» هوش مصنوعی » دگرگونی جستجوی جی میل با ویژگی های مجهز به هوش مصنوعی
هوش مصنوعی

دگرگونی جستجوی جی میل با ویژگی های مجهز به هوش مصنوعی

دی 11, 1348 2071

Google به‌تازگی یک ارتقاء تغییردهنده بازی را برای سرویس ایمیل محبوب خود، Gmail، در هدف مستمر خود برای استفاده از پتانسیل هوش مصنوعی (AI) منتشر کرده است. گوگل امیدوار است با استفاده از قابلیت‌های جستجوی مبتنی بر هوش مصنوعی، ابزار کارآمدتر و دقیق‌تری برای کشف ایمیل‌های مورد نیاز مصرف‌کنندگان ارائه دهد. این مقاله عناصر ضروری این ابزار جستجوی جدید را بررسی می‌کند و مزایایی را که برای کاربران جیمیل فراهم می‌کند نشان می‌دهد.

عملکرد جستجوی پیشرفته Gmail

به لطف آخرین اختراع Google، جستجوی ایمیل های خاص در Gmail بسیار ساده تر می شود. ویژگی جدید جستجوی مبتنی بر هوش مصنوعی احتمالاً نحوه عبور افراد از صندوق ورودی خود را تغییر خواهد داد. این روش کار می کند:

Gmail Search
  1. تجزیه و تحلیل پیشرفته: وقتی جستجویی را در Gmail شروع می‌کنید، الگوریتم‌های قدرتمند یادگیری ماشینی Google کار را به دست می‌گیرند. آنها به طور کامل عبارت جستجو، ایمیل‌های اخیر و سایر معیارهای مهم شما را بررسی می‌کنند تا فهرست کاملی از نتایج احتمالی ایجاد کنند.
  2. نتایج ساده شده: نتایج جستجو به طور منظم در دو بخش دسته بندی می شوند. بخش «نتایج برتر» مرتبط‌ترین ایمیل‌ها را نشان می‌دهد، در حالی که نتایج باقی‌مانده در بخش «نتایج بیشتر» ارائه می‌شوند.
  3. ارتباط برجسته شده: ناحیه «نتایج برتر» یک حاشیه آبی دارد که نشان می‌دهد بیشتر به عبارت جستجوی شما مرتبط است. این به شما امکان می دهد تا به سرعت حساس ترین ایمیل ها را شناسایی کنید.
  4. مشاهده یکپارچه: با یک کلیک، می‌توانید هر ایمیلی را از قسمت «نتایج برتر» بررسی کنید. این دسترسی مستقیم تضمین می‌کند که به سرعت به مواردی که به دنبال آن هستید می‌رسید.
  5. نتایج توسعه‌یافته: علاوه بر برجسته‌شده «نتایج برتر»، می‌توانید با انتخاب گزینه «نتایج بیشتر» بیشتر جستجو کنید. این امکان دسترسی به نتایج جستجوی باقیمانده را فراهم می‌کند و اطمینان می‌دهد که هیچ چیز نادیده گرفته نمی‌شود.

گنجاندن

جستجوی مبتنی بر هوش مصنوعی به لطف دقت بیشتر، نتایجی را ارائه می‌دهد که مخصوصاً با نیازهای شما مطابقت دارد. ادغام نتایج سایر محصولات Google مانند Drive، Calendar و Docs تجربه جستجوی جامع تری را تضمین می کند. علاوه بر این، طرح‌بندی کاربرپسند، که شامل یک ناحیه «نتایج برتر» به‌صورت گرافیکی برجسته شده است، کشف اطلاعات مورد نظرتان را آسان‌تر از همیشه می‌کند.

کاربران Gmail در سرتاسر جهان باید انتظار یک تجربه ایمیل کارآمدتر و ساده‌تر را داشته باشند، زیرا Google همچنان به ارائه این قابلیت ادامه می‌دهد. جستجوی مبتنی بر هوش مصنوعی Gmail تنظیم شده است تا بهره‌وری را تغییر دهد و مدیریت ایمیل را آسان کند و اطلاعات مرتبط را به روش‌هایی که قبلاً هرگز امکان‌پذیر نبود، در دسترس شما قرار دهد.

همچنین نحوه روشن کردن Google AI Generative Search را نیز بخوانید.

مزایای جستجوی مبتنی بر هوش مصنوعی در Gmail

  1. نتایج دقیق تر: ابزار جستجوی جدید، که مبتنی بر یادگیری ماشینی است، دقت نتایج جستجو را به طرز چشمگیری افزایش می دهد. مدل‌های هوش مصنوعی با در نظر گرفتن جنبه‌های متعددی مانند عبارت جستجو و ایمیل‌های اخیر، فهرستی تنظیم‌شده از ایمیل‌ها را تولید می‌کنند که به احتمال زیاد به درخواست کاربر مرتبط هستند.
  2. جستجوی جامع: جستجوی مبتنی بر هوش مصنوعی نتایج سایر محصولات Google مانند Drive، Calendar و Docs را علاوه بر ایمیل‌ها ادغام می‌کند. این اتصال به کاربران امکان می‌دهد تا با یک جستجو به راحتی به تمام اطلاعات حیاتی خود دسترسی داشته باشند و گردش کار خود را بهینه کنند.
  3. رابط کاربر پسند: استفاده از جستجوی مبتنی بر هوش مصنوعی Gmail ساده است. قسمت “نتایج برتر” از نظر زیبایی با یک حاشیه آبی جدا شده است و تشخیص مرتبط ترین ایمیل ها را برای کاربران در یک نگاه ساده تر می کند. کاربران ممکن است با کلیک بر روی هر ایمیلی در بخش “نتایج برتر” به سرعت اطلاعات مورد نظر خود را دریافت کنند. علاوه بر این، پیوند «نتایج بیشتر» به بازدیدکنندگان این امکان را می دهد که به سرعت نتایج جستجوی باقی مانده را ببینند.

نتیجه گیری

انتشار جستجوی مبتنی بر هوش مصنوعی توسط گوگل در Gmail گام بزرگی در جهت بهبود جستجوی ایمیل است. این ویژگی به کاربران اجازه می‌دهد تا با استفاده از تکنیک‌های یادگیری ماشینی، ایمیل‌ها و فایل‌های خاصی را با کارآمدتر و دقیق‌تر کشف کنند. ابزار جستجوی جدید چندین مزیت، از جمله دقت نتایج، جستجوی جامع در محصولات Google و رابط کاربری آسان را ارائه می‌دهد. کاربران Gmail باید انتظار داشته باشند که با کمک هوش مصنوعی، تجربه ایمیلی سازنده‌تر و روان‌تری داشته باشند، زیرا این ویژگی همچنان برای کاربران در سراسر جهان عرضه می‌شود.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×