» هوش مصنوعی » اثر هنری تولید شده توسط هوش مصنوعی عروسک باربی
هوش مصنوعی

اثر هنری تولید شده توسط هوش مصنوعی عروسک باربی

دی 11, 1348 2047

عروسک های باربی اسباب بازی هایی هستند که بسیاری از مردم آن را دوست دارند. آنها مدت زیادی است که وجود دارند و در بسیاری از مکان ها فروخته می شوند. مردم با عروسک های باربی انواع مختلفی از هنرها را ساخته اند، مانند تصاویر و مجسمه ها. اما اگر بتوانیم از یک کامپیوتر برای ساختن هنر عروسک باربی جدید استفاده کنیم چه؟ آثار هنری تولید شده توسط هوش مصنوعی نوعی هنری است که از رایانه برای ساختن چیزهایی مانند تصاویر، صداها، کلمات یا چیزهای دیگر استفاده می کند. راه‌های زیادی برای ساخت آثار هنری تولید شده توسط هوش مصنوعی با رایانه وجود دارد، مانند NightCafe Creator، Dall-E، و غیره. این روش‌ها از انواع رایانه‌ها و روش‌های مختلف برای ساختن تصاویر بر اساس کلمات استفاده می‌کنند.

در این مقاله، در مورد آثار هنری تولید شده توسط هوش مصنوعی عروسک باربی صحبت خواهیم کرد و خواهیم دید که چگونه روش های مختلف می توانند تصاویر متفاوتی را بر اساس کلمات مشابه یا مشابه ایجاد کنند. همچنین در مورد چیزهای خوب و بد استفاده از رایانه برای ساختن هنر عروسک باربی، و معنای آن برای ما و هنر صحبت خواهیم کرد.

سازنده کافه شبانه

Barbie Doll Ai Generate

سازنده کافه شبانه پلتفرمی است که به هر کسی اجازه می‌دهد هنری شگفت‌انگیز خلق کند. در چند ثانیه با هوش مصنوعی این سرگرم کننده، سریع و رایگان برای استفاده است، با گزینه ها و تنظیمات مختلف برای سفارشی کردن آثار خود. شما می توانید از بین مدل های مختلف مانند SDXL، VQGAN+CLIP، BigGAN و … که دارای نقاط قوت و ضعف متفاوتی از نظر کیفیت، تنوع و سرعت هستند، انتخاب کنید. همچنین می‌توانید از روش‌های نمونه‌گیری مختلف مانند پایدار، متنوع، آشفته و غیره که بر نحوه تولید تصاویر تأثیر می‌گذارند، انتخاب کنید. همچنین می‌توانید هشتگ‌ها را به پیام‌های متنی خود اضافه کنید تا بر سبک یا موضوع تصاویرتان تأثیر بگذارد.

یک نمونه از آثار هنری ایجاد شده توسط NightCafe Creator توسط عروسک باربی که توسط هوش مصنوعی ایجاد شده است، عروسک‌های باربی است که توسط کاربری به نام DeliriusDaddy با اعلان متن “Barbie Dolls” و مدل SDXL ایجاد شده است. این تصویر کلاژی از عروسک های باربی رنگارنگ و تحریف شده را در حالت ها و لباس های مختلف نشان می دهد. تصویر دارای حسی سورئال و روانگردان است، به طوری که برخی از عروسک ها دارای سر یا اندام متعدد هستند یا با اشیاء یا حیوانات دیگر ادغام شده اند.

Dall-E:

Barbie Doll Ai Generate

Dall-E یک وضعیت عالی است -تصویر مولد هنر که می تواند با استفاده از یک مدل زبان ترانسفورماتور به نام GPT-3 تصاویر را از هر اعلان متنی ایجاد کند. این نام از هنرمند سوررئالیست سالوادور دالی و وال ای پیکسار گرفته شده است. این برنامه بر روی 250 میلیون تصویر از منابع مختلف مانند Wikimedia Commons، مجموعه داده های Flickr CC-BY-SA 2.0 و غیره آموزش داده شده است که به آن دایره لغات بزرگ و دانش بصری غنی می دهد. می‌تواند تصاویر ترکیبی ایجاد کند که مفاهیم یا ویژگی‌های متعددی را به روش‌های بدیع ترکیب کند، مانند «صندلی راحتی به شکل آووکادو»، «حلزونی ساخته شده از چنگ»، و غیره. مانند “پنج ضلعی ساخته شده از هندوانه”، “زرافه ای با کت و شلوار” و غیره.

هنر هوش مصنوعی MidJourney

Barbie Doll Ai Generate

به MidJourney AI Art بروید و “باربی doll” را به عنوان متن وارد کنید سریع. روی “Generate” کلیک کنید و منتظر بمانید تا هوش مصنوعی بر اساس درخواست شما یک تصویر ایجاد کند. همچنین می‌توانید سبک، وضوح و تصادفی بودن تصویر را با استفاده از لغزنده‌های زیر کادر فرمان تنظیم کنید.

