» هوش مصنوعی » چگونه صدای خود را با هوش مصنوعی ElevenLabs به صورت رایگان کلون کنید
هوش مصنوعی

چگونه صدای خود را با هوش مصنوعی ElevenLabs به صورت رایگان کلون کنید

دی 11, 1348 1058

ElevenLabs یک پلتفرم تبدیل متن به گفتار و شبیه سازی صدا با هوش مصنوعی است که به شما امکان می دهد صداهای از پیش ساخته شده با کیفیت بالا ایجاد کنید، صداهای منحصر به فرد طراحی کنید و صداهای موجود را شبیه سازی کنید. می توانید از ElevenLabs AI برای اهداف مختلفی مانند ایجاد پادکست، کتاب صوتی، ویدیو، بازی و موارد دیگر استفاده کنید.

می توانید صدای خود یا هر صدای دیگری را با حداکثر 10 دقیقه صدا در ماه کلون کنید. اگر ویژگی‌ها و حقوق تجاری بیشتری می‌خواهید، می‌توانید به یک طرح پولی ارتقا دهید. در این مقاله، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه صدای خود را با هوش مصنوعی ElevenLabs به صورت رایگان کلون کنید.

هوش مصنوعی ElevenLabs

ElevenLabs از قدرت هوش مصنوعی و الگوریتم‌های یادگیری ماشین برای دستیابی به چیزی قابل توجه استفاده می‌کند: تکرار صدای یک فرد، ایجاد یک شبیه‌سازی دیجیتال. در حالی که این فناوری امکانات باورنکردنی را در تغییر نحوه ایجاد و استفاده از محتوای صوتی ارائه می‌کند، اما با جنبه‌های منفی و نگرانی‌های اخلاقی نیز همراه است.

یکی از نگرانی‌های اصلی پیرامون صداهای شبیه‌سازی‌شده، سوءاستفاده احتمالی برای اهداف مخرب است. با توانایی تقلید صدای هر کسی و خطر انتشار اطلاعات نادرست یا جعل هویت یا حتی دستکاری شواهد صوتی وجود دارد.

Elevenlabs Ai

چگونه صدای خود را با هوش مصنوعی ElevenLabs کلون کنیم

در اینجا مراحل گام به گام طراحی صدای جدید با ElevenLabs AI آمده است:

 1. روی “VoiceLab” در بالای صفحه کلیک کنید.
 1. سپس، روی “افزودن صدای تولیدی یا شبیه سازی شده” کلیک کنید
Elevenlabs Ai
 1. برای کاربران رایگان، گزینه موجود “طراحی صدا” خواهد بود.
Elevenlabs Ai srcset=”https://media.cloudbooklet.com/uploads/2023/07/20144700/elevenlan-img-2.png 533w, https://media.cloudbooklet.com/uploads/2023/07/20144700/elevenlan-imgwi-2-07/20144700/elevenlan-imgwi-2-02″(p. 400px) 100vw, 400px” title=”چگونه صدای خود را با Elevenlabs Ai به صورت رایگان کلون کنیم”/>
 1. در پنجره ایجاد صدا، می توانید گزینه های زیر را انتخاب کنید: a. جنسیت ب. سن ج. لهجه د. قدرت لهجه
 2. پس از انتخاب خود، برای گوش دادن به پیش‌نمایش صوتی، روی «تولید» کلیک کنید.
Elevenlabs Ai srcset=”https://media.cloudbooklet.com/uploads/2023/07/20144731/elevenlab-img-3.png 534w, https://media.cloudbooklet.com/uploads/2023/07/20144731/elevenlab-imgwi-3-01/elevenlab-imgwi-3-01/elevenlab-imgwi-3-01″ 401px) 100vw, 401px” title=”چگونه صدای خود را با Elevenlabs Ai به صورت رایگان کلون کنیم”/>
 1. اگر صدای تولید شده را دوست دارید، روی “استفاده از صدا” کلیک کنید.
 2. نامی به صدا بدهید و “ایجاد صدا” را انتخاب کنید.
Elevenlabs Ai
 1. همین! شما با موفقیت صدای جدیدی را با استفاده از هوش مصنوعی ElevenLabs طراحی کردید. اکنون، می‌توانید از استفاده از این صدای سفارشی برای نیازهای تبدیل متن به گفتار خود لذت ببرید.

