» هوش مصنوعی » فتوشاپ بتا – ویرایش تصویر خود را به سطح بعدی ببرید
هوش مصنوعی

فتوشاپ بتا – ویرایش تصویر خود را به سطح بعدی ببرید

دی 11, 1348 1054

Adobe Photoshop یکی از محبوب ترین نرم افزارهای ویرایش تصویر در جهان است. طیف گسترده ای از ویژگی ها را برای کاربران در تمام سطوح مهارت، از ویرایش اولیه تا دستکاری پیشرفته عکس، ارائه می دهد.

فتوشاپ بتا چیست

Photoshop Beta یک برنامه جداگانه است که به کاربران امکان می دهد ویژگی های جدید بتا را مستقیماً در فتوشاپ آزمایش کنند. مشتریان Creative Cloud که در برنامه بتا شرکت کرده اند می توانند به آن دسترسی داشته باشند.

Photoshop Beta یک برنامه مجزا از Adobe Photoshop است که به کاربران اجازه می دهد تا ویژگی های جدید بتا را مستقیماً در فتوشاپ آزمایش کنند. این یکی از بسیاری از برنامه‌های Creative Cloud است.

در حالی که Adobe اکنون ویژگی‌های بتا را از طریق Adobe Firefly مبتنی بر وب ارائه می‌کند، برنامه بتای فتوشاپ به کاربران اجازه می‌دهد تا ویژگی‌های جدیدی را که نزدیک به پیاده‌سازی مستقیم در برنامه Photoshop هستند، آزمایش کنند.

Photoshop Beta از نظر عملکردی با برنامه Photoshop ارائه شده در Creative Cloud یکسان است. فقط لوگوی متفاوتی دارد و وایرفریم ها را در پس زمینه سفید نمایش می دهد. این به کاربران اجازه می‌دهد تا در مورد پیشرفت‌های آتی آزمایش و اطلاعات ارائه دهند.

چه چیزی در فتوشاپ بتا موجود است

مدل بتا دارای همه ابزارهای فتوشاپ مشابه نسخه استاندارد است، اما با برخی ویژگی‌های اضافی. Adobe اغلب ویژگی های جدید را امتحان می کند. همه آنها به یک شکل ارزیابی نمی شوند. برخی از ویژگی ها، مانند فیلترهای عصبی موجود در فتوشاپ، به عنوان ویژگی های بتا در نرم افزار تنظیم می شوند. می‌توانید نحوه اضافه کردن لبخند با استفاده از فیلترهای عصبی را در آموزش ما برای اضافه کردن لبخند در فتوشاپ ببینید. در نتیجه، ویژگی‌های خاصی به عنوان ویژگی‌های بتا هم در نسخه اصلی و هم در نسخه بتا فتوشاپ در دسترس هستند.

Photoshop Beta را می توان به جای Photoshop استفاده کرد. ابزارها، ویژگی‌ها یا مهارت‌های کمتری نسبت به برنامه کامل ارائه نمی‌کند. شما می توانید هر دو را به طور همزمان در سیستم خود اجرا کنید.

Photoshop Beta

از آنجایی که این نرم افزار بتا است، ویژگی های جدید دائما در حال تغییر هستند. فتوشاپ بتا ابزار Adobe’s AI Generative Fill را در می 2023 به جعبه ابزار اضافه کرد. در طول آزمایش بتا وب، این ابزار در Adobe Firefly نیز موجود است. لیست استفاده از Photoshop Generative Fill و راهنمای ما در مورد استفاده از ابزار Generative Fill فتوشاپ را ببینید. ویژگی Content Credentials Beta نیز برای امکان‌های واترمارک و اعطای اعتبار در آینده در دسترس است.

از آنجایی که Generative Fill جدیدترین ویژگی بتا است که در زمان نگارش مقاله به فتوشاپ بتا می‌رسد، اولین چیزی است که هنگام راه‌اندازی نرم‌افزار بتا متوجه آن خواهید شد. همه ابزارهای دیگر در جعبه ابزار خود قرار دارند، اما Generative Fill یک نوار ابزار شناور است که هنگام استفاده از هر ابزار انتخابی ظاهر می شود، و همچنین هنگام استفاده برای اولین بار با راهنمای کمکی همراه است.

انتظار داشته باشید که ابزارهای بتا بعدی یا آینده بر هر چیز دیگری اولویت داشته باشند. هنگامی که از هر ابزار بتا استفاده می کنید، می توانید با استفاده از نمادهای شست بالا و پایین و همچنین نماد پرچم برای گزارش هر گونه نتایج نامناسب، بازخورد Adobe را در مورد نتایج خود ارائه دهید. همچنین می‌توانید نتایج خود را مستقیماً با انجمن Adobe به اشتراک بگذارید.

چگونه می توانید فتوشاپ بتا دریافت کنید

اگر Creative Cloud. برای پیدا کردن آن فقط کافی است کمی کاوش کنید. برنامه‌های بتا در قسمت برنامه‌های Creative Cloud فهرست نشده‌اند، اما در آنجا هستند و برای مشترکین رایگان هستند.

Photoshop Beta“>برنامه بتا، مانند Adobe Firefly، فقط برای کاربران Adobe در دسترس است. Creative Cloud را در سیستم خود باز کنید و به دنبال برنامه های بتا در قسمت دسته ها در سمت چپ بگردید. خواهید دید که برنامه های بتا تقریباً برای همه نرم افزارهای Creative Cloud قابل دسترسی هستند. Photoshop (بتا) > Install در سیستم شما دانلود می شود.

مزایای استفاده از فتوشاپ بتا

  • دسترسی زودهنگام به ویژگی‌های جدید: می‌توانید به ویژگی‌های جدید دسترسی اولیه داشته باشید و قبل از اینکه در دسترس عموم قرار گیرند، آن‌ها را آزمایش کنید. این یک روش عالی برای بررسی موارد جدید در فتوشاپ و ارائه نظرات به Adobe در مورد چگونگی بهبود آن است.
  • کمک به بهبود Photoshop: وقتی از Photoshop بتا استفاده می‌کنید، به Adobe در بهتر کردن برنامه کمک می‌کنید. شما می توانید با گزارش اشکالات و ارائه نظرات به Photoshop تجربه بهتری برای همه کمک کنید.
  • یک متخصص فتوشاپ شوید: اگر در یادگیری فتوشاپ جدی هستید، استفاده از نسخه بتا یک راه عالی برای شروع است. اگر ویژگی‌های جدید را در حین معرفی یاد بگیرید، جلوتر خواهید بود و می‌توانید عکس‌های جذاب‌تری بگیرید.

همچنین بخوانید: ابزارهای قدرتمند هوش مصنوعی مولد در فتوشاپ بتا

این مقاله به شما کمک می‌کند تا با فتوشاپ بتا آشنا شوید. ما اطمینان داریم که برای شما مفید بوده است. لطفاً نظرات و بازخوردهای خود را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×