» هوش مصنوعی » چگونه بازاریابی هوش مصنوعی می تواند به شما در رشد کسب و کار شما در سال 2023 کمک کند
هوش مصنوعی

چگونه بازاریابی هوش مصنوعی می تواند به شما در رشد کسب و کار شما در سال 2023 کمک کند

دی 11, 1348 2062

هوش مصنوعی دیگر مفهومی آینده نگر نیست، بلکه واقعیتی است که همه جنبه های زندگی ما، حتی بازاریابی را متحول می کند. ابزارهای هوش مصنوعی نرم‌افزار یا پلت‌فرم‌هایی هستند که از فناوری هوش مصنوعی برای ایجاد تصمیمات خودکار بر اساس داده‌هایی که همراه با روند بازار جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل می‌شوند، استفاده می‌کنند. و پیش بینی رفتار خریدار را آسان تر می کنند.

ابزارهای بازاریابی هوش مصنوعی می توانند به شما کمک کنند تا استراتژی بازاریابی خود را بهبود بخشید، کمپین های خود را بهینه کنید، سرنخ های بیشتری ایجاد کنید، تبدیل ها را افزایش دهید و کسب و کار خود را توسعه دهید. در این مقاله توضیح خواهیم داد که بازاریابی هوش مصنوعی چیست و چرا به آن نیاز دارید، چگونه بهترین ابزار بازاریابی هوش مصنوعی را برای کسب و کار خود انتخاب کنید.

بازاریابی هوش مصنوعی چیست و چرا به آن نیاز دارید

بازاریابی هوش مصنوعی استفاده از فناوری هوش مصنوعی برای بهبود و خودکارسازی بازاریابی است، مانند ایجاد محتوا، شخصی‌سازی، هدف‌گذاری، تقسیم‌بندی، تجزیه و تحلیل، بهینه‌سازی. ابزارهای بازاریابی هوش مصنوعی با یادگیری از داده ها و درک رفتار مشتری از یادگیری ماشینی، پردازش زبان طبیعی، بینایی کامپیوتری و تجزیه و تحلیل استفاده می کنند.

اکنون که می دانید چگونه بهترین ابزارهای بازاریابی هوش مصنوعی را برای کسب و کار خود انتخاب کنید، بیایید نگاهی به 10 ابزار برتر بازاریابی هوش مصنوعی بیندازیم که باید در سال 2023 از آنها استفاده کنید. انتخاب شده برای محبوبیت، شهرت، قابلیت استفاده، پوشش تولید محتوا، اجتماعی رسانه، ایمیل، اتوماسیون، CRM و موارد دیگر. اینجا آنها هستند:

Jasper.ai – بهترین تولید کننده محتوای هوش مصنوعی

Ai Marketing

Jasper.ai یک تولید کننده محتوای هوش مصنوعی پیشرفته است که می تواند به شما کمک کند محتوای با کیفیت بالا برای وب سایت، وبلاگ، شبکه های اجتماعی خود ایجاد کنید. رسانه، ایمیل، تبلیغات و موارد دیگر. Jasper.ai از مدل GPT-3 توسعه یافته توسط OpenAI برای نوشتن متنی با صدای انسانی که مرتبط، جذاب و متقاعدکننده است استفاده می کند.

Jasper.ai همچنین دارای قالب‌های داخلی برای انواع مختلف محتوا، مانند AIDA، و Feature to Benefit، PAS و Before-After-Bridge Framework است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که نام تجاری یا محصول خود را اضافه کنید و Jasper.ai محتوا را برای شما تولید خواهد کرد.

Jasper.ai همچنین می تواند به شما در ایجاد توضیحات محصول برای فروشگاه تجارت الکترونیکی خود کمک کند. این می تواند نقاط گلوله یا توضیحات محصول آمازون را ایجاد کند و همچنین عناوین و توضیحات متا را با کلیک یک دکمه بنویسد. Jasper.ai یک ابزار عالی برای هر کسی است که می‌خواهد در زمان و هزینه تولید محتوا صرفه‌جویی کند و ترافیک و تبدیل‌های بیشتری دریافت کند.

Rapidely – بهترین مدیر رسانه های اجتماعی هوش مصنوعی

Ai Marketing

Rapidely یک مدیر رسانه اجتماعی هوش مصنوعی پیشرفته است که می تواند به شما کمک کند محتوای رسانه های اجتماعی خود را بدون زحمت ایجاد و مدیریت کنید. Rapidely از فناوری GPT-4 استفاده می کند که آخرین و قدرتمندترین نسخه مدل GPT است. بدون زحمت محتوای جذاب را برای Facebook، Instagram، Twitter، LinkedIn و موارد دیگر ایجاد، مدیریت کنید.

Rapidely دارای چندین ویژگی است که آن را از سایر ابزارهای رسانه های اجتماعی متمایز می کند. به عنوان مثال، دارای یک تولید کننده تقویم ماهانه است که می تواند بر اساس جایگاه و مخاطبان شما، پست های جذاب و سفارشی شده را برای شما ایجاد کند. همچنین دارای یک چرخ فلک ساز است که می تواند به شما در ایجاد چرخ و فلک های خیره کننده و تعاملی برای استوری ها یا پست های اینستاگرام خود کمک کند.

به‌علاوه، دارای یک ویژگی صوتی پرطرفدار است که می‌تواند به شما کمک کند محبوب‌ترین صداهای صوتی را برای حلقه‌ها یا ویدیوهای خود پیدا کرده و از آنها استفاده کنید. Rapidely برای کارآفرینان و متخصصان رسانه های اجتماعی طراحی شده است که می خواهند روند تولید محتوای خود را ساده کرده و حضور آنلاین خود را افزایش دهند.

Phrasee – بهترین ابزار بازاریابی ایمیلی هوش مصنوعی

Ai Marketing

Phrasee یک ابزار بازاریابی ایمیلی هوش مصنوعی است که می‌تواند به شما کمک کند خطوط موضوعی، سرفصل‌ها، CTAها و کپی متنی بهتری برای کمپین‌های ایمیل خود بنویسید. Phrasee از تولید زبان طبیعی (NLG) برای ایجاد کپی ایمیل جذاب و موثر استفاده می کند که می تواند نرخ باز، نرخ کلیک و تبدیل شما را افزایش دهد.

Phrasee همچنین از پردازش زبان طبیعی (NLP) برای تجزیه و تحلیل ترجیحات زبانی و احساسات مخاطبان استفاده می‌کند و کپی ایمیل شما را بر این اساس تنظیم می‌کند. Phrasee همچنین می‌تواند به شما در بهینه‌سازی کمپین‌های ایمیل خود با آزمایش انواع مختلف کپی ایمیل و یافتن بهترین‌ها کمک کند.

Phrasee به بازاریابان کمک می کند تا نتایج ایمیل و بازگشت سرمایه را بهبود بخشند. این بینش برای بهبود استراتژی های ایمیل، تجزیه و تحلیل عملکرد گذشته و روند بازار ارائه می دهد. Phrasee یک ابزار عالی برای بازاریابان است که می خواهند نتایج بازاریابی ایمیلی خود را بهبود بخشند و بازگشت سرمایه خود را افزایش دهند.

Marketo – بهترین پلتفرم اتوماسیون بازاریابی هوش مصنوعی

Ai Marketing

Marketo یک پلت فرم اتوماسیون بازاریابی هوش مصنوعی است که می تواند به شما کمک کند کل قیف بازاریابی خود را خودکار و بهینه کنید. Marketo می تواند به شما کمک کند تا سرنخ های بیشتری را جذب کنید، آنها را با محتوای شخصی سازی شده پرورش دهید، آنها را به مشتری تبدیل کنید و با برنامه های وفاداری آنها را حفظ کنید. Marketo همچنین می تواند به شما کمک کند عملکرد بازاریابی و ROI خود را اندازه گیری و تجزیه و تحلیل کنید.

Marketo از فناوری هوش مصنوعی برای بهبود اتوماسیون مانند امتیازدهی سرنخ، تولید سرنخ، تقسیم‌بندی، شخصی‌سازی، هدف‌گیری، مدیریت کمپین، تجزیه و تحلیل، بهینه‌سازی استفاده می‌کند. ادغام با CRM، CMS، رسانه های اجتماعی، بازاریابی ایمیلی، وبینارها و موارد دیگر. برای خودکارسازی بازاریابی و رشد کسب و کار ضروری است.

