breadcrumbs_delimiter هوش مصنوعی breadcrumbs_delimiter سفارش: آوردن تجارت الکترونیک به عرضه رستوران
هوش مصنوعی

سفارش: آوردن تجارت الکترونیک به عرضه رستوران

دی 11, 1348 2070

اما Sysco همچنین سرمایه گذاری زیادی روی قابلیت های تجارت الکترونیک خود انجام داده است که به نسخه بسیار بهبود یافته ابزار اصلی خود برای خدمات شخصی سازی شده ختم شده است: فروشگاه، پلت فرم خرید دیجیتال این شرکت. . Sysco پلتفرم را برای تجربه خریدی بیشتر شبیه مصرف کننده، از جمله موارد پیشنهادی یا فراموش شده، به روز کرد – به همکاران فروش اجازه می دهد بیشتر روی پرورش حساب های جدید و موجود تمرکز کنند.

جودی سانسون، معاون اجرایی و مدیر ارشد بازرگانی Sysco، می‌گوید: «فروشندگان ما را مشاور فروش می‌نامند. قبل از اینکه Shop وجود داشته باشد، SCهای ما زمان زیادی را صرف سفارشات می کردند. اکنون که Shop ساخته شده است و به طور قابل توجهی بهبود یافته است، آنها از تاکتیکی بودن به یک شریک تجاری تبدیل شده اند.”

مشاوران فروش همچنان تلفن را برمی دارند و می گیرند. سفارشات مشتری محور اما اکنون، با هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی، آنها می‌توانند به طور فعال محصولاتی را که ممکن است دوست داشته باشند یا به آن‌ها نیاز داشته باشند، به مشتریان خود ارائه دهند. اگر رستوران ترجیح می دهد از تجارت الکترونیک استفاده کند، اکنون برای آنها نیز وجود دارد. Sysco روی فعال کردن نیروی فروش خود به صورت دیجیتالی تمرکز کرده است – و ثابت شده است که این امر محور یک تجربه خرید شخصی تر است.

این به زنجیره تامین نیز می رسد. Recipe for Growth به Sysco کمک کرده تا نیازهای مشتری را پیش بینی کند و مطمئن شود که محصول کافی برای پاسخگویی به تقاضا را ذخیره می کند و می خرد. اگر می‌خواهید تجارت الکترونیکی را ارائه دهید، باید درجاتی از خرید «راهروی بی‌پایان» را بپذیرید. این دقیقاً همان کاری است که Sysco انجام داده است، مدیریت بار در دسترس بودن محصول از طریق الگوریتم‌های پیشرفته یادگیری ماشین برای اطمینان از اینکه هر محصول می‌تواند تقریباً به هر مشتری در یک بازه زمانی معقول برسد.

به خاطر داشته باشید که Sysco بزرگترین شرکت تدارکات آشپزی در جهان است—این یک سازمان عظیم است، و این بدان معناست که فرصت تحول دیجیتال به همان اندازه بسیار زیاد بوده است. مصرف‌کنندگان – نه کسب‌وکارها – سهولت تجارت الکترونیک و تعداد وب‌سایت‌هایی را که از خریدهای قبلی برای اطلاع‌رسانی به توصیه‌ها استفاده می‌کنند، امری مسلم می‌دانند. Sysco می خواهد همین مزیت را برای مشاغل فراهم کند. به جز اینکه سعی نمی‌کند پیراهن مشابهی را پیشنهاد کند – به شناسایی محصول جدیدی کمک می‌کند که می‌تواند تجارت آنها را روان‌تر کند.

شاید این یک استیک گچبری باشد که قبلاً به روش سوسیس پخته شده است و به سرآشپز اجازه می دهد تا آن را قبل از آبکاری به سادگی بپزد. این نوع پیشنهاد اکنون می تواند از طریق پورتال های دیجیتالی شرکت، هم از طریق دسکتاپ و هم از طریق موبایل ارائه شود. یا، اگر شریکی ترجیح دهد، همچنان می تواند با یکی از حدود 5000 فروشنده موجود که اکنون آماده استفاده از این فناوری برای خدمات رسانی به آنها هستند، کار کند.

تام پک، مدیر ارشد اطلاعات و دیجیتال Sysco می‌گوید: «ما به اندازه یک رستوران‌دار کار را برای آنها آسان می‌کنیم. «ابزارها و پشته فناوری ما برای ارائه تجربه مشتری بدون اصطکاک، سلف سرویس و هوشمند طراحی شده اند. به عنوان مثال، اگر یک جایگزین، یک محصول متفاوت یا یک محصول بهتر ببینیم، می‌توانیم با تند کشیدن انگشت با تجربه خرید آنلاین یا تلفن همراه خود، آن‌ها را همانجا ارائه دهیم.

امروز، Sysco خدمات را سفارشی می‌کند و اجازه می‌دهد شخصی‌سازی را انجام دهد که هرگز برای رستوران‌ها در هنگام خرید مواد و مواد اولیه در دسترس نبوده است. و همه اینها به معنای ایجاد چارچوب‌های جدیدی است که امکان نوآوری بیشتر را فراهم می‌کند.

می‌گوید: «نمی‌توانم پایان [این فرآیند] را تصور کنم… هر سال، همه چیز بهتر می‌شود». سانسون. “اگر ما هر نیاز مشتری را برآورده کنیم، شاید پایانی وجود داشته باشد، اما تجربه من به من می گوید که پایانی وجود ندارد. جایی که نیاز مشتری وجود دارد، جایی است که ما به دنبال راه‌حل‌های خود می‌گردیم.”

این رویکرد B2C آینده‌نگر و مبتنی بر داده فقط به افراد ختم نمی‌شود، بلکه با آنها نیز شروع می‌شود. . دوبرابر کردن فناوری به معنای جستجو و پرورش ذهن‌های دیجیتالی است که می‌توانند به طور مستمر به Sysco کمک کنند تا چه میزان می‌تواند صنعت خود را تغییر دهد – و به این کارمندان فضایی با منابع و سرمایه‌ای که برای پیشرفت نیاز دارند ارائه دهد. به این ترتیب، رویکرد مشتری محور Sysco به هر دو طرف می رسد. گسترش منابع خود در خارج و داخل سازمان.

به عبارت دیگر، در حالی که این شرکت در حال ارائه ابزارهایی برای تسهیل فرآیند خرید و انتخاب آگاهانه‌تر به مشتریان خود است، همچنین افراد خود را با فرصت‌های بزرگ و چالش‌های انرژی‌بخش توانمند می‌کند.

این مقاله توسط آزمایشگاه برند WIRED برای گروه مشاوره بوستون تهیه شده است.

***

منبع : https://www.wired.com

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×