» هوش مصنوعی » دستیار Dropbox AI: روشی جدید برای کار در فضای ابری
هوش مصنوعی

دستیار Dropbox AI: روشی جدید برای کار در فضای ابری

دی 11, 1348 1089

Dropbox، یک سرویس معروف ذخیره‌سازی فایل، از انتشار دو ابزار جدید مبتنی بر هوش مصنوعی خبر داد: Dropbox Dash و Dropbox AI. این شرکت قصد دارد از هوش مصنوعی برای افزایش کارایی و تغییر کار دانش استفاده کند.

Dropbox Dropbox Ventures را راه‌اندازی کرد

Dropbox Dash یک ابزار جستجوی جهانی مبتنی بر هوش مصنوعی است که منحصراً برای موارد مرتبط با کار در نظر گرفته شده است. Dash با تشخیص مشکلات کارکنان دانش در کشف و مدیریت اطلاعات پراکنده در پلتفرم‌های متعدد، نوار جستجوی واحدی را ارائه می‌کند که ابزارها، برنامه‌ها و مواد مختلف را ادغام می‌کند. Dash به کاربران اجازه می دهد تا با ادغام با پلتفرم های اصلی مانند Google Workspace، Microsoft Outlook و Salesforce، به سرعت همه داده های مربوطه خود را در یک مکان پیدا کنند.

این ابزار از یادگیری ماشینی برای یادگیری مداوم و افزایش مهارت‌های جستجوی خود هنگام تعامل کاربران با آن استفاده می‌کند. پشته‌ها که به کاربران امکان ذخیره و سازماندهی پیوندها را می‌دهند و صفحه شروع، داشبورد ساده‌ای که امکان دسترسی به جستجوی جهانی Dash، پشته‌ها، میانبرهای کاری اخیر و شروع جلسه را می‌دهد، نیز در افزونه مرورگر Dropbox Dash گنجانده شده‌اند.

جستجوی جهانی Dropbox Dash مبتنی بر هوش مصنوعی

Dropbox همچنین قصد دارد با معرفی هوش مصنوعی مولد، عملکرد Dash را بهبود بخشد، که به آن اجازه می‌دهد اطلاعات را از داده‌های شخصی و شرکتی کاربران به منظور ارائه پاسخ‌های سریع و ارائه محتوای مرتبط به نمایش بگذارد. این توسعه یافتن اطلاعات داخلی مانند تعطیلات کاری را آسان‌تر می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد فقط از Dash بپرسند و پاسخ‌های سریع دریافت کنند.

افزونه مرورگر Dropbox Dash با گنجاندن ویژگی‌های زیر فراتر از جستجوی جهانی است:

پشته ها: مجموعه های هوشمندی که امکان ذخیره، مرتب سازی و بازیابی موثر URL ها را فراهم می کند. پشته‌ها، مانند فایل‌های موجود در پوشه‌ها یا آهنگ‌های موجود در فهرست‌های پخش، یک لایه مشترک برای سازماندهی اطلاعات ابری شما فراهم می‌کنند.

صفحه شروع: داشبورد تلفیقی که دسترسی به جستجوی سراسری Dash، پشته‌ها، میانبرهای کاری اخیر و شروع جلسه را فراهم می‌کند. این عملکرد ناوبری روزانه را ساده می کند و به کاربران اجازه می دهد تا روی کارهای مهم تمرکز کنند و بهره وری را افزایش دهند.

Dropbox Dash در حال حاضر در مرحله بتا است و به تعداد محدودی از مشتریان انگلیسی ارائه می شود. افراد علاقه مند می توانند برای دسترسی به لیست انتظار بپیوندند.

Dropbox Ai

هوش مصنوعی دراپ باکس، که بر بهبود پیش نمایش فایل ها تمرکز دارد، یکی دیگر از موارد مهم دیگر است. کاربران اکنون می توانند بدون نیاز به پیمایش دستی در فایل کامل با استفاده از فناوری هوش مصنوعی به توضیحات مختصر مقالات یا فیلم های عظیم دسترسی داشته باشند. علاوه بر این، کاربران می‌توانند سؤالات خود را بپرسند و راه‌حل‌های سریع را دریافت کنند و از جستجوی دستی در میان فایل‌های گسترده اجتناب کنند. Dropbox قصد دارد دسترسی Dropbox AI را برای پوشش دادن فایل‌ها و کل حساب‌های Dropbox در آینده افزایش دهد.

Dropbox Ai

Dropbox همچنین از ایجاد Dropbox Ventures، یک صندوق استارت آپی 50 میلیون دلاری خبر داد. این برنامه به دنبال کمک به استارتاپ هایی است که آینده اشتغال را از طریق فناوری های هوش مصنوعی تغییر می دهند. شرکت‌های پرتفویی که برای Dropbox Ventures انتخاب می‌شوند، حمایت مالی و راهنمایی برای توسعه راه‌حل‌های مبتنی بر هوش مصنوعی دریافت خواهند کرد.

Dropbox AI Ventures، یک پروژه مخاطره آمیز 50 میلیون دلاری، انگیزه ای جسورانه برای تغییر آینده کار از طریق هوش مصنوعی است. این برنامه به دنبال سرمایه‌گذاری در شرکت‌های پیشرفته است که از هوش مصنوعی برای تغییر نحوه عملکرد ما استفاده می‌کنند. شرکت‌های پورتفولیو این توانایی را دارند که با پشتوانه مالی، مربیگری و دسترسی به پایگاه کاربری عظیم Dropbox با بیش از ۷۰۰ میلیون کاربر ثبت‌شده، تجربیات جدیدی را به مخاطبان در سراسر جهان ارائه دهند.

در راستای تعهد آنها به اعتماد و استقرار مسئولانه هوش مصنوعی، Dropbox اصول هوش مصنوعی را ایجاد کرده است. این اصول به حفظ حریم خصوصی مصرف کننده، باز بودن و کاهش تعصب در سیستم های هوش مصنوعی اهمیت می دهد. آنها به عنوان دستورالعملی برای تیم های Dropbox AI عمل می کنند که محصولات و ویژگی های هوش مصنوعی را توسعه می دهند.

Dropbox Ai

تمرکز Dropbox AI بر ارائه تجربیات یکپارچه به مشتریان، امکان دسته‌بندی، مدیریت و بازیابی کارآمد فایل‌های مرتبط با کار باقی می‌ماند. این استارت‌آپ امیدوار است با ادغام فناوری‌های هوش مصنوعی، از پتانسیل کامل کار دانش استفاده کند و بهره‌وری را برای کاربران خود افزایش دهد.

هوش مصنوعی Dropbox می‌تواند فوراً مطالب را خلاصه کند

Dropbox همچنین هوش مصنوعی را در پیش‌نمایش فایل‌ها، یکی از پربازدیدترین صفحات وب، به عنوان بخشی از یک پیشنهاد جدید با نام Dropbox AI، ترکیب می‌کند. مشتریانی که از Dropbox AI استفاده می‌کنند می‌توانند در وقت خود صرفه‌جویی کنند:

  • درک سریع اسناد یا فیلم های عظیم بدون نیاز به تجزیه کل فایل. مشتریان می توانند مواردی مانند قراردادها و سوابق جلسات را با کلیک یک دکمه خلاصه کنند.
  • به دست آوردن اطلاعات بدون نیاز به جستجوی دستی در میان فایل های بزرگ. به سادگی یک سوال بپرسید و در عرض چند ثانیه پاسخ دریافت خواهید کرد.
  • مشتریان می‌توانند در آینده نزدیک از هوش مصنوعی Dropbox در پوشه‌های خود و همچنین حساب Dropbox کامل خود استفاده کنند.

هوش مصنوعی Dropbox برای پیش نمایش فایل ها هنوز در مرحله بتا است. اکنون در ایالات متحده برای همه مشتریان Dropbox Pro و Dropbox Teams قابل دسترسی است.

همچنین بخوانید: همچنین ممکن است راهنمای ما در مورد Stability AI.phandation.phandation.

نتیجه گیری

Dropbox AI Sidekick با معرفی یک رویکرد جدید برای بهره‌وری، کار ابری را متحول می‌کند. به لطف قابلیت های پیشرفته هوش مصنوعی، جستجوی اطلاعات را ساده می کند، پیش نمایش فایل ها را بهبود می بخشد و بینش سریعی را ارائه می دهد. Sidekick با توانمندسازی کاربران برای یافتن سریع آنچه که نیاز دارند و خلاصه‌های ارزشمندی دارد، روش انجام کار در فضای ابری را تغییر می‌دهد و کارآمدتر و یکپارچه‌تر می‌کند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×