» هوش مصنوعی » نحوه استفاده از Bing با OpenAI ChatGPT: نکات، ترفندها و مزایا
هوش مصنوعی

نحوه استفاده از Bing با OpenAI ChatGPT: نکات، ترفندها و مزایا

دی 11, 1348 1045

مایکروسافت، بزرگ‌ترین سرمایه‌گذار در OpenAI و پیشگام توسعه نرم‌افزار، پتانسیل ChatGPT را درک می‌کند و قصد دارد آن را در مجموعه برنامه‌های آفیس خود، که شامل Word، Outlook و PowerPoint می‌شود، قرار دهد. Bing که توسط ChatGPT OpenAI ارائه می‌شود، روش جدیدی را برای تعامل با نتایج جستجو از طریق هوش مصنوعی مکالمه ارائه می‌کند.

در این مقاله، نحوه استفاده کارآمد از Bing با OpenAI ChatGPT، و همچنین برخی از نکات و تکنیک‌های مفید و مزایایی که برای تجربه جستجوی شما فراهم می‌کند، بررسی خواهیم کرد.

چت بینگ چیست؟

Bing Chat یک رابط چت است که علاوه بر موتور جستجوی معمولی Bing توسط مایکروسافت ارائه شده است. از ChatGPT، یک سیستم مبتنی بر هوش مصنوعی، برای ارائه پاسخ‌های مبتنی بر وب به کاربران استفاده می‌کند. برای یافتن اطلاعات با استفاده از چت Bing، نیازی به بازدید از بسیاری از وب سایت ها نیست.

اما، به‌عنوان یک سیستم مجهز به هوش مصنوعی، ممکن است مواقعی Bing چت اطلاعات نادرست یا نادرستی می دهد. مایکروسافت توصیه می کند که کاربران حقایق را تأیید کنند و منحصراً به پاسخ های ارائه شده وابسته نباشند.

چه کسی به New Bing OpenAI دسترسی دارد؟

برای مشتریان ویندوز 11 که از صف عبور کرده‌اند، Bing جدید با ربات چت OpenAI اکنون در دسترس است. ربات چت همچنین از طریق برنامه Microsoft Edge در دستگاه های تلفن همراه در دسترس است.

پیش از این، ربات چت فقط برای گروهی از افراد از طریق فهرست انتظار در دسترس بود. با این حال، از 4 می 2023، ربات چت اکنون برای همه قابل دسترسی است. برای استفاده از ربات چت، ابتدا باید با استفاده از حساب Microsoft خود وارد Bing شوید.

از ربات چت می توان برای پرسیدن سؤال، دریافت پاسخ و ایجاد محتوا استفاده کرد. همچنین می‌توان از آن برای برنامه‌ریزی سفرها، تهیه فهرست کارها و انجام کارهای دیگر استفاده کرد. ربات چت هنوز در حال توسعه است، اما ابزار قدرتمندی است که می تواند به شما در انجام طیف وسیعی از وظایف کمک کند.

چگونه از Bing Inside ChatGPT استفاده کنیم؟

خرید اشتراک ChatGPT Plus

 1. اولین قدم دریافت اشتراک ChatGPT Plus برای استفاده از جستجوی Bing با چت بات است. این برای فعال کردن برخی از گزینه های ذکر شده در زیر لازم است. ChatGPT Plus ماهانه 20 دلار هزینه دارد و به نظر ما کاملاً ارزش آن را دارد. در اینجا نحوه بدست آوردن آن آمده است.
 2. به وب‌سایت رسمی ChatGPT اگر قبلاً وارد شده‌اید بروید و اگر از قبل حساب کاربری دارید وارد شوید.
 3. وقتی در صفحه چت هستید، روی پیوند “ارتقا به پلاس” در گوشه سمت چپ پایین نوار کناری کلیک کنید.
Inside Chatgpt1 1>

 1. سپس، برای دریافت ChatGPT Plus، روی گزینه “برنامه ارتقاء” کلیک کنید.
Inside Chatgpt2
 1. در نهایت، اطلاعات کارت خود را وارد کرده و تراکنش اشتراک را تکمیل کنید.
Inside Chatgpt3

فعال کردن Bing در ChatGPT

پس از تکمیل مراحل قبلی، روی نماد بیضی (سه نقطه) در پایین سمت چپ کلیک کنید و “تنظیمات” را انتخاب کنید.

Inside Chtagpt4 1

برای تکمیل فرآیند، به «ویژگی‌های بتا» بروید و سوئیچ «مرور با Bing» را تغییر دهید.

Inside Chatgpt5

جستجوی بینگ در ChatGPT

روی “GPT-4” در بالای صفحه کلیک کنید تا منوی کشویی نشان داده شود.
سپس، در اینجا، روی Browse with Bing کلیک کنید.

Inside Chtagpt7

به سادگی از ChatGPT هر سوالی که نیاز به اتصال به اینترنت دارد بپرسید. در اینجا مثالی برای “3 خبر بین المللی برای روز به من بدهید” به طور خودکار Bing را جستجو می کند و به شما امکان می دهد از آن در ChatGPT استفاده کنید.

Inside Chtagpt8

و بلافاصله، اکنون از مایکروسافت بینگ با ChatGPT استفاده می کنید! هر زمان که می‌خواهید به اینترنت دسترسی داشته باشید و پاسخ‌ها را با استفاده از Bing جستجو کنید، مراحل بالا را دنبال کنید.