هنگامی که از تصویر راضی شدید، روی “دانلود” کلیک کنید تا آن را در دستگاه خود ذخیره کنید. همچنین، می‌توانید با استفاده از دکمه «کپی» تصویر را در کلیپ‌بورد خود کپی کنید.

ClipDrop AI

Barbie Doll Ai Generate

به ClipDrop AI بروید و تصویری را که با MidJourney AI Art ایجاد کرده‌اید جای‌گذاری یا آپلود کنید. و اجازه دهید هوش مصنوعی پس زمینه را به طور خودکار حذف کند. همچنین می‌توانید لبه‌ها را اصلاح کنید و قسمت‌هایی از تصویر را با استفاده از ابزارهای سمت راست صفحه پاک یا بازیابی کنید.

هنگامی که یک تصویر شفاف از عروسک باربی دارید، روی “دانلود” کلیک کنید تا آن را در دستگاه خود ذخیره کنید. همچنین، می‌توانید با استفاده از دکمه «کپی» تصویر را در کلیپ‌بورد خود کپی کنید.

لکسیکا AI

Barbie Doll Ai Generate

به Lexica AI بروید و یک پیام متنی وارد کنید که پس‌زمینه یا صحنه شما را توصیف می‌کند. برای تصویر عروسک باربی خود می خواهید. به عنوان مثال، می توانید وارد “اتاق خواب صورتی با پوستر تک شاخ” شوید. روی «جستجو» کلیک کنید و تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی را که با درخواست شما مطابقت دارند مرور کنید. همچنین می توانید از نوار لغزنده برای تغییر اندازه پیش نمایش تصاویر استفاده کنید. هنگامی که تصویری را که دوست دارید پیدا کردید، روی آن کلیک کنید تا در یک تب جدید باز شود. روی تصویر کلیک راست کرده و “Save image as” را انتخاب کنید تا آن را در دستگاه خود ذخیره کنید.

یک نرم افزار ویرایش تصویر مورد نظر خود (مانند Photoshop، GIMP و غیره) را باز کنید و یک فایل جدید با ابعادی مشابه تصویر پس زمینه ای که از Lexica AI دانلود کرده اید ایجاد کنید. تصویر پس زمینه را به عنوان یک لایه چسبانده یا وارد کنید و سپس تصویر عروسک باربی را به عنوان یک لایه دیگر در بالای آن قرار دهید یا وارد کنید. موقعیت، اندازه و جهت تصویر عروسک باربی را به دلخواه تنظیم کنید. همچنین می توانید افکت ها، فیلترها، متن یا عناصر دیگر را برای بهبود تصویر خود اضافه کنید. تصویر نهایی خود را به صورت JPEG، PNG یا هر فرمت دیگری که ترجیح می دهید ذخیره کنید.

مزایا و معایب

برخی از مزایای استفاده از ابزارها یا روش های مختلف برای ایجاد آثار هنری تولید شده توسط هوش مصنوعی عروسک باربی عبارتند از:

 • آنها می توانند دیدگاه ها و امکانات مختلفی را برای نمایش عروسک های باربی در زمینه ها و سناریوهای مختلف ارائه دهند.
 • آنها می توانند تصویر متعارف یا غالب عروسک های باربی را به عنوان سفید، لاغر، جوان و زیبا به چالش بکشند یا نقد کنند.
 • آنها می توانند بحث ها و بحث هایی را در مورد نقش و تأثیر عروسک های باربی بر جامعه و فرهنگ ایجاد کنند.

برخی از معایب استفاده از ابزارها یا روش‌های مختلف برای ایجاد آثار هنری تولید شده با هوش مصنوعی عروسک باربی عبارتند از:

 • ممکن است در به تصویر کشیدن تنوع و پیچیدگی فرهنگ ها و هویت های مختلف دقیق یا واقع بینانه نباشند.
 • آنها ممکن است با معرفی نادرست یا تخصیص فرهنگ یا هویت آنها به برخی افراد یا گروه ها توهین یا آسیب برسانند.
 • ممکن است در ایجاد تصاویر جدید و منحصربه‌فرد از عروسک‌های باربی اصیل یا خلاق نباشند.

مزایا و چالش ها

ما دریافتیم که استفاده از هوش مصنوعی برای ایجاد آثار هنری عروسک باربی می‌تواند مزایا و چالش‌هایی داشته باشد، مانند:

