» هوش مصنوعی » چیزهای جدید در Adobe Photoshop AI
هوش مصنوعی

چیزهای جدید در Adobe Photoshop AI

دی 11, 1348 1093

Photoshop AI Generative Fill یک ویژگی جدید در Adobe Photoshop است که از هوش مصنوعی برای پر کردن خودکار بخش‌های گمشده یا نامطلوب یک تصویر استفاده می‌کند. این ممکن است برای حذف اشیا، افزودن ویژگی‌های جدید، یا فقط بهبود ظاهر کلی یک تصویر استفاده شود.

پر مولد چیست

Generative Fill ابزاری قوی است که مزایای الگوریتم‌های مولد را با کنترل دستی ترکیب می‌کند تا به ایجاد و اصلاح ایده‌های خلاقانه کمک کند. چه روی طرح‌های گرافیکی کار می‌کنید، یا هر تلاش خلاقانه دیگری، Generative Fill ممکن است یک عنصر عالی در فرآیند خلاقیت شما باشد.

نوشتن متن به هنر خیره کننده

تست مولد است که به صورت AI به طور -pots تبدیل می شود. با مهارت‌های متنوع آن، می‌توانید به سادگی مطالبی را از عکس‌ها اضافه، گسترش دهید یا حذف کنید، یا حتی تصاویر کاملاً جدیدی ایجاد کنید. با مشخص کردن عناصر مورد نظر خود، Generative Fill به طور هوشمند عکس ها را تجزیه و تحلیل می کند و اضافه می کند.

Photoshop Ai

همچنین ایده های دقیقی برای حذف یا جایگزینی محتوا ارائه می دهد. علاوه بر این، این برنامه ممکن است آثار هنری اصلی را از ابتدا بر اساس ورودی کلمه شما توسعه دهد. در عرض چند ثانیه، Generative Fill امکانات خلاقانه نامحدودی را آزاد می‌کند، فرآیند هنری را متحول می‌کند و شما را قادر می‌سازد تا به آسانی به مفاهیم جذاب دست یابید.

ایجاد ایده در تصویر

Generative Fill به شما کمک می کند تا چندین فکر با کیفیت بالا را سریع تولید کنید. با وارد کردن یک درخواست، می‌توانید ایده‌های زیادی را در چند ثانیه کشف کنید. یک پیام کوتاه مانند “ایجاد مفاهیم لوگو برای یک شرکت فناوری” بسازید. ماشه Generative Fill، و در عرض چند ثانیه، افکار را به صورت کلمه یا تصویر ایجاد می کند.

Photoshop Ai

نتیجه را مرور کنید، مفاهیم جذاب را انتخاب کنید، و آنها را مطابق با نیازهای خود تنظیم کنید. با اصلاح دستورات یا ایجاد موارد جدید، تکرار و کاوش کنید. این ابزار امکان تولید سریع مفهوم، باز کردن امکانات خلاقانه را فراهم می کند. با این حال، قضاوت در بررسی خروجی ها به عنوان انتخاب نهایی باید بر اساس تخصص شما باشد.

تنظیم دقیق فتوشاپ AI

معرفی Generative Fill in Photoshop Beta که یکپارچه با ابزارهای ویرایش شما پیوند خورده است، به شما این امکان را می دهد که اجزای تولید شده توسط هوش مصنوعی را در سطوح جدید و به طور غیر مخرب قرار دهید. یک صحنه را با غروب واقع گرایانه تقویت کنید، سپس رنگ‌ها، حالت‌های ترکیبی و ماسک‌ها را برای ادغام کامل تنظیم کنید. با قدرت خلاقانه کامل، می توانید درخشندگی هوش مصنوعی را با ایده های خود ترکیب کنید.

Photoshop Ai

چه حرفه ای باشد چه علاقه مند، Generative Fill امکانات بی پایانی را برای شما باز می کند. بافت ها، الگوها و هنرهای عجیب و غریب را اضافه کنید و مرزهای خلاقانه را گسترش دهید. انعطاف پذیری را برای کاوش و ایجاد تصاویر جذاب تجربه کنید. فتوشاپ (بتا) با Generative Fill تجربه خلاقانه خود را تنها در 100 کلمه دوباره اختراع کنید. امروز طرح های خود را ارتقا دهید!

ویژگی های بتای فتوشاپ در iPad 

با PSD های کامل، ذخیره شده در ابر ایجاد کنید

Photoshop Ai

فایل های PSD با اندازه کامل را روی رایانه شخصی یا آی پد خود باز کنید و آنها را در فضای ابری ذخیره کنید – نیازی به تبدیل نیست. شما بدون توجه به دستگاهی که روی آن کار می کنید، کیفیت، قدرت و عملکرد یکسانی دریافت می کنید، حتی زمانی که با هزاران لایه در حال توسعه هستید.

کنترل آسان

Photoshop Aifigure

از Apple Pencil و میانبرهای لمسی برای ایجاد تغییرات فوری بر روی بوم خود و سرعت بخشیدن به فرآیند خود استفاده کنید. فقط با نمایش ابزارها و قاب های مورد نیاز خود، درهم ریختگی را در منطقه خلاق خود پاک کنید.

Adobe Fresco و Lightroom

Photoshop AiPhotoshop”>با براش های آبرنگ و روغن زنده رنگ آمیزی کنید یا با استفاده از Adobe Fresco همراه با Photoshop در iPad، خطوط واضحی را با برس های برداری مقیاس پذیر ایجاد کنید. و عکس‌ها را از لایت روم به فتوشاپ و دوباره برگردانید تا آنها را به هر چیزی که می‌توانید رویاپردازی کنید تغییر دهید.

پس زمینه خود را حذف و جایگزین کنید

نحوه حذف پس زمینه در فتوشاپ.

 • عکس خود را انتخاب کنید: تصویر خود را در پانل لایه ها باز کنید و قفل لایه را باز کنید.
 • برای حذف کلیک کنید: در پانل ویژگی‌ها، حذف پس‌زمینه را در زیر اقدامات سریع انتخاب کنید.
 • لبه‌های خود را اصلاح کنید: از ابزار Brush برای پاک کردن تکه‌های کوچک پس‌زمینه استفاده کنید.
 • پس زمینه خود را جایگزین کنید: یک عکس جدید را بکشید و در بوم رها کنید و برای تکمیل روی Enter / Return کلیک کنید.
 • آن را به پشت منتقل کنید: در پانل لایه‌ها، تصویر جدید را به زیر تصویر قبلی بکشید.

با برس های سیاه و سفید آشکار یا پنهان کنید.

Photoshop Ai

بعد از حذف پس‌زمینه، ممکن است برخی از قسمت‌های کوچک همچنان در لبه‌های سوژه قابل مشاهده باشند. موضوع را انتخاب کنید و از قلم موی سفید برای فاش کردن و براش سیاه برای پنهان کردن پیکسل های غیر ضروری استفاده کنید.

لبه‌های خود را اصلاح کنید.

Photoshop Ai

لبه‌های چیزی را که بریده‌اید دوبار بررسی کنید تا مطمئن شوید از انتخاب‌های خود راضی هستید. این امر به ویژه در نزدیکی لبه های پیچیده مانند خز حیوانات یا موی انسان صادق است. از ابزار Refine Edge Brush برای ادغام یکپارچه سوژه با پس‌زمینه جدیدش استفاده کنید.

پس زمینه شفاف را امتحان کنید.

Photoshop Ai https://media.cloudbooklet.com/uploads/2023/06/02143457/remove_backgrounds_3.webp 640w، https://media.cloudbooklet.com/uploads/2023/06/02143457/remove_backgrounds_3.50xb=3.smaxb=2.50xb=3.50xb=3 640px) 100vw, 640px” title=”در Adobe Photoshop Ai چه جدید است”/>

یک پس‌زمینه سفید شفاف برای جداسازی موضوع خود ایجاد کنید تا بتوانید از آن به روش‌های مختلفی استفاده کنید. می‌توانید موضوع، لوگو یا نام تجاری خود را که تازه جدا شده‌اید در سرصفحه‌های وب‌سایت، امضاهای ایمیل، تبلیغات و موارد دیگر قرار دهید.

نحوه جایگزینی تصویر پس زمینه

 • یک تصویر را انتخاب کنید: یک عکس با آسمان کسل کننده باز کنید و روی ویرایش > جایگزینی آسمان کلیک کنید.
 • مشاهده گالری: عکس‌های آسمان از پیش تعیین شده را کاوش کنید و روی عکسی که دوست دارید کلیک کنید.
 • اجازه دهید Adobe Sensei کار را انجام دهد: صحنه ترکیب شده جدید را بررسی کنید و تغییرات قابل تنظیم را در پانل لایه ها ارزیابی کنید.
 • آسمان خود را وارد کنید: یک آسمان از مجموعه عکس خود اضافه کنید تا ببینید چگونه تصویر را بهبود می‌بخشد.

تصویر پس زمینه

را انتخاب کنید

Photoshop Ai

فتوشاپ انواع آسمان را به سه دسته تقسیم می‌کند: آسمان آبی، تماشایی و غروب. می‌توانید یکی از این‌ها را امتحان کنید یا از پیش‌تنظیمات رایگان آسمان — با طوفان، انفجار، و ستارگان— از عکاسان خبره دانلود کنید.

پس زمینه خود را برای تغییر انتخاب کنید.