مزایا و معایب

ElevenLabs AI یک نرم افزار گفتاری هوش مصنوعی واقع گرایانه و همه کاره است که هدف آن ارائه جذاب ترین، غنی ترین و واقعی ترین صداها برای سازندگان و ناشران است که به دنبال ابزارهای نهایی برای داستان سرایی هستند. همچنین می‌توانید راهنماها و مستندات فنی آن‌ها را بررسی کنید تا از ElevenLabs حداکثر استفاده را ببرید.

برخی از مزایای ElevenLabs AI عبارتند از:

 1. در میان صداهای تولید شده توسط هوش مصنوعی بیشترین صدای انسانی را دارد.
 2. از شبیه سازی صدا فقط با 1 دقیقه صدا پشتیبانی می کند، در حالی که ابزارهای دیگر به ساعت ها صدا نیاز دارند.
 3. این برنامه دارای یک طرح رایگان و قیمت‌گذاری مقیاس‌پذیر بر اساس میزان مصرف و حجم است.

برخی از معایب هوش مصنوعی ElevenLabs عبارتند از:

 1. کنترل کمی بر “آخرین مایل” گفتاری که واقعاً انسانی به نظر می رسد دارد: قدم زدن، مکث، انحراف لحن و غیره.
 2. ممکن است برای برخی موارد استفاده که نیاز به شخصی سازی یا شخصی سازی بیشتر صدا دارند، مناسب نباشد.
 3. ممکن است در تلفظ یا لحن برخی کلمات یا عبارات مشکلاتی داشته باشد.

این مقاله را نیز بخوانید: Bark: Text to Speech ابزار جدید هوش مصنوعی

شبیه سازی صدا چیست؟

شبیه‌سازی صدا، فرآیند ایجاد صدای مصنوعی است که شبیه صدای یک فرد خاص است، با استفاده از هوش مصنوعی (AI).

ElevenLabs AI چیست؟

ElevenLabs AI یک پلت فرم مولد متن به گفتار و شبیه سازی صدا است که به شما امکان می دهد صداهای از پیش ساخته شده با کیفیت بالا ایجاد کنید، صداهای منحصر به فرد طراحی کنید و صداهای موجود را شبیه سازی کنید.

چگونه می توانم صدایم را با هوش مصنوعی ElevenLabs به صورت رایگان کلون کنم؟

می توانید صدای خود را با ElevenLabs AI به صورت رایگان در سه مرحله ساده شبیه سازی کنید: نمونه صدای خود را ضبط یا آپلود کنید، کلون صدای خود را ایجاد کنید و از شبیه سازی صدای خود برای اهداف مختلف استفاده کنید.

محدودیت های طرح رایگان چیست؟

طرح رایگان به شما امکان می دهد صدای خود یا هر صدای دیگری را با حداکثر 10 دقیقه صدا در ماه کلون کنید. همچنین می توانید از کلون صوتی خود برای مقاصد غیرتجاری با انتساب به ElevenLabs استفاده کنید. اگر ویژگی‌ها و حقوق تجاری بیشتری می‌خواهید، باید به یک طرح پولی ارتقا دهید.

نتیجه گیری

شبیه‌سازی صدا یک فناوری شگفت‌انگیز است که به شما امکان می‌دهد صدای مصنوعی ایجاد کنید که دقیقاً شبیه صدای شما یا شخص دیگری باشد. ElevenLabs AI یک پلت فرم قدرتمند است که صداهای از پیش ساخته شده با کیفیت بالا، یک ویژگی طراحی صدای جالب برای ایجاد صداهای منحصر به فرد، و یک ویژگی شبیه سازی برای تکرار صداهای موجود را ارائه می دهد.

اگر می خواهید بدون خرج کردن پول ElevenLabs AI را امتحان کنید، می توانید برای یک حساب رایگان ثبت نام کنید. اگر سؤال یا بازخوردی دارید، در نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • ×