» هوش مصنوعی » پیوندهای مشترک ChatGPT: راهی جدید برای به اشتراک گذاشتن مکالمات شما
هوش مصنوعی

پیوندهای مشترک ChatGPT: راهی جدید برای به اشتراک گذاشتن مکالمات شما

دی 11, 1348 2055

در دنیای ارتباطات مبتنی بر هوش مصنوعی، به اشتراک گذاری مکالمات به ابزاری ارزشمند برای همکاری، یادگیری و حل مسئله تبدیل شده است. ChatGPT OpenAI، یک مدل زبان پیشرفته، یک ویژگی هیجان انگیز به نام ChatGPT Shared Links را معرفی کرده است. این قابلیت نوآورانه به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی مکالمات خود را با دیگران به اشتراک بگذارند و به آن دسترسی داشته باشند و سطح جدیدی از راحتی و کارایی را باز کند.

پیوندهای اشتراک‌گذاری شده ChatGPT یک ویژگی OpenAI ChatGPT است که به کاربران اجازه می‌دهد URLهای منحصر به فرد و مشترکی را برای چت خود بسازند. به شما این امکان را می دهد تا به شیوه ای ساده و موثر به جلسات چت خاصی با دیگران دسترسی داشته باشید. هنگام استفاده از ChatGPT، کاربران اکنون می‌توانند پیوندی قابل اشتراک‌گذاری ایجاد کنند که درخواست‌ها، پاسخ‌ها و تعاملات ربات چت هوش مصنوعی را ضبط می‌کند. دیگران می توانند با استفاده از این پیوندهای مشترک، مکالمه را بخوانند و در آن شرکت کنند، حتی اگر دسترسی مستقیم به رابط یا حساب اصلی ChatGPT نداشته باشند. پیوندهای مشترک ChatGPT، همکاری، تبادل دانش، و بازبینی و ارزیابی بحث های قبلی را آسان می کند.

Chatgpt Shared Links

پیوندهای به اشتراک گذاشته شده ChatGPT هنوز در زمان نگارش در حال توزیع بودند. با این حال، وقتی آنها در حساب ChatGPT شما ظاهر می شوند، باید بدانید که چگونه از آنها استفاده کنید.

پیوندهای اشتراک‌گذاری شده ChatGPT مانند هر URL مشترک دیگری که دیده‌اید عمل می‌کنند. شما پیوند را ارسال می‌کنید و گیرنده می‌تواند آنچه را که به اشتراک گذاشته‌اید مشاهده کند.

یک نماد جدید در تاریخچه مکالمه خود در مرورگر وب ChatGPT خواهید دید (در حال حاضر هیچ پشتیبانی iOS برای پیوندهای مشترک وجود ندارد). بحث ChatGPT را که می‌خواهید به اشتراک بگذارید انتخاب کنید، سپس روی دکمه اشتراک‌گذاری کلیک کنید.

Chatgpt Shared Links

می توانید نام خود را با کلیک بر روی سه نقطه و سپس انتخاب “اشتراک گذاری نام خود” به اشتراک بگذارید:

Chatgpt Shared Links

وقتی روی «اشتراک‌گذاری نام خود» کلیک می‌کنید، متن زیر در پیش‌نمایش پیوند مشترک نشان داده می‌شود:

Chatgpt Shared Links

اگر نمی‌خواهید نام شما نمایش داده شود، دوباره روی سه نقطه کلیک کنید:

Chatgpt Shared Links

سپس روی “اشتراک گذاری ناشناس” کلیک کنید تا نام خود را از پیش نمایش حذف کنید، که اکنون باید به این صورت ظاهر شود:

Chatgpt Shared Links

سپس، در سمت راست، روی «به‌روزرسانی و کپی پیوند» کلیک کنید.

کاربران ChatGPT می توانند به مکالمه شما ادامه دهند

علاوه بر این، هر کسی که URL را داشته باشد می تواند در چت ChatGPT در حال انجام شرکت کند. طبق گفته OpenAI، “یک پیوند مشترک را به عنوان یک عکس فوری از یک مکالمه تا زمانی که پیوند مشترک ایجاد می کنید، در نظر بگیرید.” هر کسی که پیوند را داشته باشد می‌تواند از همان لحظه اشتراک‌گذاری به چت بپیوندد که انگار مال خودش است.

Chatgpt Shared Links

چت جدید در سابقه ChatGPT شما ذخیره نخواهد شد. این یک عکس فوری است که مستقل از مکالمه شما وجود دارد. با این حال، باید در مورد اطلاعاتی که در هر جلسه ChatGPT افشا می کنید فکر کنید زیرا تاریخچه مکالمه کامل در دسترس است.

نحوه مدیریت و حذف پیوندهای مشترک ChatGPT

در حال حاضر هیچ مجوزی برای پیوندهای مشترک ChatGPT وجود ندارد. با این حال، می‌توانید از تنظیمات ChatGPT برای پیگیری پیوندهای مشترکی که قبلاً منتشر کرده‌اید استفاده کنید.

Chatgpt Shared Links
  1. نمایه کاربری خود و سپس تنظیمات را در گوشه پایین سمت چپ انتخاب کنید.
  2. به کنترل های داده > پیوندهای مشترک بروید.
  3. لیست URL های مشترک شما در اینجا نمایش داده می شود.
  4. برای حذف یک گپ مشترک، نماد سطل زباله را انتخاب کنید.
  5. نماد سه نقطه را انتخاب کنید، سپس همه پیوندهای به اشتراک گذاشته شده را حذف کنید تا همه بحث های مشترک شما پاک شود.

همچنین بخوانید:

این مقاله به شما کمک می‌کند یاد بگیرید چگونه چت‌های ChatGPT را به اشتراک بگذارید. ما اطمینان داریم که برای شما مفید بوده است. لطفاً نظرات و انتقادات خود را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×