هوش مصنوعی Microsoft Bing چگونه با ChatGPT کار می کند؟

هوش مصنوعی Bing مبتنی بر ChatGPT تولید محتوا، پاسخگویی به پرس و جو و تحقیقات مکالمه را بهبود می بخشد. برای استفاده موثر از Bing با ChatGPT:

 1. مرورگر Microsoft Edge را باز کنید و عبارات جستجوی خود را در کادر جستجو تایپ کنید.
Bing With Openai
 1. برای ورود به حالت چت، روی گزینه چت در پانل منوی بالا کلیک کنید.
Bing With Openai
 1. سبک مکالمه خود را انتخاب کنید
Bing With Openai

Bing Chat سه نوع چت را برای رفع نیازهای خاص شما فراهم می کند:

>>

M>>

M>>

M. فعال بودن و دقت.
سبک مکالمه توضیح
خلاقیت بیشتر تعادل بیشتر بین پاسخ‌های تخیلی و اصلی ایجاد می‌کند.
دقیق تر پاسخ های واقعی، مختصر و دقیق ایجاد می کند.
 1. به عنوان مثال، با OpenAI به بینگ بگویید، “من در حال برنامه ریزی برای یک سفر تعطیلات هستم. بهترین مکان ها را برای لذت بردن با خانواده توصیه کنید.”
Bing With Openai
 1. برای شروع یک مکالمه جدید، کافی است روی دکمه موضوع جدید کلیک کنید، که با یک جارو نشان داده می شود. این ویژگی به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی یک مکالمه جدید را شروع کنید و سؤال دیگری بپرسید و امکان تماس مداوم و پویا با Chatbot را فراهم می‌کند.
Bing With Openai>figure

 1. Bing AI ممکن است عناوین تصاویر و قطعه‌هایی را که از اینترنت گرفته شده‌اند را نشان دهد. برای مشاهده کامل عکس‌ها، به وب‌سایت‌های پیشنهادی Bing AI بروید. لطفاً به خاطر داشته باشید که Bing با OpenAI در حال حاضر فقط اجازه دسترسی به عناوین و قطعات تصویر را می دهد و بینندگان را برای یک تجربه بصری کامل تر به وب سایت های جداگانه می فرستد.
Bing With Openai>

مزایای Bing با OpenAI ChatGPT

 • دقت: ChatGPT OpenAI، که یکی از دقیق‌ترین مدل‌های زبان موجود است، به Bing ChatGPT قدرت می‌دهد. این بدان معنی است که ممکن است به پاسخ هایی که دریافت می کنید اطمینان داشته باشید.
 • خلاقیت: Bing ChatGPT همچنین قادر به نوآوری است. اگر به دنبال ایده‌ها یا روش‌های جدیدی برای بیان خود هستید، Bing ChatGPT می‌تواند به شما کمک کند.
 • راحتی: Bing ChatGPT با Bing مرتبط است، بنابراین می‌توانید از آن برای جستجوی اطلاعات، دریافت مسیرها و انجام کارهای دیگر استفاده کنید. در نتیجه، ابزار بسیار مناسبی برای استفاده است.

نکات و ترفندها

 1. سوالات خاص بپرسید: هر چه سؤال شما صریح تر باشد، پاسخ ها دقیق تر است. به جای اینکه بپرسید “پایتخت فرانسه چیست؟” ممکن است بپرسید “پایتخت فرانسه چیست و جمعیت آن چقدر است؟”
 2. از کلمات کلیدی استفاده کنید: از کلمات کلیدی در سوالات خود استفاده کنید تا به چت ربات کمک کنید تا بفهمد به دنبال چه هستید. به جای اینکه بپرسید “معنای زندگی چیست؟” سعی کنید، “برخی از نظریه های فلسفی در مورد معنای زندگی چیست؟”
 3. از سبک های گفتگو استفاده کنید: Bing با OpenAI سه سبک بحث دارد: خلاقانه تر، متعادل تر، و دقیق تر. سبکی را انتخاب کنید که به بهترین وجه نیازهای شما را برآورده کند.
 4. صبور باشید: از آنجایی که Bing ChatGPT در حال حاضر در مرحله بتا است، ممکن است همیشه نتواند دقیقاً به سؤالات شما پاسخ دهد. اگر از پاسخ راضی نیستید، ممکن است سوال را دوباره بیان کنید یا لحن گفتگو را تغییر دهید.

همچنین بخوانید: همچنین ممکن است راهنمای ما را در

نتیجه گیری

در نهایت، ترکیب Bing و OpenAI ChatGPT تجربه جستجوی شما را به روش‌های مختلف بهبود می‌بخشد. با استفاده از نکات و تاکتیک های ارائه شده، می توانید در مکالمات به زبان طبیعی شرکت کنید، اطلاعات معتبری را با پاسخ های کامل به دست آورید و نتایج جستجوی خود را سفارشی کنید. با استفاده از گپ Bing که توسط ChatGPT پشتیبانی می‌شود، از افزایش تعامل، تحقیق سریع و دسترسی فوری به اطلاعات بهره مند شوید.

لطفاً نظرات و بازخورد خود را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • ×