برنامه‌های افزودنی ChatGPT فقط از یک یا دو ویژگی استفاده می‌کنند، برنامه افزودنی ChatGPT ما همه این کارها را انجام می‌دهد. TeamSmart AI دارای مجموعه ای جامع از عوامل هوش مصنوعی است که برای کمک به کاربران طراحی شده است. هر عامل مجازی دارای تخصص است که می تواند به مشتریان با نیازهای مختلف کمک کند. بنابراین، در حالی که مارک، مهندس نرم‌افزار، می‌تواند با سؤالات به شما کمک کند، رز، مربی ذهنی، شما را در دوره‌های دشوار راهنمایی می‌کند.

Chatgpt Chrome Extensions

اما، کاربران برای استفاده از TeamSmart باید کلید OpenAI API خود را وارد کنند. با این حال، پس از تکمیل، همه چیز روان است. TeamSmart در واقع در تجربه ما بسیار پاسخگو و دقیق است. از آنجایی که با ChatGPT ساخته شده است، نمی‌توانید از چت بات انتظاری جز بهترین‌ها داشته باشید.

Superpower ChatGPT

این برنامه افزودنی Chrome قابلیت‌های مختلفی را ارائه می‌کند، اما ما به طور خاص بر روی یکی تمرکز می‌کنیم. ابرقدرت ChatGPT توانایی ایجاد پوشه های تخصصی برای ذخیره چت های هوش مصنوعی شما است. بسته به چت های خود، می توانید انواع پوشه های مختلف ایجاد کنید. پس از آن، به سادگی چت لازم را قبل از بستن پوشه بکشید و داخل آن رها کنید. افزونه Chrome این مکالمات را ذخیره می‌کند، که کاربران می‌توانند بعداً به آسانی به آنها دسترسی پیدا کنند.

Chatgpt Chrome Extensions

Superpower ChatGPT همچنین شامل توانایی ذخیره چندین درخواست منحصر به فرد، جستجوی آنلاین آنها و حتی تغییر لحن صدا، سبک نوشتن و زبان است. چت های ChatGPT را نیز می توان دانلود کرد زیرا با دستگاه شما همگام شده اند. با وجود تمام این ویژگی ها، Superpower برای دانلود کاملا رایگان است. آن را بررسی کنید.

Wiseone

Wiseone، یکی از برترین برنامه‌های افزودنی ChatGPT Chrome برای خوانندگان، خود را به‌عنوان یک کوپیلوت خواندنی مبتنی بر هوش مصنوعی توصیف می‌کند. برنامه افزودنی برای ساده کردن خواندن انواع ادبیات طراحی شده است در حالی که هیچ تغییر قابل توجهی در جریان ایجاد نمی کند. Wiseone به طور یکپارچه در پنجره مرورگر وارد می شود و انواع متن را تشخیص می دهد. سپس بخش پیچیده را به طور خودکار می خواند و با تجزیه آن به خوانندگان کمک می کند.

Chatgpt Chrome Extensions

تمام چیزی که لازم است این است که روی مفهومی که برای شما ناآشنا است، بروید. در عرض چند ثانیه، Wiseone جعبه ای را باز می کند که حاوی توضیحات و زمینه لازم است. همچنین در صورتی که خواننده بخواهد افق دید خود را گسترش دهد، ممکن است مقالات رقیب را ارائه دهد. برای کسانی که خواندن آنها خیلی کند است، برنامه افزودنی شامل یک دکمه خلاصه مفید است که کل مطالب را در چند پاراگراف خلاصه می کند. حتی ممکن است با پرسیدن یک سری سوالات، آن را به یک متخصص موضوع تبدیل کنید. بنابراین، اگر با موضوع پیچیده مشکل دارید، با Wiseone مشورت کنید.

Merlin – OpenAI ChatGPT Powered Assistant

اگر برنامه افزودنی ChatGPT برای Google را دوست داشتید، اما می‌خواهید که در همه مرورگرها به جای موتور جستجو کار کند، در اینجا یک جایگزین وجود دارد. Merlin یک افزونه ChatGPT با هوش مصنوعی باز است که در تمام مرورگر کار می کند. از آنجا که برنامه افزودنی مبتنی بر مدل هوش مصنوعی GPT AI Open است، به طور مداوم به طیف وسیعی از درخواست‌ها پاسخ می‌دهد.

Chatgpt Chrome Extensions

Merlin یک افزونه مرورگر است که ممکن است با فشار دادن میانبر صفحه کلید CTRL (CMD در Mac) + M فعال شود. رابط کاربری افزونه مدرن و با گوشه های گرد است. از نظر نحوه کار، شما مانند ChatGPT سؤالی را وارد می‌کنید و مرلین در عرض چند ثانیه پاسخ می‌دهد. مرلین، همانطور که قبلاً گفته شد، در تمام مرورگر در هر صفحه وب کار می کند. بنابراین، دفعه بعد که نیاز به پاسخ سریع به یک ایمیل کاری یا کد HTML دارید، از این برنامه افزودنی استفاده کنید.

ShareGPT

در حالی که صادرات چت‌های شما سرگرم‌کننده به نظر می‌رسد، مواقعی وجود دارد که نمی‌توانید اذیت شوید. ما ShareGPT داریم، یک افزونه AI Chrome که به شما امکان می دهد بحث خود را با کلیک یک دکمه به اشتراک بگذارید. هنگامی که آن را نصب می کنید، یک دکمه اشتراک گذاری کوچک در هر جلسه ChatGPT ظاهر می شود. به جای صادرات یک چت، تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی این دکمه کلیک کنید و چند ثانیه صبر کنید.

Chatgpt Chrome Extensions

ShareGPT اکنون با حفظ قالب ChatGPT، چت را در یک برگه جدید راه اندازی می کند. اکنون می توانید پیوند این چت را کپی کرده و با هر کسی به اشتراک بگذارید. برای افرادی که نگران حریم خصوصی خود هستند، یک دکمه حذف نیز وجود دارد که پس از مدت زمان مشخصی ارتباط را حذف می کند. حتی می توانید پیوند مکالمه را به اشتراک بگذارید و تعداد افرادی که آن را مشاهده می کنند را پیگیری کنید. ShareGPT یک برنامه افزودنی مفید Chrome برای افرادی است که می خواهند تجربه ChatGPT خود را به اشتراک بگذارند.

ChatGPT به Notion

اگر می‌خواهید مکالمه خود را به اشتراک بگذارید، اما این کار را به صورت خصوصی انجام دهید، ChatGPT به Notion پسوند بهتری برای شما است. این برنامه افزودنی ChatGPT Chrome به سادگی هر پیامی را از مکالمات شما به Notion فوروارد می کند. هنگامی که برنامه افزودنی را نصب می کنید، باید آن را با انتخاب یک پایگاه داده و یک سند پیکربندی کنید.

Chatgpt Chrome Extensions

بعد از آن، به سادگی روی نماد پین که اکنون در کنار هر پیام نمایش داده می شود، ضربه بزنید و بلافاصله به سند انتخابی شما هدایت می شود. در حالی که این یک برنامه بسیار خاص از یک برنامه افزودنی ChatGPT Chrome است، ما معتقدیم که یکی از بهترین ها به دلیل سرعت و عملکرد خوب آن است.

Talk-to-ChatGPT

این افزونه Chrome به ChatGPT اجازه می‌دهد تا با کاربر صحبت کند. مطابق با نام خود، Talk-to-ChatGPT یک افزونه plug-and-play ساده است که به کاربران امکان می دهد با استفاده از هوش مصنوعی خود با ربات چت صحبت کنند. هر چیزی که کاربر می گوید دیکته و تایپ شده است. با این حال، جادو در پاسخ است. Talk-to-ChatGPT باعث می شود که چت ربات هوش مصنوعی فوراً پاسخ دهد. واکنش سریع و ثابت است.

Chatgpt Chrome Extensions

شما می توانید از بین تعدادی صدای مختلف انتخاب کنید. در حالی که برخی به طور غیر طبیعی مصنوعی به نظر می رسند، زوج هایی هستند که نسبتاً خوب هستند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که روی دکمه Start ضربه بزنید تا مکالمه شما شروع شود. استفاده از Talkto-ChatGPT کاملاً رایگان است و نیازی به ایجاد حساب کاربری ندارد، بنابراین آن را امتحان کنید و به ما اطلاع دهید که آیا یکی از بهترین افزونه‌های Chrome است که استفاده کرده‌اید.

همچنین بخوانید:

این مقاله به شما کمک می‌کند تا با 10 برنامه افزودنی ChatGPT Chrome آشنا شوید. ما اطمینان داریم که برای شما مفید بوده است. لطفاً نظرات و بازخوردهای خود را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×