 • می‌تواند سرگرم‌کننده، سریع و آسان برای استفاده باشد، با انعطاف‌پذیری و کنترل زیادی بر فرآیند ایجاد.
 • می تواند تصاویری با کیفیت بالا، متنوع و خلاقانه تولید کند که کاربر را شگفت زده و الهام بخشد.
 • می تواند دیدگاه ها و امکانات متفاوتی را برای نمایش عروسک های باربی در زمینه ها و سناریوهای مختلف ارائه دهد
 • می تواند تصویر متعارف یا غالب عروسک های باربی را به عنوان سفید، لاغر، جوان و زیبا به چالش بکشد یا نقد کند
 • می تواند جرقه بحث ها و بحث هایی در مورد نقش و تاثیر عروسک های باربی بر جامعه و فرهنگ ایجاد کند
 • ممکن است تولید تصاویر بسته به مدل و روش نمونه گیری انتخابی کمی طول بکشد
 • ممکن است تصاویر ناخواسته یا نامناسبی تولید کند که با درخواست متن یا انتظارات کاربر مطابقت نداشته باشد
 • ممکن است برای همه قابل دسترس یا مقرون به صرفه نباشد، زیرا برخی از مدل‌ها در دسترس عموم نیستند یا از نظر ویژگی‌ها و عملکردهایشان محدود نیستند

می‌توانید وبلاگ ما را نیز بررسی کنید، فیلتر هوش مصنوعی Barbie: A Must -برای راهنمایی‌ها و آموزش‌های بیشتر در مورد فیلتر هوش مصنوعی Barbie، برای TikTokers سعی کنید.

سوالات متداول

آثار هنری تولید شده توسط هوش مصنوعی چیست؟

آثار هنری تولید شده توسط هوش مصنوعی شکلی از هنر دیجیتال است که از مدل‌ها و الگوریتم‌های هوش مصنوعی برای تولید تصاویر، صداها، متون یا سایر اشکال رسانه‌ای بر اساس برخی ورودی‌ها مانند پیام‌های متنی، طرح‌ها یا آثار هنری موجود استفاده می‌کند.

>

چگونه می توانم اثر هنری تولید شده توسط هوش مصنوعی عروسک باربی خود را ایجاد کنم؟

می‌توانید از پلتفرم‌ها و ابزارهای مختلفی استفاده کنید که به هر کسی اجازه می‌دهد آثار هنری تولید شده با هوش مصنوعی ایجاد کند، مانند NightCafe Creator، Dall-E، Craiyon، و غیره. ساخته های شما.

چگونه می توانم هنگام استفاده از آثار هنری تولید شده توسط هوش مصنوعی از سرقت ادبی یا تخلف جلوگیری کنم؟

همیشه به حقوق هنرمندان اصلی که آثار هنری آنها الهام‌بخش خلاقیت‌های شما با هوش مصنوعی است، احترام بگذارید. زمانی که از کارشان استفاده می‌کنید یا آن‌ها را اصلاح می‌کنید، به آن‌ها اعتبار و قدردانی مناسب بدهید. مطمئن شوید که از قوانین و دستورالعمل‌های پلتفرم‌ها و ابزارهایی که برای ایجاد آثار هنری تولید شده توسط هوش مصنوعی استفاده می‌کنید، پیروی می‌کنید. مهم است که در این فرآیند اخلاقی و محترمانه رفتار کنید.

چگونه می توانم مهارت ها و خلاقیت خود را هنگام استفاده از هوش مصنوعی برای خلق آثار هنری بهبود بخشم؟

همیشه به حقوق هنرمندان اصلی که آثار هنری آنها الهام‌بخش خلاقیت‌های شما با هوش مصنوعی است، احترام بگذارید. زمانی که از کارشان استفاده می‌کنید یا آن‌ها را اصلاح می‌کنید، به آن‌ها اعتبار و قدردانی مناسب بدهید. مطمئن شوید که از قوانین و دستورالعمل‌های پلتفرم‌ها و ابزارهایی که برای ایجاد آثار هنری تولید شده توسط هوش مصنوعی استفاده می‌کنید، پیروی می‌کنید. مهم است که در این فرآیند اخلاقی و محترمانه رفتار کنید.

نتیجه گیری

در این مقاله، آثار هنری تولید شده توسط هوش مصنوعی را با استفاده از عروسک‌های باربی بررسی کردیم. ابزارهای مختلف می توانند تصاویر مختلفی را بر اساس پیام های متنی ایجاد کنند. ما در مورد جنبه های خوب و بد استفاده از هوش مصنوعی برای این نوع هنر و نگرانی های اخلاقی آن صحبت کردیم. آثار هنری تولید شده توسط هوش مصنوعی نوعی هنر دیجیتالی است که توسط مدل ها و الگوریتم های هوش مصنوعی ساخته شده است. آنها تصاویر، صداها یا متون را از ورودی مانند پیام های متنی یا طرح ها ایجاد می کنند. ما همچنین به چند نمونه هنر هوش مصنوعی عروسک باربی، مانند باربی و باربی مسن از کشورهای مختلف اشاره کردیم.

امیدواریم که خواندن این مقاله را دوست داشته باشید و با آثار هنری ساخته شده توسط هوش مصنوعی عروسک باربی آشنا شده باشید. نظرات خود را در نظرات زیر به اشتراک بگذارید. ممنون که خواندید!

به این نوشته امتیاز بدهید!

افراد نیوز

افراد نیوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • ×