» هوش مصنوعی » ربات چت هوش مصنوعی اینستاگرام: آنچه باید بدانید
هوش مصنوعی

ربات چت هوش مصنوعی اینستاگرام: آنچه باید بدانید

دی 11, 1348 1068

هوش مصنوعی اینستاگرام در حال کار بر روی ویژگی مشابه هوش مصنوعی من اسنپ چت است که به کاربران امکان می دهد با دستیار هوش مصنوعی در برنامه ارتباط برقرار کنند.

پس از راه‌اندازی خیره‌کننده ChatGPT در ماه نوامبر، موجی از شرکت‌های دیجیتال به سرعت در حال کار برای توسعه ربات‌های گفتگوی مبتنی بر هوش مصنوعی خود هستند که به دلیل نیاز به ماندن در محیط الکترونیکی مرتبط مرتبط است. شرکت‌ها در حال رقابت برای ترکیب هوش مصنوعی هستند تا با این فناوری تغییردهنده بازی همگام شوند.

متا به سرعت پیشرفت‌هایی را در فناوری هوش مصنوعی مولد پذیرفته و بدون زحمت آنها را در انواع عملکردها در سراسر پلتفرم‌های خود، از جمله بازاریابی، ادغام کرده است. در حال حاضر، این شرکت در حال آزمایش یک عملکرد خلاقانه اینستاگرام است.

متا قبلاً اعلام کرده بود که قصد دارد هوش مصنوعی را در مسنجر، واتس‌اپ و اینستاگرام آزمایش کند. زاکربرگ در ماه فوریه اعلام کرد که هدف بلندمدت این شرکت ایجاد «شخصیت‌های هوش مصنوعی است که می‌توانند به روش‌های مختلف به مردم کمک کنند.» در اینستاگرام، او گفت که شرکت روی هوش مصنوعی برای بهینه‌سازی فیلترها و تبلیغات تمرکز کرده است.

اینستاگرام هوش مصنوعی

روز سه‌شنبه، الساندرو پالوزی، یک افشاگر و توسعه‌دهنده تلفن همراه برجسته، فاش کرد که اینستاگرام در حال کار بر روی ربات چت خود است. این ربات چت قرار است قادر به پاسخگویی به سوالات، ارائه مشاوره و کمک به فرمول بندی پیام باشد.

طبق گفته Paluzzi، کاربران می‌توانند بین 30 شخصیت مختلف برای عوامل هوش مصنوعی انتخاب کنند. با توجه به پست او، این می تواند ایده های خلاقانه ای برای “پیدا کردن بهترین راه برای ابراز وجود” ارائه دهد.

اینستاگرام در حال کار بر روی آوردن عوامل هوش مصنوعی (ربات‌ها) به چت‌های شما برای تجربه‌ای سرگرم‌کننده و جذاب‌تر است 👀

کارگزاران هوش مصنوعی می‌توانند به سؤالات پاسخ دهند و مشاوره بدهند.
شما می‌توانید از بین 30 شخصیت مختلف انتخاب کنید.

کاربران می‌توانند از چت ربات هوش مصنوعی اینستاگرام بخواهند تا هنگام مکالمه با دیگران، با علامت @@ نام آن در چت، به یک مکالمه ملحق شود.

— الساندرو پالوزی (@alex193a) 5 ژوئن 2023

Snapchat یک ویژگی جدید با نام “ener = فوریه “nointegrloates”> href=”https://chat.openai.com/” target=”_blank” rel=”noreferrer noopener nofollow”>ChatGPT را وارد برنامه خود کنید. این ویژگی نوآورانه به کاربران اجازه می دهد تا با یک دستیار مجهز به هوش مصنوعی تعامل داشته باشند، سؤال بپرسند و حتی آن را در مکالمه با دوستان انسانی خود بگنجانند. با این حال، برخی از کاربران عملکرد هوش مصنوعی اسنپ چت را مورد انتقاد قرار داده و چت ها را “وحشتناک” می نامند، در حالی که برخی دیگر نگرانی های مربوط به حریم خصوصی را در مورد نحوه مدیریت فناوری هوش مصنوعی با اطلاعاتی که دریافت می کند برجسته کرده اند.

اینستاگرام انتظار دارد قبل از راه اندازی نسخه بتا چت ربات هوش مصنوعی خود با احتیاط عمل کند. این پلتفرم مطمئناً با در نظر گرفتن حریم خصوصی کاربر و پیامدهای اخلاقی فناوری هوش مصنوعی، تحقیقات گسترده ای در مورد این نگرانی ها انجام خواهد داد.

نحوه استفاده از چت ربات هوش مصنوعی اینستاگرام

اینستاگرام در حال آزمایش یک ربات چت هوش مصنوعی است که کاربران می توانند از طریق پیام های مستقیم به آن دسترسی داشته باشند. ربات چت که در حال حاضر در حال توسعه است، با تایپ کردن «@» در یک پیام مستقیم قابل دسترسی است. هنگامی که این کار را انجام می دهید، یک گزینه AI در بالای پیام نمایش داده می شود.

ربات چت شبیه به هوش مصنوعی من اسنپ چت است، با این تفاوت که در صفحات چت افراد به عنوان یک چت مجزا نشان داده می شود. اینستاگرام تصمیم گرفته است که چت بات خود را از طریق یک درخواست در دسترس قرار دهد.

یادآوری این نکته مهم است که Paluzzi یک محقق برنامه است و این قابلیت هنوز فعال نشده است. اینستاگرام هنوز مشخص نکرده است که چت بات چه زمانی در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.

Instagram Ai

در ماه‌های بعد، شرکت به زمان بیشتری برای گسترش ویژگی‌های ربات چت نیاز دارد. با این حال، پتانسیل چت ربات واضح است. این پتانسیل را دارد که ابزار مفیدی هم برای مشاغل و هم برای افراد باشد.

ممکن است کسب و کارها از چت بات برای پاسخ به سؤالات مشتری، بازاریابی محصولات و خدمات آنها و جمع آوری بازخورد استفاده کنند. ربات چت ممکن است در ویژگی‌های اینستاگرام، کشف محتوای جدید و تعامل با سایر کاربران به کاربران کمک کند.

راه اندازی چت ربات هوش مصنوعی اینستاگرام یک گام بزرگ به جلو است. این نشان دهنده تعهد اینستاگرام به ادغام هوش مصنوعی برای بهبود پلتفرم خود و ارائه تجربه کاربری بهتر است.

ربات چت این پتانسیل را دارد که ابزار مفیدی هم برای مشاغل و هم برای کاربران باشد. جالب است که ببینید اینستاگرام چگونه از چت بات در ماه‌های آینده توسعه می‌دهد و از آن استفاده می‌کند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×