به تازگی – بهترین ابزار بازاریابی محتوای هوش مصنوعی

Ai Marketing

Lately یک ابزار محتوای هوش مصنوعی است که می تواند به شما در ایجاد و توزیع محتوای جذاب برای مخاطبانتان کمک کند. این به شما کمک می کند تا استراتژی محتوای خود را برنامه ریزی کنید، ایده های محتوا تولید کنید، سرفصل بنویسید، وبلاگ های سئو ایجاد کنید، هدف گذاری مجدد و زمان بندی اجتماعی ایجاد کنید. اخیراً همچنین می تواند به شما کمک کند عملکرد و تعامل محتوای خود را نظارت و تجزیه و تحلیل کنید.

اخیراً از فناوری هوش مصنوعی برای بهبود جنبه‌های مختلف بازاریابی محتوا، مانند ایجاد محتوا، بهینه‌سازی محتوا، توزیع محتوا، هدف‌گذاری مجدد محتوا، تحلیل محتوا و موارد دیگر استفاده می‌کند. از محتوای گذشته و بازخورد مخاطبان برای افزایش کیفیت و اثربخشی درس می گیرد. ابزاری قدرتمند برای مدیریت محتوای کارآمد و موثر

Persado – بهترین ابزار کپی‌نویسی هوش مصنوعی

Ai Marketing

Persado یک ابزار کپی‌نویسی با هوش مصنوعی است که می‌تواند به شما کمک کند یک نسخه متقاعدکننده و احساسی برای کمپین‌های بازاریابی خود بنویسید. Persado می تواند به شما کمک کند تا برای وب سایت، صفحه فرود، ایمیل، آگهی، رسانه های اجتماعی، پیامک و موارد دیگر کپی بنویسید. همچنین به شما کمک می کند تا برای اهداف مختلف، مانند آگاهی، توجه، تبدیل، حفظ و وفاداری، کپی بنویسید.

Persado از فناوری هوش مصنوعی برای تولید نسخه‌ای استفاده می‌کند که می‌تواند احساسات و انگیزه‌های مخاطبان شما را جذب کند. Persado همچنین می‌تواند با نشان دادن امتیاز تأثیر، لحن احساسی، سبک زبان و انتخاب کلمه هر تنوع کپی، به شما کمک کند نسخه خود را آزمایش و بهینه کنید. بینش هایی را برای عملکرد بهتر و بازگشت سرمایه ارائه می دهد.

Unbounce – بهترین سازنده صفحه فرود هوش مصنوعی

Unbounce

Unbounce یک سازنده صفحه فرود هوش مصنوعی است که می تواند به شما کمک کند صفحات فرود را ایجاد و بهینه سازی کنید که می تواند تبدیل شما را افزایش دهد. Unbounce می تواند به شما در طراحی صفحات فرود زیبا و پاسخگو با استفاده از عناصر، قالب ها و ویجت ها با کشیدن و رها کردن کمک کند. همچنین به شما کمک می کند صفحات فرود خود را برای دستگاه ها، مخاطبان و کمپین های مختلف سفارشی کنید.

Unbounce از هوش مصنوعی برای ساخت صفحه فرود بهتر مانند طراحی، شخصی‌سازی، بهینه‌سازی، آزمایش، تجزیه و تحلیل استفاده می‌کند. این به شما کمک می کند صفحات فرود ترافیک هوشمند ایجاد کنید که می توانند به طور خودکار بازدیدکنندگان را بر اساس رفتارشان به نسخه مربوطه صفحه فرود شما هدایت کنند. این می تواند صفحات جایگزین متن پویا را برای ارتباط بهتر ایجاد کند.

