breadcrumbs_delimiter هوش مصنوعی breadcrumbs_delimiter چگونه هوش مصنوعی Bard را در نتایج جستجوی گوگل نمایان کنیم
هوش مصنوعی

چگونه هوش مصنوعی Bard را در نتایج جستجوی گوگل نمایان کنیم

دی 11, 1348 006

Bard AI Google AI یک مدل زبان بزرگ است که بر روی مجموعه داده عظیمی از متن و کد آموزش داده شده است. می‌تواند متن تولید کند، زبان‌ها را ترجمه کند، انواع دیگری از محتوای خلاق ایجاد کند و پاسخ‌های مفیدی برای سؤالات شما ارائه دهد. در این پست، به شما نشان خواهیم داد که چگونه از هوش مصنوعی Bard برای پاسخ به سؤالات جستجوی Google خود استفاده کنید.

نصب Bard برای موتورهای جستجو

اولین قدم این است که یک افزونه مفید کروم به نام Bard را برای موتورهای جستجو نصب کنید. این چیزی است که به ما امکان می دهد حتی زمانی که در صفحه چت نیستیم از Bard استفاده کنیم. در اینجا نحوه وادار کردن Bard AI برای نمایش در جستجو آمده است:

  • برای موتورهای جستجو به Bard بروید صفحه برنامه افزودنی Chrome.
  • پس از آن، روی «دکمه افزودن به Chrome» کلیک کنید و برنامه افزودنی فوراً نصب می‌شود.
Bard AI

برای Google Bard ثبت نام کنید.

در حالی که برنامه افزودنی در حال حاضر عملیاتی است، بدون حسابی که به Bard دسترسی داشته باشد، کار نخواهد کرد. در نتیجه، باید با استفاده از حساب Google خود وارد Bard شوید. نحوه انجام این کار به این صورت است:

  • از وب سایت Bard در مرورگر خود، روی دکمه “ورود به سیستم” کلیک کنید و اطلاعات کاربری خود را وارد کنید.
Bard AI

اکنون منتظر بمانید تا چت اصلی نمایش داده شود. نیازی به وارد کردن چیزی یا تغییر تنظیمات نیست. به سادگی پس از رسیدن به صفحه اصلی، برگه را رد کنید.

Bard AI

با وجود همه چیز، زمان آن رسیده است که هوش مصنوعی Bard را در کنار نتایج جستجو شروع کنیم.

  • به google.com بروید و عبارت جستجوی خود را وارد کنید.
Google

هنگامی که نتایج را مشاهده کردید، در نوار کناری سمت راست برای پاسخ‌های Google Bard نگاه کنید.

Bard AI

این همه چیز است. برنامه افزودنی، مانند چت اصلی، پیام های مشابهی را که Bard به کاربر ارائه می دهد، نمایش می دهد. بنابراین، به جای اینکه صرفاً محتوا بخواهید، می توانید یک گفتگوی اساسی داشته باشید و در عین حال منتظر پاسخ باشید. در حالی که در سایر مرورگرهای مبتنی بر Chromium به طور کامل پشتیبانی نمی شود، افزونه “Bard for motors search” روشی عالی برای استفاده مستقیم از Bard در جستجوی Google است.

همچنین نحوه استفاده از Google bard.

این مقاله به شما کمک می‌کند تا یاد بگیرید چگونه هوش مصنوعی Bard را وادار کنید به سؤالات شما در جستجوی Google پاسخ دهد. ما اطمینان داریم که برای شما مفید بوده است. لطفاً نظرات و انتقادات خود را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×