» هوش مصنوعی » نحوه نوشتن دستورات موثر ChatGPT
هوش مصنوعی

نحوه نوشتن دستورات موثر ChatGPT

دی 11, 1348 1046

در دنیای امروز، ChatGPT به منبعی برای راه‌حل‌های طیف گسترده‌ای از سؤالات تبدیل شده است، خواه در مورد شغل، سرگرمی‌ها، روابط، سفر یا موضوعات دیگر باشند. با این حال، ایجاد پیشنهادهای سنجیده، راز دریافت پاسخ های مرتبط است.

برای اینکه ChatGPT پاسخ‌های دقیق ارائه کند، این مقاله تکنیک‌های تسلط بر مهارت نوشتن سریع را نشان می‌دهد. متخصصان باتجربه هوش مصنوعی ما که درک عمیقی از ساخت مدل های زبان هوش مصنوعی دارند، دانش درونی خود را با ما به اشتراک می گذارند. با توسعه Goenert-Write”> PT.

اعلام ChatGPT چیست؟

اعلام ChatGPT دستور یا موضوع مکالمه ای است که کاربران برای دریافت پاسخ به مدل هوش مصنوعی ChatGPT می دهند. هر محرک فکری که برای تشویق خلاقیت، درون نگری یا مشارکت باشد می تواند به عنوان مبنایی برای محرک استفاده شود.

کاربران برای به اشتراک گذاشتن افکار خود، ارائه ایده یا شروع گفتگو با هوش مصنوعی از دستورات استفاده می کنند. این سوالات به طور هدفمند باز گذاشته می شوند تا کاربران بتوانند آنها را مطابق با سلیقه و علایق فردی خود تنظیم کنند. این سازگاری به کاربران امکان می دهد موضوعات مختلفی را بررسی کنند و با استفاده از اعلان های ChatGPT، پاسخ های منحصر به فردی را از مدل هوش مصنوعی دریافت کنند.

نحوه نوشتن پیام‌های قدرتمند ChatGPT

حتی در حالی که ایجاد اعلان‌های ChatGPT اساساً دشوار نیست، ایجاد اعلان‌های ایده‌آل برای دریافت نتایج مفید از مدل زبان کار ساده‌ای نیست.

بعد از استفاده گسترده از ChatGPT، کارشناسان آموزش مدل هوش مصنوعی ما توصیه‌های مفیدی را ارائه کرده‌اند تا به شما در استفاده از C کمک کنند. این تکنیک‌ها از طریق تجربه بهبود یافته‌اند، و به شما کمک می‌کنند تا در ایجاد اعلان‌هایی که پاسخ‌های دقیق و روشنگری را به دنبال دارد، هدایت شوید.

با رعایت این توصیه‌های حرفه‌ای، می‌توانید ارتباط خود را با ChatGPT بهبود بخشید و از تعاملات مبتنی بر هوش مصنوعی خود بیشترین بهره را ببرید.

افزونه Chrome شما باید داشته باشید

افزودن افزونه WebChatGPT را به ChatGPT خود در نظر بگیرید تا نتایج مربوط به Google را در درخواست‌های شما بگنجانید.

آخرین اطلاعات آنلاین با این افزونه به درخواست‌های ChatGPT شما اضافه می‌شود که منجر به چت‌های دقیق‌تر و فعلی می‌شود.

1. با یک فعل عمل شروع کنید

اگر می‌خواهید هوش مصنوعی شما را جدی بگیرد، درخواست‌های ChatGPT خود را با کلمات عملی مانند Create، Write، Make یا Generate به جای استفاده از “Can you” شروع کنید.

Prompt With Action Words: فهرستی از توصیه‌های سفر برای من ایجاد کنید.

Chatgpt Prompts

با استفاده از کلمات عملی، انتظار واضح تری ایجاد می کنید و هوش مصنوعی را برای ایجاد پاسخ مستقیم و عملی تر قدرت می دهید.

2. بهبود پاسخ‌های ChatGPT از طریق اطلاعات دقیق

همانند اینکه یک پزشک برای تشخیص درست بیماری بیمار به درک کامل علائم بیمار نیاز دارد، ChatGPT نیز زمانی که اطلاعات کافی در مورد موضوع شما داده می‌شود، می‌تواند پاسخ‌های مناسبی ارائه دهد. زمینه برای کمک به ChatGPT برای درک موضوع، تشخیص هدف و ارائه راه حل های روشنگر ضروری است.

با ارائه زمینه کامل، مانند داده‌های خاص یا پس‌زمینه، ظرفیت هوش مصنوعی را برای تولید پاسخ‌های دقیق و سفارشی‌شده که با موفقیت به درخواست شما پاسخ می‌دهند، بهبود می‌بخشید.

مثال: من ۲ سال تجربه به عنوان توسعه دهنده نرم افزار دارم. حالا از برنامه نویسی خسته شده ام و می خواهم به شغل دیگری بروم. مدارک تحصیلی من B. E در علوم کامپیوتر است و در درک جنبه تجاری نرم افزار نیز به خوبی آشنا هستم. فهرستی از گزینه‌های شغلی را پیشنهاد دهید که انتقال آنها برای من آسان است.

Chatgpt Prompts

3. می توان از مراجع استفاده کرد

اگر می‌خواهید مانند یک نویسنده مشهور بنویسید، کافیست نام آنها را در هنگام تعامل با ChatGPT در اعلان ارائه دهید. در نتیجه دیالوگ سطح خاصی از اصالت و فردیت پیدا می کند.

مدل هوش مصنوعی سپس می‌تواند پاسخ‌هایی را ارائه دهد که با سبک نوشتاری خاص افراد مشهور انتخاب شده مطابقت دارد.

مثال: فهرستی از اشتباهاتی که باید در بازاریابی به سبک شکسپیر اجتناب کنید بنویسید

Chatgpt Prompts

4. از دو نقل قول

استفاده کنید

چندین راه برای جلب توجه به اهمیت یک کلمه در مکالمه یا هنگام ارائه ارائه وجود دارد. برای برجسته کردن چیزی، می‌توانید بلندی صدا را افزایش دهید، آن را به آرامی تلفظ کنید یا از نقل قول‌های هوا به عنوان نشانه بصری استفاده کنید.

این استراتژی‌ها به تأکید بر اهمیت کلمه کمک می‌کنند و اطمینان حاصل می‌کنند که مخاطب به آن توجه می‌کند. با استفاده از این استراتژی‌ها، می‌توانید به‌طور مؤثری زیر عبارات مهم خط بکشید و ارتباط آنها را به شیوه‌ای به یاد ماندنی بیان کنید.

مثال: یک مقاله در مورد “بازاریابی دیجیتال” بنویسید

Chatgpt Prompts

5. تنظیم انتظارات برای طول پاسخ در تعاملات ChatGPT

هنگامی که با ChatGPT سروکار دارید، لطفاً طول پاسخ ترجیحی را در درخواست خود مشخص کنید تا از سردرگمی و بازسازی های بیهوده جلوگیری شود. این تضمین می‌کند که ChatGPT می‌تواند به روشی پاسخ دهد که نیازهای شما را برآورده کند، خواه این پاسخ مختصر دو خطی باشد یا یک پاراگراف طولانی‌تر.

مثال: در مورد “بازاریابی دیجیتال” در 200 کلمه توضیح دهید

Chatgpt Prompts

6. دستورالعمل های دقیق

همانطور که قبلا ذکر شد، هوش مصنوعی کامپیوتری است که برای انجام کارها به دستورالعمل های دقیق نیاز دارد. با استفاده از اصطلاح “دست نگه داشتن”، اهمیت دادن جهت دقیق را برجسته می کنیم. در برخی موارد، آگاه ساختن هوش مصنوعی از فعالیت‌های مورد نظر، اشیایی که باید از آنها اجتناب شود و اولویت‌هایی که باید به آنها توجه شود، ضروری است. ارتباط موثر و نتایج بهبود یافته با سیستم هوش مصنوعی با این سطح از آموزش تضمین شده است.

مثال:  من یک خانم 24 ساله هستم که به دنبال کاهش وزن 6 کیلوگرمی در 3 ماه هستم. یک برنامه غذایی هندی 1700 کالری برای سه هفته ایجاد کنید. در روزهای دوشنبه و شنبه گزینه های غیر گیاهخواری به من ندهید. این باید یک رژیم پروتئین بدون چربی با کربوهیدرات (30٪)، پروتئین (40٪)، فیبر (20٪) و چربی (10٪) باشد.

Chatgpt Prompts

7. لحن را نشان دهید

روشن کردن لحن مورد نظر هنگام استفاده از ChatGPT برای ایجاد ایمیل یا میم طنز ضروری است. فرض کنید هدف شما الهام بخشیدن به یک مخاطب جوان و به اشتراک گذاشتن چیزی هیجان انگیز با محله خود است.

در چنین شرایطی، ضروری است که مطالب را به گونه‌ای تغییر دهید که شور و اشتیاق و غیرت ایجاد شود، ارتباطی پر جنب و جوش ایجاد کنید و پاسخ مشتاقانه‌ای را از مخاطبان هدف خود برانگیختید.

مثال: یک پست در مورد عرضه جدید تی شرت های “Tnagers” ما بنویسید. همچنین به شرطی که این تی‌شرت‌ها به برنده مسابقه هدیه داده شود. مسابقه این است که آنها باید درباره Tnagers در رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارند. برندگان مسابقه 3 نفر برتر خواهند بود که بیشترین تعداد دنبال کننده را خواهند داشت.

Chatgpt Prompts

نتیجه گیری

ورود ChatGPT شور و شوق زیادی را برانگیخته و کاربران رسانه های اجتماعی را در سراسر جهان مجذوب خود کرده است. ایجاد اعلان های قانع کننده به عنوان یک مهارت ارزشمند ظاهر شده است که شناخت و تقاضا را به خود جلب می کند.

تسلط بر هنر نوشتن دستورات ChatGPT سفری است که نیاز به تمرین دارد اما پاداش‌های قابل توجهی را به همراه دارد.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×