» هوش مصنوعی » نحوه استفاده از برنامه ChatGPT در رایانه شخصی ویندوزی
هوش مصنوعی

نحوه استفاده از برنامه ChatGPT در رایانه شخصی ویندوزی

دی 11, 1348 1068

ChatGPT یک هوش مصنوعی جدید است که روش ارتباط ما را تغییر می دهد. این ابزار همه کاره است که می تواند برای طیف گسترده ای از وظایف مانند نوشتن، تحقیق و پروژه های خلاقانه استفاده شود. ChatGPT هنوز در حال کار است، اما این پتانسیل را دارد که روش کار و زندگی ما را تغییر دهد.

نحوه اجرای ChatGPT به عنوان یک برنامه ویندوز با استفاده از Edge

نصب این سایت به عنوان یک برنامه یکی از ویژگی های مایکروسافت اج است. این به شما امکان می دهد صفحات وب را به عنوان برنامه های کاربردی مستقل ویندوز اجرا کنید. از آنجایی که Chat GPT فقط به عنوان یک برنامه وب در دسترس است، می توانید وب سایت چت ربات هوش مصنوعی را دانلود کرده و آن را به عنوان یک برنامه روی رایانه شخصی خود نصب کنید. شبیه به نسخه آنلاین به نظر می رسد و کار می کند، با این استثنا که هیچ مؤلفه وب مانند نشانک ها، برگه ها و غیره وجود ندارد.

برای افزودن ChatGPT به عنوان یک برنامه ویندوز با استفاده از Edge:

 • با اطلاعات کاربری حساب خود به صفحه ChatGPT در مرورگر Edge وارد شوید.
 • سپس، برای ورود به منوی مرورگر، روی منوی سه نقطه کلیک کنید.
Chatgpt
 • به برنامه‌ها بروید و این سایت را به‌عنوان برنامه نصب کنید را انتخاب کنید.
Chatgpt>>
 • یک نام برای برنامه در پنجره نصب برنامه وارد کنید. ChatGPT را به عنوان مثال وارد کنید. وارد کردن نام، پیدا کردن نرم افزار نصب شده را آسان تر می کند.
 • برای افزودن یک نماد سفارشی، یک نماد را از دیسک محلی خود انتخاب کنید و روی گزینه Edit در زیر نصب برنامه کلیک کنید. می توانید GPT را به عنوان پیش فرض بگذارید.
 • بعد از کلیک بر روی Install، منتظر بمانید تا Windows سایت را به عنوان یک برنامه نصب کند.

پس از اتمام نصب، برنامه Chat GPT به طور خودکار باز می شود. می‌توانید آن را به نوار وظیفه پین ​​کنید و آن را راه‌اندازی کنید، یک میانبر دسکتاپ ایجاد کنید، و شروع خودکار را در ورود به دستگاه در گفتگوی نصب شده برنامه فعال کنید. تنظیمات خود را انتخاب کنید و سپس روی Allow کلیک کنید.

مانند هر برنامه دیگری در رایانه خود، می توانید برنامه را از منوی Start جستجو و اجرا کنید. Chat GPT، مانند نسخه وب، به شما نیاز دارد که پس از انقضای جلسه وارد سیستم شوید. هنگامی که وارد شدید، می توانید صحبت کنید یا برخی از ویژگی های شگفت انگیز ChatGPT را بررسی کنید.

از آنجایی که اساساً یک برنامه وب پیشرفته (PWA) است، چند ویژگی مرورگر را به ارث می برد. برای مثال، در برنامه، منوی سه نقطه و سپس More Tools را انتخاب کنید تا به ویژگی‌های پیوند چاپ، ارسال رسانه به دستگاه، بزرگنمایی و کپی کردن دسترسی داشته باشید.

کلید Win را فشار دهید و ChatGPT را تایپ کنید تا برنامه پین ​​شود. روی نماد برنامه کلیک راست کرده و Pin to Start یا Taskbar را از منوی ظاهر شده انتخاب کنید.

نحوه افزودن ChatGPT به عنوان برنامه ویندوز با استفاده از Chrome

Chrome مانند مایکروسافت اج دارای یک گزینه میانبر ایجاد است. شما می توانید از هر وب سایتی به عنوان یک برنامه بومی با افزودن آن به عنوان میانبر استفاده کنید. در اینجا نحوه تبدیل Chat GPT به یک میانبر Chrome آمده است.

 1. به وب‌سایت ChatGPT در Google Chrome بروید و با استفاده از حساب خود وارد شوید.
 2. در گوشه بالا سمت راست، روی منوی سه نقطه کلیک کنید.
Chatgpt Chrome/>

 • ابزارهای بیشتر و سپس ایجاد میانبر را انتخاب کنید.
 • در پنجره ایجاد میانبر، نامی را تایپ کنید.
>
 • گزینه Open as window را انتخاب کنید. بدون این، میانبر ChatGPT سایت را در یک پنجره جدید Chrome راه اندازی می کند نه در پنجره خودش.
 • برای تکمیل، روی دکمه ایجاد کلیک کنید.
 • از منوی Start، میانبر ChatGPT Chrome را انتخاب کنید. برای افزودن Shortcut به منوی Start و نوار وظیفه، روی آن راست کلیک کنید.

همچنین ChatGPT ورود با Google را بخوانید.

این مقاله به شما کمک می کند تا نحوه استفاده از ChatGPT را در رایانه شخصی ویندوز خود یاد بگیرید. ما اطمینان داریم که برای شما مفید بوده است. لطفاً نظرات و انتقادات خود را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • ×