breadcrumbs_delimiter اخبار breadcrumbs_delimiter انویدیا و مایکروسافت برای تسریع هوش مصنوعی شریک هستند
اخبار

انویدیا و مایکروسافت برای تسریع هوش مصنوعی شریک هستند

دی 11, 1348 003

NVIDIA همکاری خود را با Azure Machine Learning مایکروسافت در کنفرانس Microsoft Build برای ترکیب نرم افزار NVIDIA AI Enterprise اعلام کرد. با ارائه یک پلتفرم ایمن و آماده برای شرکت، همکاری ما در نظر دارد به سازمان‌ها کمک کند تا جاه‌طلبی‌های هوش مصنوعی خود را افزایش دهند.

NVIDIA

مشتریان با استفاده از یادگیری ماشینی Azure به مجموعه گسترده ابزارها و چارچوب‌های NVIDIA AI Enterprise، از جمله بیش از 100 چارچوب و ابزار هوش مصنوعی که به طور کامل توسط NVIDIA AI Enterprise پشتیبانی می‌شوند، دسترسی خواهند داشت. به لطف این اتصال، کسب‌وکارها می‌توانند به سرعت برنامه‌های هوش مصنوعی سفارشی‌شده را طراحی، اجرا و مدیریت کنند.

یکی از مزایای اصلی این مشارکت، در دسترس بودن NVIDIA منابع محاسباتی تسریع شده برای آموزش و استنتاج مدل هوش مصنوعی. کاربران Azure Machine Learning می‌توانند از این منابع برای تسریع توسعه هوش مصنوعی خود استفاده کنند.

این اتصال همچنین تضمین می‌کند که کاربران یادگیری ماشینی Azure بیشترین سرعت و امنیت را حفظ می‌کنند. سازمان‌ها ممکن است با پیاده‌سازی نرم‌افزار NVIDIA AI Enterprise به قابلیت‌های هوش مصنوعی ایمن و آماده تولید و پشتیبانی حرفه‌ای دسترسی داشته باشند.

NVIDIA AI Enterprise دارای چندین مؤلفه است، از جمله NVIDIA RAPIDS برای سرعت بخشیدن به حجم کاری علم داده، NVIDIA Metropolis برای توسعه مدل‌های vision AI، و NVIDIA Triton Inference Server برای استقرار و اجرای مدل استاندارد.

یک پیش‌نمایش فنی محدود از ادغام NVIDIA AI Enterprise با Azure Machine Learning در حال حاضر در دسترس است. علاوه بر این، سازمان‌ها ممکن است از طریق Azure Marketplace به NVIDIA AI Enterprise دسترسی داشته باشند و گزینه‌های خود را برای توسعه و پیاده‌سازی ایمن و پشتیبانی‌شده هوش مصنوعی گسترش دهند.

علاوه بر اتصال با یادگیری ماشینی Azure، NVIDIA Omniverse Cloud، یک راه حل پلتفرم به عنوان یک سرویس، اکنون به عنوان یک پیشنهاد خصوصی برای شرکت ها در Microsoft Azure در دسترس است. Omniverse Cloud یک پلت فرم ابری کامل برای برنامه ریزی، توسعه، استقرار و مدیریت برنامه های کاربردی متاورس صنعتی در مقیاس بزرگ است.

همچنین Microsoft Build 2023: رونمایی از قدرت هوش مصنوعی و نوآوری را بخوانید .

ادامه خواندن

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×