» هوش مصنوعی » نحوه استفاده از Discord AI Art Generator: 7 سرور برتری که باید در سال 2023 به آنها بپیوندید
هوش مصنوعی

نحوه استفاده از Discord AI Art Generator: 7 سرور برتری که باید در سال 2023 به آنها بپیوندید

دی 11, 1348 1076

Discord یک پلت فرم چت محبوب است که توسط گیمرها، هنرمندان و دیگر متخصصان خلاق استفاده می شود. در سال های اخیر، Discord به یک پلتفرم محبوب برای استفاده از ژنراتورهای هنری AI تبدیل شده است. مولدهای هنری هوش مصنوعی ابزارهایی هستند که از هوش مصنوعی برای ایجاد تصاویر، نقاشی ها و سایر آثار هنری استفاده می کنند. تعدادی مولد هنری مختلف هوش مصنوعی در Discord موجود است و هر کدام نقاط قوت و ضعف خاص خود را دارند.

این مقاله مروری بر نحوه استفاده از Discord AI Art Generator ارائه می دهد. همچنین 7 سرور برتر هنری هوش مصنوعی را که باید در سال 2023 به آنها ملحق شوید فهرست می کند. این سرورها مکانی عالی برای یادگیری هنر هوش مصنوعی، اشتراک گذاری خلاقیت های خود و همکاری با هنرمندان دیگر هستند.

7 مولد هنری برتر Discord AI

ژنراتورهای هنری Discord AI ابزارهایی هستند که از هوش مصنوعی برای ایجاد تصاویر، نقاشی‌ها و سایر آثار هنری استفاده می‌کنند. تعدادی مولد هنری مختلف هوش مصنوعی در Discord موجود است و هر کدام نقاط قوت و ضعف خاص خود را دارند.

میدان سفر

Midjourney یک تولیدکننده هنری Discord AI است که ایجاد تصویر رایگان با محدودیت‌های خاص را ارائه می‌دهد. برای باز کردن قابلیت تولید تعداد نامحدود تصویر، می توانید در یکی از طرح های موجود مشترک شوید. علاوه بر این، اگر می خواهید تصاویر با کیفیت بالاتری داشته باشید، می توانید آنها را ارتقا دهید. برای یک لیست جامع از دستورات، می توانید از تابع “/help” استفاده کنید.

Discord Ai

اگر می خواهید Midjourney بر اساس ارسال شما تصویری ایجاد کند، می توانید یک تصویر همراه با دستورالعمل های خاص ارائه دهید. سرور همچنین شامل یک بخش “بحث” است که در آن کاربران می توانند در گفتگو شرکت کنند، سوال بپرسند و کمک بخواهند. در بخش «اعلامیه»، می‌توانید از آخرین به‌روزرسانی‌ها و اخبار سرور به‌روز باشید.

OpenAI DALL.E 2

سرور DALL-E سرور Discord یک گروه رسمی OpenAI در میان اعضای سازنده کمک‌کننده است. در بخش «راهنما و نکات»، می‌توانید اطلاعات ارزشمندی در مورد نحوه پیمایش مؤثر و استفاده از اعلان DALL-E بیابید. برای به دست آوردن الهام و شرکت در فعالیت های مختلف در پلت فرم، می توانید بخش های مختلف گالری ها را کاوش کنید. این مناطق تعداد زیادی ایده و فرصت برای کاوش خلاق ارائه می دهند.

Discord Ai

اگر سؤالی دارید یا به دنبال اطلاعات بیشتر هستید، بخش سؤالات متداول منبع ارزشمندی است. در اینجا، می‌توانید درباره پرسش‌ها و نگرانی‌های دیگر کاربران، اطلاعاتی در مورد پیشنهادات سرور ارائه دهید. در بخش “اطلاعات”، جزئیات بیشتری در مورد ویژگی های سرور خواهید یافت. این اطلاعات جامع شما را در پیمایش سرور و استفاده حداکثری از ویژگی‌هایی که برایتان جذاب است راهنمایی می‌کند.

Lexica 

Lexica وب‌سایتی است که از Stable Diffusion به عنوان پایه‌ای برای تولید تصاویر هوش مصنوعی استفاده می‌کند. این مدل تصویر خود را بهینه کرده است و همچنین به عنوان یک موتور جستجو برای تصاویر ایجاد شده از طریق Stable Diffusion عمل می کند. با استفاده از این سرور می توانید هر ماه تا 100 عکس هوش مصنوعی بدون هیچ هزینه ای تولید کنید. از طرف دیگر، شما این امکان را دارید که با هزینه 10 دلار در ماه حداکثر 1000 عکس تهیه کنید.

Discord Ai

این پلتفرم امکان استفاده از مدل Lexica Aperture v2 یا v3 را ارائه می‌دهد که به شما امکان می‌دهد تا اندازه تصویر تا 768 x 1152 را انتخاب کنید. مدل Lexica در تولید تصاویر با کیفیت عالی عالی است. اگر علاقه مند به کاوش در یک تولید کننده تصویر هوش مصنوعی رایگان مانند Midjourney هستید، مدل Lexica با استفاده از Stable Diffusion به عنوان یک نقطه شروع عالی عمل می کند.

OpenArt AI

OpenArt AI یک تولیدکننده هنری هوش مصنوعی Discord است که تجربه‌ای کاربرپسند را ارائه می‌کند. این شامل یک سیستم جستجوی «هوشمند» مبتنی بر CLIP است که به شما امکان می دهد میلیون ها اثر هنری هوش مصنوعی را کاوش کنید. علاوه بر این، می توانید آثار هنری ایجاد شده توسط هوش مصنوعی را به اشتراک بگذارید و ارسال کنید. مولد هنری Discord AI ویژگی هایی مانند مشاهده، ارزیابی و اظهار نظر در مورد خلاقیت های دیگر اعضای جامعه را ارائه می دهد. شما می توانید در یک جامعه هنری پر جنب و جوش شرکت کنید و از طیف متنوع آثار هنری تولید شده قدردانی کنید.

Discord Ai

با استفاده از مدل‌های تولید تصویر Stable Diffusion AI و DALL-E 2، می‌توانید آثار هنری اصلی تولید کنید. علاوه بر این، شما این فرصت را دارید که یک مدل تخصصی را با استفاده از یک مجموعه داده منحصر به فرد آموزش دهید، که به شما امکان می دهد آثار هنری شخصی و متمایز ایجاد کنید. برای شروع سفر خود در سرور Discord، توصیه می شود خود را در بخش “معرفی” معرفی کنید. جامعه مشتاق است درباره شما بیشتر بداند. علاوه بر این، می‌توانید یک نمایه منحصربه‌فرد ایجاد کنید و نقش‌های خاصی را در بخش «نقش‌ها» به خود اختصاص دهید.

برای به‌روز ماندن از آخرین اطلاعات تیم، حتماً از کانال «اعلان‌ها» دیدن کنید. علاوه بر این، می‌توانید با دسترسی به ویژگی «اعتبار رایگان روزانه» اعتبار رایگان روزانه خود را مطالبه کنید.

NOWAI

NOWAI AI از یک مدل انتشار مبتنی بر انتشار پنهان استفاده می‌کند که به طور قابل توجهی اندازه فضای پنهان عکس‌ها را تا ۴۸ برابر کاهش می‌دهد. این بهبود پردازش سریعتر و دقیق تر را امکان پذیر می کند. کاربران انعطاف پذیری برای وارد کردن متن، تصاویر یا ترکیبی از آنها برای تولید گرافیک مورد نظر دارند. NOWAI که در ابتدا بر روی گرافیک های تولید شده توسط هوش مصنوعی متمرکز بود، پیشنهادات خود را به ویدئو، پشتیبانی از هوش مصنوعی و قابلیت های گفتاری گسترش داد. هدف آنها این است که اطمینان حاصل کنند که همه پیشرفت‌های هوش مصنوعی به راحتی در دسترس و کاربرپسند هستند، زیرا همچنان در حال تکامل هستند.

Nowai Discord

NOWAI آرزو دارد در خط مقدم تولید تصویر web3 و AI باشد. وب اپلیکیشن ویژگی هایی مانند Deep Fusion، Photonic Engine و INPAINTING را معرفی می کند و مجموعه ای جامع از ابزارها را در اختیار کاربران قرار می دهد. علاوه بر تولید محتوای هوش مصنوعی، دارندگان توکن از مزایایی مانند سهام‌داری، اشتراک درآمد و توانایی تبدیل آثار خود به NFT برخوردار خواهند شد که ارزش و فرصت‌های بیشتری به پلتفرم می‌افزاید.

گورو ماز

Maze Guru یک پلتفرم کارآمد و کارآمد برای کاربران است که در تلاش‌های دیجیتالی بسیار کارآمد است. با استفاده از یک پیام متنی، می توانید به سرعت ایده های خود را به قطعات معتبر و از نظر بصری جذاب تبدیل کنید. مدل سبک هنری را می توان به راحتی تغییر داد و به شما امکان می دهد سبک های هنری مختلف را کشف کنید و از توضیحات متنی برای زنده کردن تخیل خود استفاده کنید.

Discord Ai20

برای کسانی که علاقه مند به تولید شخصیت های انیمه شخصی سازی شده هستند، این مولد هنری Discord AI ابزارهای لازم را برای ایجاد شخصیت های انیمیشن منحصر به فرد بر اساس تصاویر یا ورودی های متن فراهم می کند. Maze Guru به مدیریت محتوای فروشگاه، شامل آثار هنری تاریخی، حرکات هنری و تصاویری که توسط هنرمندان قراردادی ایجاد شده است، افتخار می کند. این فرآیند شامل ذخیره‌سازی محتوا، تولید هوش مصنوعی، استخراج NFT و آپلود است.

کاربران CryptoSanguo BTM و NFT از مزایای بیشتری مانند افزایش زمان تولید رایگان هوش مصنوعی و دسترسی به طیف گسترده‌تری از ژانرهای هنری برخوردار خواهند شد که تجربیات هنری آنها را در پلتفرم افزایش می‌دهد.

همچنین بخوانید: 3

نتیجه گیری

در پایان، سرورهای Discord مختلف زیادی وجود دارند که مولدهای هنری هوش مصنوعی را ارائه می دهند. برخی از محبوب ترین سرورها عبارتند از Midjourney، DALL.E 2 و Lexica. این سرورها به کاربران این امکان را می دهند که تصاویر را از پیام های متنی تولید کنند و سبک ها و ویژگی های مختلفی را ارائه می دهند. اگر علاقه مند به استفاده از یک مولد هنر هوش مصنوعی در Discord هستید، توصیه می کنم به یکی از سرورهای فهرست شده در این مقاله بپیوندید. پیوستن به این سرورها رایگان است و راهی عالی برای آزمایش هنر هوش مصنوعی و ایجاد تصاویر شگفت انگیز ارائه می دهند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×