» هوش مصنوعی » چت ربات Bing AI مایکروسافت قابلیت چت صوتی را دریافت می کند
هوش مصنوعی

چت ربات Bing AI مایکروسافت قابلیت چت صوتی را دریافت می کند

دی 11, 1348 2083

مایکروسافت چت بات Bing AI خود را روی دسکتاپ با عملکرد جدید چت صوتی به روز کرد. کاربران اکنون می توانند با کلیک بر روی دکمه میکروفون در کادر چت بینگ از صدای خود برای برقراری ارتباط با چت بات استفاده کنند. این قابلیت در حال حاضر به زبان‌های انگلیسی، ژاپنی، فرانسوی، آلمانی و ماندارین و سایر زبان‌ها در راه است. Bing Chat همچنین پاسخ های متن به گفتار را فعال می کند، به این معنی که ربات چت می تواند به درخواست های شما با صدای خود پاسخ دهد.

مایکروسافت محدودیت نوبت برای Bing Chat، چت ربات مجهز به هوش مصنوعی خود را به 30 چت در هر جلسه و 300 چت در روز افزایش داده است. افزایش محدودیت نوبت به کاربران امکان می‌دهد مکالمات گسترده‌تری با Bing Chat داشته باشند و کارهای بیشتری را انجام دهند.

ویژگی چت صوتی Bing AI Chatbot

عملکرد چت صوتی Bing اکنون در نسخه دسکتاپ Microsoft Edge در دسترس است. این بدان معنی است که کاربران اکنون می توانند از صدای خود برای برقراری ارتباط با ربات چت هوش مصنوعی Bing استفاده کنند، همانطور که در نسخه موبایل مرورگر انجام می دهند.

در دسک‌تاپ، کاربران می‌توانند با کلیک بر روی نماد میکروفون در جعبه چت Bing از چت صوتی استفاده کنند. پس از آن، آن‌ها می‌توانند سؤالاتی از Bing بپرسند یا درخواست‌هایی ارائه کنند، و ربات چت با صدایی واضح و واقعی پاسخ می‌دهد.

چت صوتی راهی عالی برای برقراری ارتباط با Bing به شیوه‌ای طبیعی و راحت‌تر است. همچنین برای کسانی که نمی توانند تایپ کنند، مانند کسانی که رانندگی می کنند یا تحرک محدودی دارند، جایگزین خوبی است.

چگونه از چت بات Bing AI استفاده کنیم؟

  • Microsoft Bing موتور جستجو را روی دسکتاپ خود باز کنید.
  • روی نماد میکروفون در جعبه گفتگوی Bing کلیک کنید.
  • پس از کلیک بر روی نماد میکروفون، دکمه “Allow” را انتخاب کنید.
  • اکنون، بینگ خواهد گفت، “دارم گوش می دهم”.
  • سوال یا پرسش خود را در میکروفون بپرسید.
  • منتظر بمانید تا Bing سؤال شما را پردازش کند و پاسخ دهد.
  • Bing با صدای واضح و طبیعی یا در صورت تمایل با متن پاسخ می دهد.
Bing Ai Chatbot

آیا Chatbot Bing AI جایگزین کورتانا می شود؟

مایکروسافت اعلام کرده است که در اواخر سال جاری کورتانا را در ویندوز متوقف خواهد کرد. کورتانا یک دستیار مجازی است که به کاربران در فعالیت هایی مانند تنظیم تایمر، ایجاد یادآوری و باز کردن برنامه ها کمک می کند. مایکروسافت می گوید که Cortana را لغو می کند تا روی محصولات دیگر از جمله Bing و Copilot مجهز به هوش مصنوعی تمرکز کند.

Bing Chat یک چت ربات جدید مجهز به هوش مصنوعی است که در نسخه دسکتاپ مایکروسافت اج موجود است. بینگ چت می‌تواند بسیاری از عملکردهای کورتانا را انجام دهد، از جمله تنظیم تایمر، ایجاد یادآوری و باز کردن برنامه‌ها. با این حال، Bing Chat دارای برخی از ویژگی‌هایی است که کورتانا ندارد، مانند توانایی پاسخ دادن به سؤالات با صدای طبیعی.

مایکروسافت ادعا می‌کند که بینگ چت و کوپایلوت جایگزین‌های قدرتمندتری برای کورتانا هستند. Bing Chat اکنون در دسترس است و Copilot در آینده در دسترس خواهد بود. همچنین Microsoft Bing را با استفاده از AI ChatGPT راه اندازی می کند

را بخوانید.

نتیجه گیری

چت صوتی Bing AI مایکروسافت یک به‌روزرسانی بزرگ است که تعامل افراد با ربات چت را آسان‌تر می‌کند. چت صوتی یک راه طبیعی برای تعامل است و می تواند به ویژه برای کاربرانی که قادر به تایپ نیستند، مانند کسانی که در حال رانندگی هستند یا تحرک محدودی دارند، مفید باشد.

قابلیت چت صوتی افزودنی عالی برای چت ربات Bing AI است. این ربات چت را در دسترس تر و کاربر پسندتر می کند. اگر از چت ربات Bing AI استفاده می کنید، توصیه می کنم گزینه چت صوتی را امتحان کنید.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×