» هوش مصنوعی » به‌روزرسانی جدید برای تجربه مولد جستجوی Google
هوش مصنوعی

به‌روزرسانی جدید برای تجربه مولد جستجوی Google

دی 11, 1348 1081

Google تعداد بهبودهایی را در ویژگی Search Generative Experience (SGE) خود اعلام کرده است. به‌روزرسانی‌ها شامل فرآیند تولید عکس فوری هوش مصنوعی، پاسخ‌های مرتبط‌تر و آموزنده‌تر و حالت مکالمه جدیدی است که به کاربران امکان می‌دهد سؤالات بعدی را بپرسند.

Google یک YouTube Short جدید پست کرد و از کاربران بیشتری دعوت کرد تا از طریق Search Labs، Search Generative Experience (SGE) را آزمایش کنند. برای دسترسی به این ویژگی، کاربران می‌توانند در آزمایشگاه‌های جستجو در وب‌سایت جستجوی Google ثبت‌نام کنند. گوگل پیشرفت های متعددی را در جستجوی Generative Experience نشان داد.

در اینجا چیزی است که می‌توانید از مرورهای بهبود یافته هوش مصنوعی در Google SGE انتظار داشته باشید. این مقاله را بخوانید تا نحوه روشن کردن جستجوی مولد هوش مصنوعی Google

را بخوانید.

به‌روزرسانی تجربه مولد جستجوی Google

از هوش مصنوعی مولد برای بهبود جستجو استفاده کنید

با قابلیت‌های جدید هوش مصنوعی مولد جستجو در جستجوی Google، اکنون می‌توانید موضوعی را سریع‌تر درک کنید، دیدگاه‌ها و بینش‌های جدید را کشف کنید و کارها را راحت‌تر انجام دهید.

برای مثال، اگر سؤالی مانند «بهترین رستوران‌های سانفرانسیسکو برای یک گروه چهار نفره کدامند؟» بپرسید، معمولاً، ممکن است این یک سؤال را به سؤال‌های کوچک‌تر تقسیم کنید، مانند «بهترین رستوران‌های سانفرانسیسکو کدامند؟» و «برخی از رستوران‌هایی که می‌توانند یک گروه را در خود جای دهند کدامند؟». سپس، باید حجم وسیعی از اطلاعات در دسترس را مرتب کنید و خودتان شروع به جمع آوری چیزها کنید.

با تجربه جدید ایجاد کننده جستجو، جستجو می تواند برخی از این کارهای سنگین را برای شما انجام دهد. وقتی عبارت «چه چیزی برای خانواده‌ای با بچه‌های زیر 3 سال و یک سگ، دره بریس یا قوس‌ها بهتر است؟» را جستجو می‌کنید، یک عکس فوری مبتنی بر هوش مصنوعی از حقایق مهمی که باید در نظر بگیرید، به همراه پیوندهایی برای غواصی عمیق‌تر مشاهده می‌کنید.

Search Generative Experience

مراحل بعدی پیشنهادی در زیر این عکس فوری فهرست شده است. می‌توانید سؤال‌های بعدی بپرسید، مانند «چه مدت باید در برایس کانیون با بچه‌ها بگذرانم؟؟» وقتی روی یکی از آنها ضربه می‌زنید، به حالت مکالمه جدیدی وارد می‌شوید که در آن می‌توانید سؤالات بیشتری درباره موضوعی که به آن نگاه می‌کنید از Google بپرسید.

متن از سؤالی به سؤال دیگر منتقل می شود و به شما امکان می دهد به طور طبیعی کاوش کنید. همچنین نقاط پرش مفیدی برای اطلاعات وب و انواع دیدگاه ها برای کاوش پیدا خواهید کرد.

هوش مصنوعی مولد می تواند به شما در خرید کمک کند

هوش مصنوعی مولد در جستجو می‌تواند با ارائه یک عکس فوری کامل از محصول یا خدماتی که به آن علاقه دارید به شما در تصمیم‌گیری آگاهانه درباره خرید کمک کند. این عکس فوری شامل عناصری مانند قیمت‌گذاری، نظرات، رتبه‌بندی‌ها و توضیحات محصول است. این اطلاعات می تواند به شما در مقایسه محصولات و خدمات مختلف کمک کند و بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

Search Generative Experience

تجربه خرید جدید هوش مصنوعی مولد بر اساس نمودار خرید Google ساخته شده است، که جامع ترین مجموعه داده جهان از محصولات، فروشندگان، مارک ها، نظرات و موجودی است. نمودار خرید بیش از 35 میلیارد لیست محصول دارد و هر ساعت با بیش از 1.8 میلیارد لیست جدید به روز می شود. این بدان معنی است که کاربران همیشه می توانند نتایج به روز و قابل اعتماد را هنگام خرید پیدا کنند.

گستره وسیعی از صداها و منابع

Google تجربه ایجاد جستجوی جدید خود را برای برجسته کردن و جلب توجه به محتوا در وب طراحی کرده است. این باعث می شود افراد به راحتی در موضوعی که در حال یادگیری هستند غواصی کنند. از آنجایی که Google هوش مصنوعی مولد را به جستجو می آورد، آنها متعهد هستند که به ارسال ترافیک ارزشمند به سایت ها در سراسر وب ادامه دهند.

Google همچنین معتقد است که تبلیغات بخش مهمی از نحوه عملکرد وب هستند و به افراد کمک می کنند محصولات و خدمات مرتبط را پیدا کنند. در این تجربه مولد جدید، تبلیغات جستجو همچنان در جایگاه های تبلیغاتی اختصاصی در سراسر صفحه نمایش داده می شوند. Google به تعهد خود نسبت به شفافیت تبلیغات پایبند است و اطمینان حاصل می کند که تبلیغات از نتایج جستجوی ارگانیک متمایز است.

نتیجه گیری

این تغییرات Google’s Search Generative Experience (SGE) به گونه‌ای طراحی شده‌اند که SGE را جامع‌تر، آموزنده‌تر و کاربرپسندتر کند. به طور کلی، به روز رسانی SGE یک پیشرفت قابل توجه است. آنها SGE را به ابزاری جامع تر، آموزنده و کاربرپسندتر برای جستجوی اطلاعات در وب تبدیل می کنند. اگر هنوز SGE را امتحان نکرده‌اید، توصیه می‌کنم آن را امتحان کنید.

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×