» هوش مصنوعی » چگونه از Janitor AI به صورت رایگان استفاده کنیم
هوش مصنوعی

چگونه از Janitor AI به صورت رایگان استفاده کنیم

دی 11, 1348 10215

Janitor AI یک ابزار قدرتمند و آسان برای ایجاد ربات چت خود و داشتن یک مکالمه شخصی با ربات چت شما است. این می تواند تجربه چت واقعی و منحصر به فرد را ایجاد کند. شما همچنین می توانید با دیگر چت ربات های عمومی با شخصیت های منحصر به فرد چت کنید. در این مقاله، نحوه استفاده رایگان از Janitor AI را خواهید آموخت.

Janitor AI چیست؟

Janitor AI یک ربات چت هوشمند است که با استفاده از هوش مصنوعی با کاربران تعامل دارد. گزینه های شخصیتی متنوعی را ارائه می دهد و به کاربران اجازه می دهد در مکالمات خود خلاق باشند. این ابزار فوق‌العاده‌ای است که به شما امکان می‌دهد ربات چت خیالی با شخصیت‌ها و ظاهر متفاوت ایجاد کنید. می توانید در عرض چند دقیقه یک چت بات ایجاد کنید و شروع به ایجاد یک رابطه دوستانه با شخصیت خود کنید.

آیا Janitor AI رایگان است؟

Janitor AI به صورت رایگان در دسترس است، اما برای درگیر شدن در مکالمات، باید یک کلید API از OpenAI و Kobold AI دریافت کنید.

  • OpenAI کمک هزینه 5 دلاری رایگان ارائه می دهد
  • Kobold AI رایگان است

تنظیم کلید OpenAI API آسان است در حالی که Kobold AI به حداقل سطح دانش برنامه نویسی برای تولید URL API kobold AI نیاز دارد.

چگونه از Janitor AI به صورت رایگان استفاده کنیم؟

شروع استفاده از Janitor AI ساده است. برای شروع استفاده رایگان از Janitor AI، به سادگی این مراحل ساده را دنبال کنید:

از وب سایت سرایدار هوش مصنوعی دیدن کنید

برای شروع، یک مرورگر وب را در رایانه یا دستگاه تلفن همراه خود باز کنید. سپس، به وب‌سایت رسمی Janitor AI بروید. این وب سایت تمام اطلاعات و منابعی را که برای شروع کار با Janitor AI نیاز دارید، دارد.

همچنین بخوانید: چرا Janitor AI کار نمی کند؟ خطاها و راه حل های رایج

ثبت یک حساب

قبل از اینکه بتوانید از Janitor AI استفاده کنید، باید حساب کاربری خود را ثبت کنید. گزینه ثبت نام را در وب سایت پیدا کنید و اطلاعات مورد نیاز برای ایجاد حساب کاربری خود را وارد کنید.

Register Janitor Ai

پس از تکمیل مراحل ثبت نام، به انواع ویژگی ها و قابلیت های ارائه شده توسط Janitor AI دسترسی خواهید داشت. به سادگی مراحل ایجاد یک حساب کاربری را دنبال کنید و شروع به کاوش در همه چیزهایی کنید که Janitor AI ارائه می دهد.

ربات‌های گفتگوی موجود را کاوش کنید

پس از ورود به سیستم، کاراکترهای مختلفی برای گپ زدن به شما نمایش داده می شود. شخصیتی را که برای مکالمه خود ترجیح می دهید انتخاب کنید.

Chatbots In Janitor Ai

روی گزینه “Chat” مرتبط با شخصیت انتخاب شده کلیک کنید. با این حال، لطفاً توجه داشته باشید که نمی‌توانید فوراً یک چت را شروع کنید زیرا به یک کلید API نیاز دارد.

افزودن کلید API Janitor AI

برای افزودن یک کلید API، روی «API آماده نیست!» کلیک کنید. برای تنظیم کلیک کنید» را در بالای صفحه نمایش دهید. این عمل یک کادر محاوره ای با دستورالعمل های بیشتر باز می کند.

Janitor Ai Add Api Key

در کادر محاوره ای، از شما خواسته می شود که کلید API را که برای چت بات خود ترجیح می دهید انتخاب کنید. می‌توانید URL API Kobold AI را پیکربندی کنید تا بتوانید به استفاده رایگان

از Janitor AI ادامه دهید.
Kobold Ai Api Url Setup

برای ایجاد URL API برای رایگان تماشای YouTube/#configure-“>رایگان کردن YouTube و AI-kobold-ai به این مقاله مراجعه کنید ویدیویی که در مقاله پیوست کردیم. هنگامی که URL API را ایجاد کردید، اکنون می توانید URL را در اینجا کپی کنید و می توانید به طور رایگان از Janitor AI استفاده کنید.

نتیجه گیری

Janitor AI یک پلتفرم شگفت‌انگیز است که می‌توان از آن برای ایجاد ربات‌های چت پیچیده و واقعی برای مکالمات استفاده کرد. شما می توانید با استفاده از روش ارائه شده از Janitor AI به صورت رایگان استفاده کنید. اگر این مقاله را مفید می‌دانید، لطفاً نظرات و بازخورد خود را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×