Acrolinx – بهترین ابزار بهینه سازی محتوای هوش مصنوعی

Acrolinx

Acrolinx یک ابزار بهینه‌سازی محتوای هوش مصنوعی است که می‌تواند به شما در بهبود کیفیت و ثبات محتوای خود کمک کند. Acrolinx می تواند به شما کمک کند محتوای خود را برای وب سایت، وبلاگ، رسانه های اجتماعی، ایمیل، آگهی، کاغذ سفید، کتاب الکترونیکی، مطالعه موردی و موارد دیگر بهینه کنید. همچنین به شما کمک می کند محتوای خود را برای زبان ها، بازارها، کانال ها و قالب های مختلف بهینه کنید.

Acrolinx از فناوری هوش مصنوعی برای تجزیه و تحلیل محتوا استفاده می‌کند و پیشنهاداتی را برای بهبود وضوح، لحن، سبک، دستور زبان و SEO محتوا به شما ارائه می‌دهد. با برند همسو می شود، عملکرد را می سنجد، کیفیت را تضمین می کند. کیفیت و عملکرد محتوای خود را در طول زمان پیگیری کنید. ایده آل برای نویسندگان، ویراستارانی که هدفشان بهینه سازی و حفظ محتوای ثابت و با کیفیت است.

HubSpot – بهترین AI CRM و مجموعه بازاریابی

Ai Marketing

HubSpot یک AI CRM و مجموعه بازاریابی است. روابط و تجارت با مشتری خود را مدیریت و رشد دهید. محتوا، پیشنهادات، تجربیات شخصی سازی شده را جذب و درگیر کنید. با ایمیل، چت، تماس، و ارتباطات ویدئویی خودکار و بهینه شده، مشتریان خود را تبدیل و خوشحال کنید. با برنامه های وفاداری و ارجاع، مشتریان خود را حفظ و پرورش دهید.

HubSpot از فناوری هوش مصنوعی برای بهبود CRM و بازاریابی استفاده می‌کند، مانند تولید سرنخ، امتیازدهی سرنخ، پرورش سرنخ، تقسیم‌بندی، شخصی‌سازی، مدیریت کمپین، تجزیه و تحلیل، بهینه‌سازی. ادغام با فروش، خدمات و عملیات. ابزاری کامل برای بازاریابانی که به دنبال مدیریت موثر ارتباط با مشتری و رشد کسب و کار هستند.

Atomic Reach – بهترین ابزار هوش محتوایی هوش مصنوعی

Ai Marketing

Atomic Reach یک ابزار هوش محتوایی هوش مصنوعی است که می‌تواند به شما در درک نحوه عملکرد محتوایتان و نحوه بهبود آن کمک کند. Atomic Reach می تواند به شما کمک کند محتوای خود را برای وب سایت، وبلاگ، رسانه های اجتماعی، ایمیل، آگهی، کتاب الکترونیکی، کاغذ سفید، مطالعه موردی و موارد دیگر تجزیه و تحلیل کنید. برای بینش بهتر، هنجارهای صنعت را با رقبا مقایسه کنید.

Atomic Reach از بینش های مبتنی بر هوش مصنوعی برای بهبود محتوا استفاده می کند – خوانایی، تعامل، ارتباط، SEO، تبدیل. دسترسی اتمی همچنین می تواند به شما کمک کند محتوای خود را برای مخاطبان، شخصیت ها و مراحل مختلف سفر خریدار بهینه کنید. پیگیری عملکرد/ROI. ایده آل برای بازاریابان محتوا که به دنبال نتایج بهتر هستند.

ابزارهای بازاریابی هوش مصنوعی زیادی در بازار موجود است، اما همه آنها یکسان ایجاد نمی شوند. بسته به صنعت، جایگاه، مخاطب، بودجه، منابع و اهداف، برخی ممکن است برای کسب و کار شما مناسب تر از دیگران باشند. برای کمک به شما در انتخاب بهترین ابزارهای بازاریابی هوش مصنوعی برای کسب و کارتان، در اینجا چند مرحله وجود دارد که می توانید دنبال کنید:

اهداف و مقاصد خود را تعریف کنید

با اهداف روشن برای بازاریابی هوش مصنوعی شروع کنید: به نقاط درد توجه کنید، از فرصت‌ها و نقاط قوت استفاده کنید، اهداف کوتاه‌مدت و بلندمدت تعیین کنید، و معیارهای موفقیت را تعریف کنید. این مراحل شما را در انتخاب ابزارهایی راهنمایی می‌کند که با نیازها و راه‌حل‌های شما هماهنگ هستند.

بودجه و منابع خود را در نظر بگیرید

گام بعدی این است که در نظر بگیرید چقدر می توانید برای ابزارهای بازاریابی هوش مصنوعی هزینه کنید. بودجه بازاریابی هوش مصنوعی، بازگشت سرمایه مورد انتظار، زمان/تلاش برای استفاده از ابزار و اندازه تیم خود را تعیین کنید. ضمن یافتن ابزارهایی که با نیازهای شما مطابقت دارند و متناسب با امکانات شما هستند، این عوامل را متعادل کنید تا از مصرف بیش از حد یا محدودیت منابع جلوگیری کنید.

مقایسه ویژگی ها و نظرات

مرحله نهایی مقایسه ویژگی‌ها و بررسی‌های ابزارهای بازاریابی هوش مصنوعی است که در فهرست کوتاه قرار داده‌اید: ارزیابی ویژگی‌ها، کاربر پسند بودن، قابلیت اطمینان، امنیت، سازگاری، رضایت مشتری. بهترین تناسب با انتظارات و نیازهای خود را پیدا کنید.

سوالات متداول

بازاریابی هوش مصنوعی چیست؟

بازاریابی هوش مصنوعی استفاده از فناوری هوش مصنوعی برای تقویت و خودکارسازی جنبه های مختلف بازاریابی است.

مزایای استفاده از ابزارهای بازاریابی هوش مصنوعی چیست؟

ابزارهای بازاریابی هوش مصنوعی می توانند به شما در صرفه جویی در زمان و هزینه، بهبود تجربه مشتری، افزایش کارایی و دقت، افزایش عملکرد و ROI، و افزایش خلاقیت و نوآوری کمک کنند.

چالش‌های استفاده از ابزارهای بازاریابی هوش مصنوعی چیست؟

ابزارهای بازاریابی هوش مصنوعی چالش‌هایی را ایجاد می‌کنند: یافتن، یکپارچه‌سازی، امنیت داده‌ها، روندهای فناوری، تعادل بین نقش‌های انسان و ماشین.

چگونه بهترین ابزارهای بازاریابی هوش مصنوعی را برای کسب و کار خود انتخاب کنیم؟

برای انتخاب بهترین ابزارهای بازاریابی هوش مصنوعی برای کسب و کار خود، باید اهداف و مقاصد خود را مشخص کنید، بودجه و منابع خود را در نظر بگیرید و ویژگی ها و نظرات را با هم مقایسه کنید.

10 ابزار برتر بازاریابی هوش مصنوعی برای سال 2023 چیست؟

10 ابزار برتر بازاریابی هوش مصنوعی برای سال 2023 عبارتند از Jasper.ai، Rapidely، Phrasee، Marketo، Lately، Persado، Unbounce، Acrolinx، HubSpot و Atomic Reach.

نتیجه گیری

ابزارهای بازاریابی هوش مصنوعی از داده‌ها و هوش مصنوعی برای بهبود استراتژی‌ها، بهینه‌سازی کمپین‌ها، ایجاد سرنخ، افزایش تبدیل‌ها و تقویت رشد کسب‌وکار استفاده می‌کنند. با این حال، انتخاب ابزار، یکپارچه‌سازی، کیفیت/امنیت داده‌ها، ردیابی فناوری، و هم‌افزایی انسان و ماشین، چالش‌هایی وجود دارد.

با تعیین اهداف، در نظر گرفتن بودجه/منابع و مقایسه ویژگی ها/بررسی ها، بهترین ابزارهای بازاریابی هوش مصنوعی را انتخاب کنید. 10 ابزار برتر برای سال 2023: Jasper.ai، Rapidely، Phrasee، Marketo، Lately، Persado، Unbounce، Acrolinx، HubSpot، Atomic Reach. جنبه های مختلف بازاریابی را که برای محبوبیت، عملکرد، قابلیت استفاده و بازخورد مشتری انتخاب شده اند، پوشش دهید.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×