» هوش مصنوعی » نحوه جایگزینی چهره با ویرایشگر عکس Picsart AI
هوش مصنوعی

نحوه جایگزینی چهره با ویرایشگر عکس Picsart AI

دی 11, 1348 2078

آیا تا به حال یک عکس دسته جمعی گرفته اید که همه به جز یک نفر در آن عالی به نظر می رسند؟ بعد از اینجا دیگر لازم نیست نگران آن باشید. با Picsart AI، می‌توانید به راحتی چهره‌ها را در تصاویر عوض کنید تا نتایج خنده‌دار یا دل‌گرم کننده ایجاد کنید.

Picsart یک ابزار قدرتمند ویرایش عکس با تعدادی عملکرد از جمله قابلیت جایگزینی چهره است. با استفاده از ابزار AI Replace، می توانید به راحتی یک چهره را با چهره ای دیگر عوض کنید یا حتی یک صورت را با یک شی یا حیوان جایگزین کنید. این می تواند یک روش سرگرم کننده برای ایجاد گرافیک های سرگرم کننده یا خلاقانه یا فقط برای تغییر ظاهر یک عکس باشد.

در این آموزش، نحوه جایگزینی چهره با Picsart AI Replace را به شما نشان خواهیم داد. همچنین چند ایده در مورد نحوه دستیابی به بهترین نتایج به شما ارائه خواهیم داد.

تغییر چهره در تصاویر با Picsart AI

1. برنامه Picsart AI را باز کنید.

2. برای شروع یک پروژه جدید یا ایجاد یک تصویر جدید، روی نماد “+” کلیک کنید.

3. یک تصویر از رول دوربین خود را به عنوان تصویر پس زمینه انتخاب کنید. این تصویری است که از آن چهره‌ها را عوض خواهید کرد.

4. روی گزینه «افزودن عکس» کلیک کنید تا تصویر دیگری حاوی چهره‌ای که می‌خواهید با آن عوض کنید آپلود شود.

Picsart Ai

5. پس از اضافه شدن تصویر دوم، روی نماد «Eraser» واقع در بالای صفحه ضربه بزنید. این به شما امکان می دهد پس زمینه را از عکس تعویض چهره جایگزین حذف کنید. برای ویرایش آسان‌تر، تصویر را بزرگ‌نمایی می‌کنید.

6. روی «چهره» از گزینه‌های زیر تصویر کلیک کنید، و عملکرد هوش مصنوعی Picsart به طور خودکار یک ماسک صورت جدید را بر اساس تصویر دومی که ارائه کرده‌اید طراحی می‌کند.

7. پس از تولید ماسک صورت، آن را بررسی کرده و تغییرات لازم را اعمال کنید. وقتی کارتان تمام شد، نماد علامت را در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید تا تغییرات را تأیید و اعمال کنید.

Picsart Ai

8. برای تناسب واقعی تر، دو تصویر را با هم ترکیب کنید. کادر را در اطراف تصویر در جهتی که لازم است حرکت دهید تا آن را به درستی در بالای صورت اصلی تراز کنید. اطمینان حاصل کنید که رنگ پوست و سایر جزئیات تا حد امکان مطابقت دارند.

9. هنگامی که از تراز و ترکیب راضی بودید، روی دکمه «اعمال» ضربه بزنید تا دو تصویر با هم ادغام شوند.

10. اگر می‌خواهید تغییرات یا بهبودهای بیشتری ایجاد کنید، روی «بعدی» کلیک کنید تا به مرحله پالایش بروید.

Picsart Ai

11. برای افزودن فیلتری که به تطبیق رنگ پوست یا ظاهر کلی ماسک با تصویر پس‌زمینه کمک می‌کند، روی ابزار «Fx» ضربه بزنید.

12. فیلترهای موجود را مرور کنید و فیلتری را انتخاب کنید که با تعویض چهره بهتر عمل می کند و طبیعی ترین به نظر می رسد.

13. روی گزینه «تنظیم» کلیک کنید تا کدورت، سطوح اشباع و لحن کلی تعویض چهره را تغییر دهید. این مرحله تضمین می‌کند که صورت ترکیبی به‌طور یکپارچه‌تر با پس‌زمینه ترکیب می‌شود.

Picsart Ai

تعویض چهره زنده شما اکنون پس از رضایت از نتیجه نهایی آماده اشتراک گذاری است. می‌توانید تصویر را ذخیره کنید یا از طریق پلتفرم‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی یا برنامه‌های پیام‌رسانی مستقیماً آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

همچنین Photoshop Beta را بخوانید – ویرایش تصویر خود را به سطح بعدی ببرید.

تغییر چهره در تصاویر با Picsart AI

1. برنامه Picsart را باز کنید و روی دکمه + ضربه بزنید تا یک پروژه جدید ایجاد کنید. تصویر پس‌زمینه‌ای را که می‌خواهید استفاده کنید وارد کنید.

2. روی دکمه افزودن عکس کلیک کنید و تصویری را که حاوی چهره مورد نظر برای استفاده است انتخاب کنید.

3. روی دکمه Tools کلیک کنید و ابزار Crop را انتخاب کنید. از ابزار برش برای انتخاب چهره ای که می خواهید استفاده کنید استفاده کنید.

Picsart Ai

4. برای ذخیره چهره استخراج شده در گالری خود، روی دکمه ذخیره کلیک کنید.

5. دوباره روی دکمه Tools کلیک کنید و ابزار Crop را انتخاب کنید. از ابزار برش برای استخراج چهره دوم استفاده کنید.

6. اکنون می توانید پس از ذخیره چهره برش خورده، چهره ها را در بوم ویرایش تغییر دهید. برای انجام این کار، چهره برش خورده را از گالری خود انتخاب کنید و دکمه “افزودن عکس” را لمس کنید. سپس، ماسک را امتحان کنید تا ببینید آیا در شخصی که می خواهید چهره او را تغییر دهید، واقعی به نظر می رسد یا خیر.

Picsart Ai

7. ابزارهای “Move” و “Transform” به شما امکان می دهند موقعیت و اندازه ماسک را تغییر دهید. همچنین می توانید از ابزار “Eraser” برای حذف هر قسمت ناخواسته ماسک استفاده کنید. وقتی از نحوه ظاهر شدن چهره راضی بودید، روی گزینه «ذخیره» کلیک کنید تا تصویر تغییر یافته شما ذخیره شود.

Picsart Ai

8. برای تغییر چهره برای انتخاب جایگزین، این روش را برای نفر دوم در تصویر تکرار کنید. کدورت را کم کنید و در صورت لزوم لبه ها را پاک کنید. بسته به اینکه می‌خواهید ویرایش نهایی چقدر اصلاح شده باشد، ممکن است کمی ترکیب مورد نیاز باشد.

9. روی گزینه FX کلیک کنید تا فیلتری روی ماسک اعمال شود تا با رنگ پوست تصویر پس‌زمینه مطابقت داشته باشد (حتی می‌توانید یک فیلتر را روی کل تصویر اعمال کنید تا واقعی‌تر به نظر برسد)، و سپس از گزینه Adjust برای ویرایش، یعنی تنظیم کدورت، رفع اشباع یا تن استفاده کنید.

Picsart Ai

پس از تکمیل یک تعویض چهره زنده، می توانید اثر هنری خود را در رسانه های اجتماعی با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارید. برای انجام این کار، به سادگی نماد اشتراک گذاری را در بالای پست لمس کنید. سپس می توانید پلتفرم رسانه اجتماعی را که می خواهید تعویض چهره خود را در آن به اشتراک بگذارید، انتخاب کنید.

نتیجه گیری

تعویض چهره با Picsart AI Photo Editor یک فرآیند نسبتا آسان است که در چند مرحله انجام می شود. با دنبال کردن مراحل ذکر شده در این مقاله، می‌توانید به راحتی چهره‌های عکس‌های خود را برای ایجاد تصاویر سرگرم‌کننده و خلاقانه عوض کنید.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×