Photoshop Ai

هر عکسی را که دارای آسمان است باز کنید و برای مرور گالری آسمان‌ها روی Edit > Sky Replacement کلیک کنید. به سادگی یکی را که دوست دارید انتخاب کنید و روی OK کلیک کنید تا ببینید چگونه به نظر می رسد.

Photoshop Ai

Adobe Sensei یک سیستم اطلاعاتی است که آسمان اصلی را شناسایی می‌کند و آن را با آسمان جدید جایگزین می‌کند، سپس به‌طور خودکار نور و سایه‌ها را متناسب با محیط تنظیم می‌کند. تغییرات کاملا قابل ویرایش هستند. می‌توانید ظاهر خود را در برگه لایه‌ها تنظیم کنید.

گالری خود را بسازید

Photoshop Ai

در حالی که در بیرون از منزل هستید از آسمان عکس بگیرید و با استفاده از Sky Replacement آنها را وارد کنید تا درام و جذابیت را به موقعیت‌های مختلف اضافه کنید.

اشیاء را برای عکس خود حذف کنید

نحوه استفاده از Content-Aware Fill در فتوشاپ.

 • آن را انتخاب کنید: از ابزار Object Selection برای کلیک بر روی شی ای که می خواهید حذف کنید استفاده کنید. Shift را نگه دارید و روی شی بعدی کلیک کنید تا هر دو به طور همزمان انتخاب شوند.
 • ناپدید کردن آن: کلیک راست کرده و Content-Aware Fill را انتخاب کنید. از حالت تفریق برای براش کردن بخش هایی از تصویر استفاده کنید yo
 • نمی‌خواهید از خواننده اصلی نمونه بگیرید.
 • آن را کپی کنید: تنظیمات خروجی را به لایه تکراری تغییر دهید.
 • آن را یکپارچه کنید: کلیک راست کرده و Deselect را انتخاب کنید تا از انتخابی که قبلاً انتخاب کرده اید جدا شوید. ابزار Spot Healing Brush را انتخاب کرده و از آن برای از بین بردن تکه های باقی مانده استفاده کنید.

انتخاب های دقیق را فوراً انجام دهید

Remove Objects 1

با انتخاب خودکار چیزی که می خواهید جایگزین کنید در زمان صرفه جویی کنید. ماوس را روی یک شی نگه دارید، یک بار کلیک کنید و به ایجاد ادامه دهید.

انتخاب جدید خود را برای موفقیت تنظیم کنید.

Remove Objects 2

پس از انتخاب مواردی که می‌خواهید حذف کنید، از Sampling Brush برای مشخص کردن منطقه نمونه‌برداری خود استفاده کنید و شی را به طور کامل جایگزین کنید.

پس زمینه را طبیعی نگه دارید.

Remove Objects 3

بعد از اینکه یک شی را از پس‌زمینه خود حذف کردید، از تنظیمات Fill استفاده کنید تا کار لمس کردن شما تقریباً غیر قابل توجه باشد.

فیلتر رنگی در فتوشاپ

نحوه استفاده از فیلتر Colorize در فتوشاپ.

 • لایه گذاری کنید: تصویر خود را باز کرده و لایه خود را کپی کنید.
 • رنگی کنید: فیلترهای عصبی را در منوی فیلترها انتخاب کنید و گزینه Colorize را انتخاب کنید.
 • آن را تنظیم کنید: رنگ‌های خود را در تنظیمات تنظیمات به‌خوبی تنظیم کنید.

یک لایه جدید ایجاد کنید.

Colorize 1

قبل از اینکه تصویر منبع خود را لمس کنید، تولید یک لایه جدید را تمرین کنید تا همیشه نسخه اصلی را داشته باشید. سپس می‌توانید از ماسک‌های لایه برای اعمال رنگ‌های مناسب در هر بخش از تصویر استفاده کنید.

غبار و خراش را بردارید.

Colorize 2

اگر روی یک عکس قدیمی کار می‌کنید، می‌توانید به سرعت ذرات گرد و غبار و خراش‌ها را با استفاده از برس Spot Healing پاک کنید. به سادگی اندازه قلم مو را به نقطه خود تغییر دهید و روی آن کلیک کنید.

رنگ را خنثی کنید و کنتراست را تنظیم کنید.

Colorize 3

اگر عکس دارای تونینگ سپیا است، یک لایه تنظیم سیاه و سفید برای خنثی کردن رنگ و یک لایه تنظیم سطوح برای بازیابی کنتراست اعمال کنید.

همچنین مطالعه کنید: این مقاله به شما کمک می‌کند یاد بگیرید که چگونه از فوتوشاپ AI برای بهبود ویرایش خود استفاده کنید. ما اطمینان داریم که برای شما مفید بوده است. لطفاً نظرات و انتقادات خود را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • ×